Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuji server na http://games.warforum.cz/
    Pohodový admini i lidi.
    Když někdo něco zničí, hned se to vyřeší, atd..
  • Minecraft jsem začal hrát asi před týdnem (finální verze 1.0 a jen mp), čekal jsem nějaké blbé stavění kostiček a ono... ta hra mě tak moc pohlitila, že se zařadila na první místo mých oblíbených her a to je co říct.
    Nejvíc mě tam berou ty věci okolo, farmaření třeba (odchyt zvěře, starání se o zvířata, zabíjení pro jídlo, atd.. či pěstování plodin - z nichž máte různé možnosti, třeba si doplníte hlad), zkoumání světa (který je mimochodem 8x větší než planeta země), bojujete s příšery co vylézají za tmy, dolujete a samozřejmě budujete, atd.., atd..
    Tam je tolik možností, že by se to snad nevešlo ani do obsáhlé recenze.

    Hlavně když to hrajete s někým po netu, a vytváříte spolu (představivost opravdu nemá meze), tak to zase zábavu posunuje o kus dál.

    Minecraft je vlastně takový upgradovaný (prostředí se stále vyvíjí) Skyrim.
  • Dík za normální odpověď *4*
  • Tak to by tě mohla uspokojit ta Terraria *4*
  • *15*
  • DavRed
    Bože... HomoCraft... *15*
  • Trol.diskuzni
    To je myslím ta skupina homosexuálních bratří (tak nějak se nazývají), co tady občas píšou příspěvky ve stylu "Jsme milí a přítulní, pojdťe si s námi zahrát COD, jsme na serveru xyz" *15*

    Ale možná, že se jedná zase o jiného exota... *4*
  • DavRed
    WTF?!?!
  • Trol.internetovy
    Dobra prace kolego, na takovouhle pecku nemam *15*.
    Co to slysim? Aha, to jsou fanboyove Skyrimu! *14*
  • ja a muj partner Reitak sme si vcera nainstalovali Minecraft,
    Reito byl rano tak prekvapenej jak sem mu poskladal velike Srdicko *14* *14* *14*
  • Pravda je, že japonci jsou opravdu dost hentai. Těch lolitek a kalhotek se v anime a manze najde spousta. Se vsadím, že ten zbytek her taky není úplně nevinejch,
  • On nechtěl naznačit, on prostě pi*ovinu napsal. A MineCraft jsem vyzkoušel a nebaví, ale to je jedno. Jo a fotbal taky nehraju. *3*
  • walltar
    Jo chtělo by to nějakou novou kategorii protože těchhle hybridů je čím dál tím víc ... v každé jednotlivé kategorii by selhali ale jako celek sou parádní.
  • DavRed
    Přesně kvůli to už moc nehraju... Pokud nenajdeš nějaký dobrý server tak je to nuda... Stavět sám je o ničem.

    Ale PVP servery jsou celkem sranda *1*
  • Stealkill
    Já taky hraju MC už od Alphy, ale vážně nechápu proč se nadává na enchanty a lektvary.Když se vám to nelíbí tak to stačí nepoužívat, když se vám nelíbí vesnice, můžete si je vypnout při generaci nového světa.
  • Osobně jsem se Minecraftu vyhnul... raději budu hrát 10 her po 20 hodinách než jeden Minecraft 200 hodin.

    Ale chápu, že pro někoho je Minecraft jak dělanej... *3*
  • No jo, ale jak psal smejki... těžko zařadit do jednoho z tradičně popsaných žánrů.
    Prvky adventury to má, ale adventura to není.
    Z první osoby se střílí, ale označit to za FPS je vpodstatě urážka.

    RPG asi sedí nejlépe.
  • walltar
    Já minecraft hraju taky někdy od té doby, ale pořád mě tam chybí něco, kvůli čemu bych stavěl. Chtěl bych abych tam mohl nastěhovat obyvatele a mít důvod proč vlastně shromažďovat zlato, diamanty a podobně. A ani MP servery mě nějak neuspokojily. Prostě bych chtěl něco mezi minecraftem, dwarf fortress.
  • smejki
    http://www.geekstir.com/wp-content/uploads/2011/03/rpgs.jpg
  • walltar
    Pokud by vyhrálo DE2 tak jedu v váma. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit