Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    jsem dneska nějak přepracovanej, jsem četl alternativa - české adventury... :)
    o hře Alternativa jsem jinak tedy vůbec neslyšel (a co koukám, moc dobře hodnocená není, obzvláště co se týče konce)
  • presne, druha pulka naprosto znicila hru..oranzovy a fialovy tym ..sis!.
  • Requiem1990
    Fahrenheit stál za prd od poloviny hry kdy se příběh zvrtnul v něco neuvěřitelne dementního.
  • Mno, co sa mna tyka, tak najlepsia z menovanych je: Sam & Max: The Devil's Playhouse! Hups, ta vlastne nebola ani nominovana. Nj, zivot a vobec :)
  • blixak
    Redakce se behem roku zmenila, to je jedna vec. A druha - nikde v clanku fakt nepiseme, ze Amnesia je "mnohem lepsi" nez Heavy Rain. Nove redakci se proste jen libila o neco vic, nez HR.

    Berte pls tyhle vyhlasovani trochu vic s nadhledem - jde primarne o doporuceni od redakce smerem ke ctenarum, jake hry stoji za to si zahrat, pokud jste je minuli, a ne o posuzovani toho, co je lepsi. Vsech tech pet jmenovanych her rozhodne stoji za to.
  • Nejak tomu nerozumim. Tak redakce games.cz da hre Amnesia hodnoceni 7 z 10 a treba Heavy Rain 9 z 10 a pak reknou ze Amnesia je vlastne mnohem lepsi?? Co to jako ma bejt?!
  • Kdo nehral Heavy Rain, prisel mozna o hodne... ale pokud predtim hral Fahrenheita, tak si uzil patrne jeste lepsi hru, nez prehypovany HR. ;)
  • Requiem1990
    Naprostej souhlas já osobně plánuju ps3 ke koupi dlouho vzhledem k tomu jaký ma exkluzivity bohužel zatím nejsou finance .
  • Requiem1990
    Jak dlouho s tim budete ještě opruzovat?
    To vám to příde ještě vtipý?
    Já taky považuju ME za rpg ale neotravuju s tim na každý diskuzi.
  • To si zas robite srandu??Ani tu nieje ME2 nominovany? *1*
  • splash
    A jestli pak jsou u toho CZ titulky? :).... :-D
  • S timhle pristupem lidi okradaj jen sami sebe.
    Dneska stoji konzole par tisic, ktery za tu spoustu libovejch exkluzivitek urcite stoji..
  • Přesně tak ALTERNATIVA byla špičková česká adventura, neprávem dosti přehlížená.
  • Az to vyjde na PC, tak prosím...
  • ehm ALTERNATIVA je nazev te hry...
  • ucho
    a kolikpak jich v roce 2010 vyšlo, aby se dalo něco vybírat? :)
  • Docela me tu chyby ALTERNATIVA - vyborna ceska adventura

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit