Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já myslel, že Bad Company 3 má vyjít za pár dní...
  • MishKonn
    Můžu za sebe říct, že MoH mne v průběhu multiplayerové bety bavil mnohem víc, než CoD.
  • remake 2142 bych bral ale rekl bych ze na ten je kapku brzo
  • Před nějakými 5-6 měsíci jsem četl článek, že bude vycházet nejspíš pravidelně Medal of Honor a Battlefield ob dva roky. No takže se myslím, že příští rok bude právě MoH. Toť otázka, co s tím MoH tvůrci udělají (nebo nejspíš už dělají), protože vidím mezi trojící CoD a BF nejslabší právě MoH... *15*
  • A oni chtějí dělat i Battlefield 4? Bude Cod je i RO2, válečných her je dost. Ať si dá Dice radši oddych a vrhnou se na Mirror's Edge 2.
  • Mám pocit že príběh BC2 končil poměrně jasně, takže BC3 by mě přišlo jako logické, přeci jen by mohli dokončit to co načali.
  • jako lego by to bylo zajimavejsi
  • Pár zajímavých članku bodlo, ale taky už mě další neustále články začínaji nudit. *6*
  • fallout
    No já bych v první řadě nejradši viděl pořádně zoptimalizovaný Battlefield 3... *3*
  • Nevím proč z toho dělají takovou vědu? Další Battlefield bude remake Battlefield 2142. Hlavně doufám, že tam udělají lepší zvuky, to bzučení tanků a těžkých zbraní mě iritovalo.
  • jindra.veliky
    hlavne at dalsi dil neni zase za neprokantelny americky marinaky z 21. stoleti. stejnou hru bych si znovu nekoupil. chci navrat k druhy svetovy nebo aspon budu doufat v dlc jako vietnam pro bc2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit