Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls je opravdu výbornej. Skyrim a zaklínač 2 nejsou pro mě žádní soupeři, Zaklínač je pro mě hrozný zklamání, Nesnášim animace, hlavní postavu, zpusob vypravění příběhu, prostředí atd.... prostě humus... Skyrim ale jako PC RPG jasně vítězíí
    • Skyrim, f*ck yeah! *5*
    • Veskoslav
      Pro tebe je soupeř i Mario.
      • si gay
  • Malleth
    Wow....tak to sem nečekal. Good job redakce
  • Veskoslav
    P.S: Naše redace asi měla akci Šalamoun, ne?:)
    • Taky mi to připadá jako akce alá jak zneškodnit Trol.diskuzniho *1*
      • A on se tak těšil.... *15*
        • Jj, jsem hluboce zklamán a nebál bych se říci, že i pohnut! *13*
          • Koukám že vyhlášení bylo pro některé takovým šokem, že zapomněli i své tradiční nicky..... *3*
      • Dokonce tam dali do výběru i Xenoblade Chronicles, jak jsem avizoval, takže na tom možná něco bude. *1*
  • Veskoslav
    Nevýhodu u Dark Soul vidím v tom, že je pouze na konzole a její cena neklesá, tudíž to vidím jako mínusy. Navíc jsem asi staromódní, ale hrát s gamepadem RPG mi přijde malinko zvrácené (ne nezvykl jsem si na to ani u Dark Soul:))
    • njn dokud budou PCckari krast je to pro vyvojare mene prioritni platforma :( to vidim kolem sebe, kdyz si nekdo koupi originalku je skoro za blbce ze si to nestahl
      • smejki
        je to trochu jinak. Ne dokud budou krást, ale dokud si budou kupovat málo -> méně než na konzolích.
      • to jsou jen výmluvy. vývojáři jsou líní vytvářet hry pro PC, protože je to náročnější než vytvářet hry pro konzole. Konzole jsou dva druhy (okrajové Wii vůbec nepočítám), zatímco co počítač, to unikát. A dělat hru tak, aby fungovala na všech PC aspoň zhruba, to je pěkná fuška. Takže to raději zaobalí tak, aby se hráči styděli a mluví o krádežích a prodejích a na PC hráče se prostě vykašlou. A všimni si, dobré hry se dobře prodávají i na PC a jsou vždy ziskové a to výrazně. Takže jen výmluvy a nic více. Bohužel pár blbů jim na to skočilo... *7*
      • Veskoslav
        Ty jsi dobré střevo....Konzolisti kradou naprosto stejně......A když máš blbce ve svém okolí, tak se ani nedí divit, že máš takové názory jaké máš.
        • no a proto sepodle statistik krade na PC asi tak 4x vic nez na konzole ?
          Dyt tohle je naprosto znamy fakt , proto toho cim dal vic je xbox , PS3 exclusive
          • To se pletes. Na pc se ukradne 4x vice her v poctu kusu. Ale to nema zadnou vypovidajici hodnotu, protoze kazda platforma ma jinak pocetnou clenskou zakladnu. Musis to porovnat s prodejnosti tech her. A pak uvidis, ze na PS3 se nekrade prakticky vubec, na Xboxu je piratstvi asi 10 % a na PC je piratstvi pres 80 % .
          • Veskoslav
            A jaký je počet pc oproti konzolím? 4krát? Tudíž se krade +- stejně.
            • Nikoli, Xbox - ukradeno je 10 % her z celku, PC - ukradeno je 80 % her z celku.

              A pro vyvojare z ekonomickeho hlediska vic nez piratstvi jsou zajimave prodeje. A ty jsou na kazde konzoli zhruba 10x vetsi nez na PC.
        • :D ty si ale chytrí počúvaj:D kto ti nedáva za pravdu tak je trotl alebo dieťa :D ty si druh človeka ktorý by sa nemal zúčastňovať diskusí pretože ty nechodíš diskutovať...
          • Veskoslav
            Takže když někdo napíše naprostou lež, tak je to v pořádku? To u Vás tak chodí na Slovensku?
            • njn dokud budou PCckari krast je to pro vyvojare mene prioritni platforma - toto je klamstvo? pozri si články... nehovorím, že konzoláci nekradnú ale v porovnaní s pc je to zanedbatelné číslo. Ubisoft dokonca chce prestať robiť hry pre PC... a obľúbený príklad CoD:MW3 - vadšina zisku z konzolového trhu
  • matty-the-gamer
    No vidíte, já myslel, že hru roku dostane Skyrim nebo Deus Ex HR, ale úplně jsem zapomněl na Dark Souls. To je asi tím, že je to hra jen na ty konzole, na kterých moc nehraju a taky stojí i po měsících zatracenejch 1300 Kč. Ceny jsou strašně vysoko (nejen u her) a lidi se pak diví, že se tolik krade...
    • Umaroth
      zavvi.com tam jsou ceny ani neceknes, v pondeli tam byl duke nukem na konzole za 7 liber cili 210 kc + 30 kc posta
    • Aukro.cz - kup teď - 600 kč...
  • Dark Souls mi přijde jako takový hráčský snobismus typu "řeknu, že je to dobrá hra, abych ukázal, jaký jsem überhráč ze staré školy". Nevím, zkusil jsem to, nezdechl jsem ani u prvního, ani u pátého protivníka, jak všichni věštili, ale při zasekávání o podivné překážky a nemožnosti sebrat klíč, který byl na plošince, na kterou by postava normálně mohla vyskočit, kdyby chtěla, jsem to otráveně vypl.
    • Uplne sa na tebe smejem....prvych 5 protivnikov boli tutorialove lahke zombie, ziadny kluc na plosinke nikde nie je, ziadne zasekavanie o prekazky. Z Demon Souls mam dve platiny a Dark Souls som si objednal z Japonska a i tak som prvych 20 hodin plakal ake to je k.rva tazke a chcel tu hru vyhodit z okna! I na tretom playtroughe na lvl. 200 a s najlepsim equipom som sam nevedel dat niektorych bossov a platina nabehla po 200 hodinach....ziadna tazsia hra tento rok nevysla, tak sa nestrapnuj *5*
      • Musim vyjadrit nesouhlas. Ja nemam platinu ani z jedne hry, ale obe jsem hral a myslim si, ze dark souls je jednodusi. Ani ne tak co se tyce souboju, ale spis co se tyce ostatnich hernich mechanismu.
      • Asharak
        Nejobtížnější hrou je hra s naší myslí. Pokud vyhraješ, je možné si všechno užít naplno téměř jakýmkoli způsobem, ať už na samotnou nejlehčí nebo nejtěžší obtížnost. Ale pokud prohraješ, nemůžeš nic než blbě koukat a mrmlat, jak je libovolná hra pitomá, nebo se jen necháš ovlivnit tím, co měli v plánu vývojáři.
        Čili hádat se o obtížnosti je někdy směšné. Konkrétně u RPG. Sám si určíš, jakým stylem to budeš hrát a o co se budeš snažit. Jestli hledat jen to nejlepší nebo hrát podle pravidel, hrát roli hrdiny ve hře. A tak podobně, od pohybu dopředu, přes hltání příběhu/designu po plnění každého možného questu. Blablabla.

        Ale určitě sem nepleťte kvalitu hry. To je zase jiná kapitola a jiná úvaha *7*

        Jinak věřím, že redaktoři ví, co je dobré a která hra dostala nejlepší ohodnocení, tudíž je cena právem.

        Have, fun! *4*
      • Já jsem neřekl, že vyšla těžší hra. Ale myslím si, že vyšlo hned několik lepších. ;)
        Jinak ano, první protivníci jsou tutoriáloví, ale přečti si recenze "umřete na první obludě" atd. Nedal mě ani první boss. A plošinka - první patro ochozu plácku, kde byl save point před první větší obludou, před kterou je nutné utéct.
        • Jenomze to byl porad tutorial clovece. Rekl bych, ze ses do hry vlastne ani nedostal :-). A pred tou obludou neni nutne utect, klidne ji muzes zabit, zkuseni hraci to delaji.
  • Proč by Dark Souls mělo být na PC - http://www.youtube.com/watch?v=OUXw86Vn8ko&feature=g-all-u&context=G24e6747FAAAAAAAABAA
    • Taky sem to ted videl a kdyz sem si precetl co napsal ten Admin na foru http://forums.namcobandaigames.eu/showthread.php?p=2330759 , tak to podporim vsim co budu moct.
      "Now to make things happen, let's say the demand has to be properly done. someone to make a successful petition?" >> http://petitionbureau.org/DarkSoulsForPC
    • Víč proč je Dark Souls a většina japonských her na konzole?

      Protože jednou z filozofií japonských herních studií je poskytnout všem hráčům spravedlivě stejný zážitek. PC má někdo lepší a někdo horší. PS3 má každý stejnou.
      • Nevim jestli to je filozofii japonskych studii, ale rozhodne je to zajimava myslenka. Zvlaste v pripade online hrani na tom neco je.
      • Ty jsi strasnej japonskej ubrekanek vid?
        • A ty jsi nic.

          A nechápu, proč to lidi mínuskujou. Prostě jsem konstatoval věc, kterou jsem někde četl.

          Pokud mínuska znamenají, že se jim ten samotný fakt nelíbí, tak v pořádku, to chápu.
          • Jim se nelibi fakt, ze pises neustale japanpositive hovna!
  • Tak tohle jsem OPRAVDU nečekal. Myslel jsem že Skyrim to má v kapse, případně jsem myslel i na Zaklínače, ale Dark Souls jsem opravdu nečekal. Zvláštní je, že mezi RPG vyhrála hra konzolová, když je tento žánr původem počítačový. Uznávám, že Dark Souls je skvělá hra, která se nesnaží zjednodušovat, jak tomu bývá dnes zvykem, ale u mě by prostě vyhrál Skyrim.
    • RPG rozhodne nepatrí PC-čkam
    • smejki
      Zvláštní je, že mezi RPG vyhrála hra konzolová, když je tento žánr původem počítačový. >> O_o
    • A Skyrim nebo Human Revolution nejsou konzolove hry? Krom toho zanr RPG rozhodne neni pocitacovy i kdyz je fakt, ze ty nejlepsi RPG vysly prave na tuto platformu. Jenze dnes se dalsi Baldur's Gate konat nebude a rozdily mezi PC a konzolemi uz dnesni hry dokazaly velmi ucinne smazat. Skyrim nebo HR nejsou o nic mene konzolove hry nez Dark Souls trebaze byly portovane na PC. *3*
    • Odkdy jsou RPG původem PC hry? RPG jako BG, PS:T atd. jsou to máš pravdu, ale zapomínáš, že RPG hry byly už na Atari 2600 nebo třeba NES.
      • kotty
        resp. uplne puvodne vysly z papiroveho D&D.
        • Tak jasně o tom se hádat nejde, ale spíš jsem to vztáhnul pouze na digitální formu rpg her. Vždy mě hrozně pobaví, když nějaký hráč naprosto opomíjí fakt, že na konzolých se hrálo dřív než na PC, tak jak je známe a spousta žánrů díky tomu pochází z konzolý.

          Nicméně abych nebyl OT... DarkSouls jsem ještě neměl tu čest hrát, ale z toho co jsem viděl si výhru zaslouží.
        • papír -> něco -> Wizardry -> Dragon Quest -> JRPG
          • Opet a zase vylizavas tuny japonskych hoven................. Nedas si pokoj ze?
          • JRPG -> otřesné postavy, styl a snad všechno -> něco -> nevolnost -> papír (toaletní)

            *3*
            • hahahahaha
  • trolo
    skyrim je velmi dobre RPG s velkym svetom to jasne + velka moznost modov atd. zabava na vela hodin. open world rpg atd. ale po case stereotyp, vsetko na jedno brdo, hlavny pribeh nic moc(hlavne konec total fail).
    zaklinac prepracovane rpg vo vsetkom. sice viac linearne a nie tak volne ako skyrim ale pre mna jasna volba zaklinac 2.
    dark souls nekomentujem lebo nemam konzolu.
    • tunel, tunel, tunel... nelze srovnávat Skyrim a Zaklínač co do kvality a porovnávat je jako dě hry ze stejné kategorie. Já si myslím, že fifa 2001 je lepší, než NHL 99. Asi takové to je...
      • trolo
        to si vybral zly priklad lebo fifa a nhl je to iste. :-D
        • Pak je labuď stejná jako čáp. Oba ptáci, oba bílí, oba mají rádi vodu.
          • Ano, mas pravdu, pribuznost labute a capa je o nekolik radu vyssi, nez labute a zirafy, nebo dokonce labute a treba houby.
          • trolo
            porovnavame hry a nie zvierata. fifa a nhl su ta ista hra len postavicky maju ine skiny
  • podla vsetkeho si to naozaj dark souls zasluzi a to vravim ako pc hrac.Avsak vyhra konzolovej hry v zanri fps je naozaj nemiestny zart a hlboky bezodny omyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit