Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkdy je tohle rts zanr?
    • Proč by nebyl? Strategie v real-time času to je...
      • ale z toho co jsem pochopil, tak tam ovládáš jen 3-4 lodičky, ne? Žádné velké bitvy se tam nekonají. Takže spíš než strategie je to taktická hra. Máš tam nějakou základnu, kde buduješ budovy, sbíráš zdroje, stavíš jednotky atd? Nic takového jsem na videu neviděl.
        • Veskoslav
          A ve strategii nehraješ takticky? Asi tě baví ze sebe dělat pořád pitomce. Mimoto lodiček klidně můžeš mít i 20, to už pak je strategie? Protože DoW II taktéž nabízí ovládání čtyř družstev v kampani. Takže dle tvé logiky to taky nebude RTS.

          Mimochodem tvá definice RTS je vyloženě směšná. Mimoto základnu máš, suroviny "těžíš", lodě dokupuješ a stavíš nové v loděnicích. Takže to defacto splňuje tu tvoji pokřivenou definici RTS.
          • Dow 2 kampan opravdu neni rts a dalo by se diskutovat jestli je rts i multiplayer.
          • samozřejmě jsi mimo
            https://en.wikipedia.org/wiki/Real-time_tactics

            It is differentiated from real-time strategy gameplay by the lack of classic resource micromanagement and base or unit building, as well as the greater importance of individual units and a focus on complex battlefield tactics
            • Je to hnup
        • A to, co popisuješ, rozhodně nejsou požadavky na RTS - jsou to jen nějaké tvé osobní názory na to, co by RTS měla obsahovat a všem ostatním jsou tedy u zadního tělesného otvoru.
          • Je to spíš rtt, ale neni to nakonec jedno?
            • Veskoslav
              Jo to vím:) To neber něco jako výtku, ale spousta lidí právě nezná RTT z pojmu RTS jako her, ale jako odezvu servrů:) Navíc poslední dobou RTT bylo mnohdy více vidět než klasické RTS.
            • To jsem nevěděl, zajímavý fakt, ačkoliv nepříliš související s tématem. Každopádně real time tactics je regulerní herní žánr
            • Veskoslav
              Víš, že zkratka RTT znamená round-trip time?:) A nebo spíše to znáš pod pojmem ping time:)
        • Jsou boje real-time? Jsou. Je to strategie? Je. Tedy je to (překvapivě) - rts.

          Lodí ovládáš tolik podle toho, jaký je strop bodů pro danou misi/duel a co si za ty body do boje vezmeš. Můžou to být 2 lodě, ale taky třeba 10.
          • "Jsou boje real-time? Jsou. Je to strategie? Je. Tedy je to (překvapivě) - rts"

            Doporučuju nastudovat základní rozdíly mezi taktikou a strategií.
  • Ja mam vytku ke kampani, ktera obsahuje strasne mnoho "vaty", tj random misi ktere jen natahuji hratelnost ale neposouvaji pribeh dopredu. Jinak ja osobne s hodnocenim nesouhlasim a dal bych klidne i 10/10.
  • Nebylo by super mit strategii jako homeworld v 3d a meli by jste tam takovehle lode? Ze battleship by tam mel taky podobne aktivni ability.
  • Morraw
    Audiovizuálně nádherná warhammer hra, která se navíc opravdu může honosit nálepkou "grim dark". Dabing je na absolutním vrcholu a animace mezi tahy dokreslují napjatou atmosféru (warpová bouře, blackstone fortresses, abaddon, eldars atd.).
    Kampaň jsem začal na normal a po nějakém 12-13 tahu jsem neměl větší problémy. Ztratil jsem minimum planet a gothický sektor zachránil s nejlepším možným úspěchem. Určitě pojedu znova na těžší, abych prozkoumal i ty horší volby. Nikam jsem nespěchal a v každém tahu udělal všechny možné akce. Čas 25h.
    MP jsem nehrál, ale chystám se na něj až vyjdou SM.
    Nevím jaký vztah byl mezi Tindalos a Focus Home, ale předpokládám, že je FH financoval, takže to neberu jako nezávislou hru. A proto mi vadí, že ve hře není navíc kampaň za chaos (druhá nejoblíbenější armáda) a hned ze startu možnost barvit si lodě. Za podpory velkého vydavatele mohla být hra výživnější. Ke konci hra také trochu ztrácela dech (malý posun v příběhu, repetetivnost), ale finále se mi líbilo.
    Jestli chcete před samotnou kampaní načerpat mayimum informací a atmosféry, tak si přečtěte něco o Gothic War. pokud konflikt znáte, tak doporučím knihy Execution Hour a Shadow Point. A těm, kterým se doma valí BFG lodě, nic doporučovat ani nemusím :)
    Každopádně hra se moc povedla a už se těším na budoucí rozšíření.
    • Jezismarja, tam zase nejde hrat za chaos, to me uz stve. Proc je vsechno za imperialisty, kdyz nema zadne fanousky?
    • Či bych doporučil RPG příručky pro Rogue Trader. Zejména Battlefleet Koronus je pokladnicí informací a uřitečného fluffu.
    • Veskoslav
      Další patch má přinést barvení armád atd. Doporučuji sledovat jejich stránky, je tam rozepsané docela dopodrobna, co plánují včetně armád od Tau:)

      Jinak systém ras by měl být v rámci DLC, které mají fungovat jako u posledního DoW II Retribution. Tedy první týden zdarma, pak placené.
    • tak si zahrej skirmish za chaos; mne treba kampaň nebavila zato v skirmishi mam 40 hodin. Ona kombinace odemykani, propracovanych souboju, variabilnich modu a vice hratelnych ras zabezpečí, že hra tak skoro neomrzí.

      Ale souhlasím s tím že príbeh se vleče, jak už jsem psal ve svém prvním príspevku
  • si robite prcu s tou reklamou, nie?? Vypnem si AdBlock ked ste tak vyplakavali a teraz sa mi zobrazi nejaka retardovana rodina na celu obrazovku a neda sa to ani zavriet.. stale sa zobrazuje znova (tipujem ze zdovodu mouse over baner) *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Chidlink
    Abych řekl pravdu taky s hodnocením nesouhlasím. Bohužel to vydává menší studio, takže je celkem pochopitelné, že se to podepíše i na hodnocení hry. *7*
    Stačí podívat na F4, totálně kolosálně posr... hra, která by si zasloužila 3/10 a dostala 7/10, jen kůli tomu ža to vydávala Bethesda.
    • A čím že je totálně pos... Fallout 4? Podle mě nejlepší Fallout od 2 dílu. Navíc pustil jsem si ho znovu před týdnem a většina chyb nebo bugů už zmizela a je to radost hrát. Zřejmě patříte mezi ty jedince, kteří hru nehráli, nebo jen zapnuli.
      • Totálně pos::: hra to není, ale nejlepší Fallout od druhého dílu taky né. Lepší než 3 uritě, ale na New Vegas se to nechytá, i když samozřejmě záleží na tom, co od Falloutu čekáš.
  • Je to parádní hra. Skvěle nadabovaná a nasáta světe W40k. Multi nehodnotím, nehraji, nezajímá mě. Ale single je povedeným, ale bohužel občas dost hardcore, protože nejednou jsem prohrál pár chvil po startu, kdy mě totálně rozjezdili(doslova) orkové.... Ale obtížnost neberu jako zápor... protože svět W40K je bohužel dost nemilosrdný:-)a člověk se musí dost ohánět aby přežil alespoň do druhého dne.
    • Veskoslav
      Orkové nemají trysky na manipulaci, takže stačí "uhnout" pomocí trysek a i boční náraz je lepší jak přímý.
  • Na rohu ulice vrah o morálce káže
  • corfer
    Co mě opravdu s*re je, že chlapci si hrají na novináře a nejsou schopni ani skloňovat slova. Že hra nabízí úžasnou singleplayer kampaň mě ani tak neuráží, ale když borci berou zahraniční jména a u nich skloňují buď jen křestní jméno nebo jen příjmení, to už mi fakt masakruje uši a s*re mi o to víc, že takový Pavel Dobrovský se nejednou chvástá, jak si tohle a tamto vyhledal, přesto není schopen poučit sám sebe a kolegy o tom, že v češtině se skutečně všechna jména skloňují. Naštěstí videoobsah jako takový opravdu stojí zato, jinak je server Games přehlídkou diletantství, které se prolíná skrz celou českou videoherní žurnalistiku... Jste super – jako amatéři a nadšenci... Tak si, pěkně prosím, nehrajte na novináře, nebo se opravdu vzdělejte v oboru...
    • OPenetrator
      Tady dneska někomu došly tampony v nejméně vhodnou chvíli.
      • corfer
        Aspoň jsi jedinej, kterej měl koule něco napsat, byť ubohost na druhou, a neklikáš jako i*iot na čudlík.:D
      • corfer
        Nebo přinesl konstruktivní kritiku a hlupák se vysmívá... Prober se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit