Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    amaroune, ty vole, víš co je hentai? *1*
    přestaň trolit
  • Popřál jsem všem hezký Nový Rok.
    A jelikož jsme na Games.cz, tak jsem zmínil jaké hry jsem na jeho začátku hrál/četl. Kolega Amaroun mě obvinil, že se jedná o samý hentai. Tak jsem jen uvedl věci na pravou míru.
  • V tom případě jsi omezený člověk.
  • thumbs up!
  • Ať či onak je to prostě mne Hentai *4* ... Grafický styl, který se vyznačuje kýčovitostí a infantilností tak že s toho bolí oči. Nic co by se dalo s hlediska uměleckého obdivovat.
  • Úžasné... o čem, že to vlastně mluvíš?
  • Trol.diskuzni
    Nad tím se vůbec nepozastavuj, to dávají lidi typu Amaroun, co dokážou valit akorát tak ten Gayrim...
  • Nechapem tie minuska. Ludia by si asi mali vygooglit dany nazov, pred tym, nez predsudkovo vyminuskuju hocico, kde vydia nieco Japonske.
  • Trol.diskuzni
    Vzhledem k tvému avataru lze jistě očekávat nezaujaté příspěvky k danému tématu... *5* Minecraft je prostě kravina pro přerostlé děti předškolního až školního věku, jejichž rodiče neměli na to, aby jim koupili dostatečnou zásobu lega... *6* *6* *6*
  • Erien
    Není to pi.ovina. On tím chtěl naznačit, že někoho baví hrát fotbal, jiného zase kreslit, nikdo není stejný a každého baví něco jiného. Tak jako někoho baví hrát Minecraft, i když to někdo další nechápe. A dokud MC nevyzkoušíš, tak jeho zábavnost ani nikdy nepochopíš.
  • Trol.diskuzni
    Dobrej fail no... *5*
  • Ale kolego...

    Ougou Musou Kyoku je bojovka podobná na Guilty Gear a BlazBlue s mírným nádechem Marvel vs. Capcom.
    Youyou Kengeki Musou je Touhou klon her ze série Ys... a Ys jsou akční adventury.
    Higanbana no Saku Yoru ni je sbírka hororových příběhů ve stylu klasických kaidanů. Daini Yoru znamená "druhá noc", jedná se tedy o druhý díl.

    No a Bishoujo Mangekyou... no, tam jsi to trefil, to je nukige.
  • Dobrej Hentai no... *11*
  • Ryba9
    1. Minecraft neni kravina, ale chytla se u kravských lidí, kteří zahlcují YT (zřejmě tvůj zdroj informací o Minecraftu)
    2. "to sou v redakci asi všichni lamy bo co" Kde si vzal, že bo=nebo??
  • Šťastný Nový Rok.

    Já ho začal s novými doujin kousky, co se objevily... konkrétně:
    Ougon Musou Kyoku CROSS
    Youyou Kengeki Musou - v hlavní roli s Youmu Konpaku
    Bishoujo Mangekyou
    Higanbana no Saku Yoru ni ~ Daini Yoru
  • Náhodou... Minecraft je velmi povedená hra... Sice asi tak po měsíci už opravdu omrzí, ale jelikož poměrně pravidelně vycházejí updaty, které většinou do hry přinášejí mnoho nových možností, máte se na co těšit *3*
  • Děkujeme za inteligentní komentář. Rob se normálně slušně zeptal a ty vypotíš takovou pi*ovinu. A ostatni ti jeste daj pluska - tady to je teda uroven. *7*
  • To nás nechápe víc.
  • Kazdopadne s redakciou ohladom minecraftu suhlasim, taky enormny uspech iste zazije len velmi malo indie hier, pre mna vsak ostava srdcovkou Bastion a zaradujme ho aj do svojej top 5 hier roku 2012. Prajem stastny novy rok! :>
  • matty-the-gamer
    Minecraft není pro každého... já ho miluju, protože rád tvořím nové věci a tak tvořím v minecraftu. Jde o to, že to není nijak extra složité a rozvětvené a přitom je to zábava. A navíc je to hra, kterou můžete sami modifikovat, což je taky celkem vzácné. A máš pravdu... donekonečna stavit a stavit a stavit a to je na to hlavní zábavou - hra nekončí nikdy. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si říkal: "Ježiš, to bude zase blbost roku.", ale nakonec u toho sedím až do teď. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit