Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Já to myslel tak, že i Herman umí hrát líp než Kirk... Určitě si nemyslím, že je to nejlepší kytarista všech dob, to vůbec ne! *4*
  • walltar
    DE: HR bych klidně zvolil jako jednoho z finalistů na hru roku ... ale jako nejlepší RPG hru určitě ne. Ta RPG část hry nebyla nic moc i když výsledná hra byla prostě nádherná.
  • smejki
    Wayne Static taky není zrovna virtuos a dal bych si ho do avataru, přestože mám rád i Johna Petrucciho.

    EDIT - lol, Petrucci je tu, koukám, oblíbený *15*
  • DavRed
    Jo jsou si podobní... *3*

    Herman Li mě nikdy moc nezaujal *6* Ono nejde jen o to jak moc rychle hraje, ale i o to jak umí skládat a jak to při vystoupení umí podat...
    Jinak než nějakého Hermana Li bych spíš vyzvedl Johna Petrucciho *3*
  • smejki
    Tato předpověď je naprosto přesná. Za jakékoliv události s ní spojené nenesu odpovědnost.
  • DavRed
    Já Minecraft hraju už od Alpha 1.2_02 *3* Od té doby celá hra prošla opravdu drastickou proměnou... Dnes je to úplně jiná hra, než před rokem *4* Ale za ty stupidní lektvary bych Notche fakt nejradši nakopal...
  • Trol.diskuzni
    Opravdu to nemyslím zle, ale proč sis dal do avataru nejpřeceňovanějšího metalového kytaristu všech dob?

    Ano, i Herman Li umí hrát o několik galaxií líp...
  • smejki
    close!
  • smejki
    DX: HR, no jo.. těžká volba, co se týče žánru. Rozhodně bych ho ale bral jako hru roku.
    Jestli vyhraje DA2, tak se k tobě přidám. Donutíme Petra v klubovně spáchat seppuku a vydáme to jako Fight Club #666.
  • Trol.diskuzni
    Jen doufám, že se nějaký čtenář nebude muset rozčtvrtit či se stát schizofrenikem, aby se to do těch tvých setin procent vešlo! *5*
  • minecraftu fandim, sam uz ho hraji asi od bety 1,2. a take se mi libi jak se tu vsichni hadaji jaka bude hra roku... ja to tipuji na portal 2
  • Ne *1* Je to Kirk Hammett (kytarista Metallici)
  • Erien
    Souhlasím, i když jsem spíš toho názoru, že Minecraft přestane bavit v době, kdy dojde hráči fantazie. Teď už ho taky tolik nehraji, ale občas mě něco napadne, co zajimavého vytvořit a stavím. :)
  • Hmm, tak i DE: HR bych do té kategorie švihl. A určitě i další věci vyšly.

    Zakla 2 bych jako RPG roku klidně bral.

    No a jestli bude RPG roku DA2... tak asi vážně nasednu na vlak do Prahy, zajdu do redakce a všem se tam vysměju, protože to by byl skutečně fail.
  • smejki
    avatar
  • Cože?
  • smejki
    přesně 34,28% čtenářů Games
  • walltar
    Nejlepší hru roku to podle mě není tak jisté, a s nejlepším RPG roku to je třeba pro mě těžké rozhodování... Skyrim na který sem čekal od doby co sem dohrál oblivion, nebo Witcher 2 kerý nejenom že splanil co řekl, ale taky předčil moje očekávání .... jinak tu tento rok nebylo RPG co by stálo za řeč.
  • smejki
    jsi středem pozornosti, vyhřívej se v jejím světle!
  • A koho to asi bude zajímat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit