Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz: existuje poctivá, graficky hezká, velmi hratelná multiplayerová střílečka s velkou základnou hráčů, u které se neplatí? Beru i tituly, kde jsou mikroplatby spíše estetického významu. Díky za tipy
    • Zkus Americas Army, ta je úplně zdarma, vytvořila to americká armáda. resp jsou dvě verze 2.8.5. ta je starší a beží na unreal enginu 2.5, ale je už oficiálně nepodporovatelná, ale pár servrů se najde.
      A nejnovější Americas Army 3, na unreal enginu 3, dá se stáhnout přes steam, je updatovaná, časem by měli přijít nový mapy apod. Pro vice info: www.americasarmy.cz
      • doporucuji 2.8 verzi ... tak AA3 to neskutecne pokazili ..
    • Odporúčam hru Insurgency, zdarma stiahnuteľná na Steame, akorát musíš vlastniť nejakú hru na Source engine (HL2 stačí). Ale nesmieš sa nechať odradiť, je to vcelku hardcore pre nováčikov... Jedna z tých hier, kde ťa aj jediná guľka do hrude môže zabiť.

      Teda komunita neni nejaká obrovská (skôr malá), ale nestáva sa mi, že by som si kvalitne nezahral, pár serverov je plných vždy.
    • graficky sice zastarala ale absolutne zabavna a skvele hratelna hra je enemy territory, kam se na ni serou vsechny cska, cody a atd
      • Souhlas, parádní MP zadarmo. Nahrál jsem se toho mnohem víc než nějakých CODů, o CS nemluvě. Akorát nevím jak je to dnes s populací serverů
      • Vec nazoru...me treba CSko bavi uz od 1.5 po 1.6 a uz dost dlouho me bavi CS:S...celkem to hraju cca 8 let a porad skvela zabava...hlavne pri cw/tg bo mixech s kamosema...kazda hra je jina a pokazdy jde vymyslet uplne super taktika jak "ochcat" enemy...proste pro me neni CSko zadna "blba" hra
    • Hele, to bys toho chtěl moc najednou *4* . Graficky hezká je A.V.A (Alliance of vailant arms) a Velkou hráčskou základnu má třeba Combat arms. Ale být tebou se na tyto věci vykašlu. Jak autor napsal, tyto hry jen tahaj z lidí peníze a nakonec zjistíš, že si v těch mikrotransakcích utratíl víc než je cena nějaké jiné a lepší hry. A bez placení se střílečky hrají celkem dost blbě, když proti tvé bambitce stojí někdo kdo si koupil za peníze granátomet. A věřím, že s postupem času se i z tohoto battlefieldu stane něco podobného.
    • Tak záleží na tom jaké máš nároky. Já třeba jednu dobu ujížděl na Crossfire, což je takový CS jinak. Ty bonusový peníze tam sice hrají roli, ale základní zbraně se nemají problém vyrovnat těm za peníze, což vím z vlastní skutečnosti, páč jsem tam nevrazil ani halíř.
  • Kluci recenze stranou, nevíte jak v BF P4F dostat udělat nebo prostě koupit vzít něco zbraň +3?
    • Tyto zbraně už neseženěš
      Byli určené jen pro betu
      • Tady někdo neví skutečný původ +3 zbraní a kecá kraviny :D je to tak, že na začátku existovaly ke každé zbrani veteran a elite verze, které měli o něco lepší damage, počet nábojů apod. No a pak si v EA řekli jak z FREE hry vytřískat víc peněz a zavedli CUSTOMIZATIONS, které stojí násobně víc než zbraň samotná. No a z elite a veteran verzí zbraní udělali právě ony +3. Tak asi tak!
  • Dobra hra na relax, ale takovych je xxx a tahle nicim neoslnila.
    Vynikajici hra bude Drakensangonline !.
  • Zdarec! Mám takový problém.. Když se připojím do hry, tak se mi po cca 8 sekundách objeví LEAVING GAME... nevíte někdo co s tím?
  • Dobrý den
    Dnes jsem si udělal učet na battlefieldu free ale do hry se nemůžu za boha dostat furt se načítá a načítá nic víc. Už mě to leze na nervy protože je to zadarmoa všude stím machrují a přitom prd. PC nemám slabý a internet taky ne (8mb) nechápu v em je problém u kamaráda to samý.
    • Tak nebuďte naštvaní na BF:P4F a vylaďte si PC. Možná bych ti poradil, ale nejdřív zjišťuj a potom piš takovédle hlouposti ;))
  • Tak asi po hodinovej pařbe som spokojný.... len keby tam neboli tie mikrotransakcie tak by to bolo 100%
    • Me jedine co prekvapilo je, ze kdyz nekdo padne, nemuzu si vzit jeho zbran...aspon nez vystrilim naboje nebo umru.. To me celkem mrzi...(ale samozrejme chapu proc) Jinak mi to ale prijde v pohode.. Snad casem pribydou mapy
    • A co ti na nich vadi? Kver muzes koupit v pohode za prachy co vydelavas normalne behem hrani a nic jineho kupovat neni potreba. Pro lidi co nemaji cas parit kazdy den a jen si chteji obcas zahrat nejaky ten pohodovy MP uplne zadarmo je to dobra volba
      • Nejak moc mi nevadia len to že sú tam proste možno teraz nieje pre ne veľké využitie ale časom na to prídu ako ich zneužiť....
        • Je to v podstate stejny jako battlefield heroes, sice jsem heroes ted uz dlouho nehral, ale taky nebylo potreba investovat. Kdo ma prachy tak si neco koupi, kdo ne hraje zadarmo
      • to máš pravdu, ale kdo hraje jenom občas, těžko bude hrát fps MP. spíš tak solitaire ve windows
        • sorry, ale solitaire ve windowsech hraji snad jen zensky anebo chlapi, co se fakt extremne nudi. ja teda po praci si rad zahraju nejakou tu FPSku zadarmo, protoze pro me nema smysl do toho investovat penize, kdyz si zahraju zridka kdy
  • platit ve hře za zbraně pravými penězi? to snad ne, blbouni budou utrácet :-)
    • Platit za hry realnymi penezi kdyz muzu hrat zadarmo a ani zadne zbrane kupovat nemusim :D
      • platit VE hře ne ZA hry, pane demagog. Za hru zaplatím, ale ne za to, že budu mít něco, co jiní ve hře nemají. diskrimináááááce :-)
        p.s. pokud nebudu mít za hotové koupené lepší zbraně, budu mít horší podmínky pro hraní. krok zpět pro hráče, další peníze pro vydavatele........je to správný směr?
        • Nevidim duvod proc platit ZA hry nebo VE hrach, kdyz o tom nic nevis tak mlc. Vybaveni muzes platit herni menou kterou mas uplne zadarmo, pane demagog
          • Krome par zbrani, ktere se daji koupit za realne penize, ale jejich statistiky vyrazne neprevysuji ostatni zbrane, takze neni zadny duvod k utraceni penez. "rk" pravdepodobne bfp4f ani nehral, ale radsi nas tady vsechny pouci o tom, co si tam kupuje...
            • no tak treba assault ma perfektni zbran v zakladu ale co z toho kdyz za x mesicu nebyli schopni opravit miridla ktere miri jinam nez maji ... coz v Karkladnu nevadi, to je mala mapa ale strefuj v Omanu hlavu strelce na humvee pres pul mapy kdyz vis, ze to pujde podle vzdalenosti od 10cm do 5m nad misto kam miris :)
  • teda to je ale sračka... zbytečnost to vůbec stahovat
    • Jasné zahraj si radšej call of duty black ops (*11*)
  • servery si muzes vybirat pod panackem kde jsou tvy pratele je server browser
  • jo a staci jen hratn a sharqi kde za vyhru je 130 creda a nasetrit si na gun navzdy napr ja za 7 dni mel jsem 17500 a koupil jsem si p90 navzdy:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit