Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to video je ..? přepálené - to je to slovo ??
  • No dobrá šílenost, než takhle prznit historii možná měli rovnou udělat post apo warfare kde by se mohli vyblbnout.
  • Tak jsem si říkal, že po sérii sci-fi her (Battlefront 1, Battlefront 2 a Battlefield 1) by konečně mohlo přijít něco zajímavého...ale koukám, že je to další sci-fi...
  • Morraw
    Přepálený trailer vem čert. "Nové" mody vypadají zajímavě, hlavně ten kooperační. Trochu se bojím, té úpravy postav, aby tam nebyly nějaké šílenosti, ptže zatím to tak z obrázků vypadá,

    Navíc BF 1942 tu byl kdyby? 15 let zpátky ? Na druhou světovou v DICE enginu se moc těším. BF1 byl rozhodně zajímavý, ale tady očekávám více známé techniky a zbraní a tak nějak mě WW2 stále baví.
    Jsem zvědavý i na vylepšení Operations modu, ptže jsem v podstatě ani žádný jiný nehrál. Chtělo by to větší variabilitu a třeba i nějaké eventy v rámci map.
  • Proč všichni redaktoři zapomínají, že Battlefield 1 není normální, autentická 1. Světová válka, alealternativní 1. Světová válka?
    • rekl bych ze BF1 je proti tomuhle uplnej dokument..
  • youtube comment mluvící za vše:

    Shoutout to all the strong men in the 1950s, who had to raise their children as single dads, because they lost their wifes in war :'(

    *1* *1* *1*
  • Vážně chcete hru odsuzovat podle prvního traileru kde chtěli (bohužel neštastně) narvat všechno?

    je mi vás líto
    • ani ne, já odsuzuji na základě dlouhodobé zkušenosti s EA *1*
      • Mě taky není zrovna 12 nebo 15

        měli byste už všichni vytáhnout hlavy ze svých zadků z dob minulých kdy datadisk byl scifi slovo, je jiná doba, nehledejte všude nějaký retro
    • Je to trailer - v podstatě reklama - tu si každý může udělat jak chce, ale podstatou je zaujmout potenciálního zákazníka. No a tomu se může líbit, a nebo nelíbit. A má plné právo si udělat vlastní názor. I když třeba není stejný jako mám já.
      • právo udělat názor na reklamu, ale ne na celou hru
        • Co to je za blbost? Právě ta reklama by mi hru měla nějakým způsobem prezentovat. Pokud mi předloží reklamu, která ukazuje nějaký prvek hry, který mě bytostně odpuzuje, tak logicky zavrhnu celou hru.
  • Lukass
    Trailer je z toho novyho kooperacniho modu, customizace postav atd. Dice vybrali blbej startovni trailer. Nema nic spolecnyho s kampani i s normalnim multakem.
    Ja novymu BF verim, jenom nevim jestli chcu hrat zrovna tohle zasazeni, za Vietnam bych jim utrhal ruce
  • Koukal jsem vcera na stream a hlavni zklamani je trailer ...ten je hodne slabej a obsahove to vypada jak trailer na hodne spatnej beckovej film, kde to nejlepsi je v tech 30 sekunda traileru. kazdopadne hodnoceni necham az na realnej gameplay, treba z open bety. Realicnost od BFka neocekavam, vzdy to byla hlavne zbesila akce a pokud se to bude dobre hrat, tak nevidim problem. Velky plus za zruseni season passu - konecne jim doslo, ze rozbijet komunitu DLCckama neni dobrej napad. Kazdopadne jsem zvedavej co budou prodavat ... snad ty doplnky nebudou "uplne" sileny.
  • Tak ani diky serii BF se nedockame navratu kvalitni strilecky z prostredi druhy svetovy. CoD se nepovedlo, ty ruzny WWII strilecky z kickstarteru taky ne, BF fornite asi taky ne...mozna nas jednou zachrani tvurci Insurgency nebo se treba vrati Brothers in Arm...
    • Nové Brothers in Arms bude ;)
    • wenceslaus
      Takže Hell Let Loose ani Post Scriptum nevěříš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit