Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Musim si tu trosku zahatovat na Amalur,hru som si kupil a nebavila ma a nedohral som ju a to som fanusik RPGciek a to uz nehovorim o tom,ze bola celkom draha(neviem preco,nic za tou hrou ani firmou take nestalo a celkom vtipne uz ani firma nie je a hra nebude) nejdem tu pisat recenziu ako ta hra bola cela zle lebo nebola ale kazdy,kto to hral musel citit,ze s nou nebolo nieco v poriadku,pravdepodobne to bolo nejake povodne prerobene MMO a okrem toho to bola hra dost velkych protikladov,vyborny subojovy system ale zalostne podanie pribehu,kvanta skutocne kvanta textu o nezaujmavom svete a nezaujmavom pribehu,hra bola velmi dlha a myslim,si ze na skodu,prestalo ma to bavit,povazujem kupu tej hry za vyhodene peniaze a odvtedy si davam 2x vacsi pozor co si kupim,aj prostrednictvom warezoveho ''dema''.
    • Tak sis měl zahrát demo, a nevim co bylo na tý hře drahýho, drahý jsou speciálky a hry od Blizzardu, jinak je normální cena kolem 1000 kč.
      • Preed
        Demo som hral a celkom ma bavilo,zaciatok tej hry je relativne ok,je to pribehovo zaujmave a bojovy system ma bavil velmi,problem je v tom,ze takych zabavnych momentov ako zaciatok je v hre relativne malo,vacsinou su to uplne hlupo nudne vedlajsie questy,ktorych je take kvantum,ze sa to neda a k tej cene,ta hra stala 40€ na Slovensku,drahsie su len hry od Blizzardu inak vsetky nove hry stoja pod 40€ a to dost vyrazne,AC3 sa dal zohnat v den vydania za 30€.
        • Souhlas demo jsem taky hral a bavilo me to..tak jsem si ji koupil..nicmene netrvalo dlouho a prestala me bavit a uz jsem ji nezapnul..
    • USER47
      Amaluru škodí spousta nudnejch sidequestů, který má důslednej hráč nutkání plnit. Přitom když je ignoruješ a jdeš pouze po významějších příběhovejch linkách, hře to dost pomůže, získá spád a aspoň nejsi neustále tak overpowered. Jinak příběh je v pohodě, přinejmenším v chabý konkurenci ostatních RPG se jedná o nadprůměr.
      • Preed
        V tom mas pravdu,ale pre mna ako hraca ''completistu'' to neprichadzalo do uvahy,proste takym stylom hry nehram,ale ano tie hlavnejsie pribehovy linky boli vacsinou celkom dobre.
  • 16cmfan
    Kategória s veľkým K :) Dobrý nápad *3* Díky.
  • Spec Ops jsem si koupil na Green man gaming přes vánoční slevy. Po všech slevách mě to vyšlo na 5,25 dolaru , todle byla nabídka která se nedala odmítnout. Zatím mám odehranou jen hodinu kampaně , takže nemůžu soudit příběh. Ale z té hry atmosféra přímo kape a už se mi několikrát stalo že musím vyměnit svoji oblíbenou zbraň za nějakej šunt , protože mi došli náboje. Ale u téhle hry se musí zmínit i technické nedostatky především nesmyslný FPS lock(na 30 fps). A když jsem zkusil spustit multiplayer tak mi potom ta hra neodpovídala. Každopádně se těším až si hru odpoledne zahraju. BTW kdyby někdo věděl jak ten lock vyřešit tak sem prosím napište.
  • Mno taky se na steamu mohli v rychlovkách víc snažit . Side Mora jsem zaregistroval jak vyšla , ale ve slevách ji vidět už nebylo .
    • Ve slevách byla snad už několikrát a snad je stále ještě na Green Man Gaming za cca 2,5 $ a jestli ještě platí, tak je možné k tomu přidat ještě 20% slevový kupón.
    • alladjex
      Já ji měl ve wishlistu docela dlouho a jak byla ta první vlna slav tuším v listopadu, tak sem ji koupil za mrzkých (asi) 75korun nebo tak nějak. Moc se mi líbila. Hezká grafika a pro takovýho dřeváka jako já obtížnost tak akorát. Jediný co mě mrzelo, že byla krátká. Ale za ty peníze ... ;]

      Tyhle hry mě baví, ale nějak je na steamu nebo na herních serverech nevídám. Sine Mora byla první, které jsem si všiml. Má někdo tip na nějaký dobrý kousek?
      • GlaDOS
        Zkus se kouknout na Jamestown: Legend of the Lost Colony. Má moc pěknou pixelartovou grafiku a dobře rozložené stupně obtížnosti (jednoduché obtížnosti zvládne každý a ty těžší jsou vážně výzva).
      • Horst_Fuchs
        Vídaný moc nejsou, protože se vesměs jedná o neznámé indie záležitosti s pro mě hnusnou pixelovatou retro grafikou a převážně s takovým tím milion střel na obrazovce herním systémem, kterej taky dvakrát nemusím. Obecně lepší SHMUPy jsou k vidění na konzolích; ještě že tu máme emulátory.

        Od dob Steel Saviour a Jets'n'Guns jsem na PC vlastně nenarazil na SHMUP kterej by mě vysloveně zaujal, Sine Mora měl sice docela slušně našlápnuto ale kazí to ta divná obtížnost (dlouho dobu velmi lehká, poslední třetina hry zničehonic skokově svinsky těžká) a to otravný rozkouskování hry na miniúseky prokládaný snad milionem cutscén.
    • Horst_Fuchs
      Ve slevách byla už někdy před vánocema. Ale upřímně, tahle hra je ve svým žánru spíš takovej průměr, záležitost hlavně pro fanoušky žánru.
      Výjímečný je na ní především extrémní množství povídacích cut scén (jedna do minuty tu není nic výjímečného) s maďarským dabingem (opravdu, naštěstí jde ztlumit) a poněkud nevyvážená obtížnost.
      Ale abych jen nekritizoval, bossové jsou celkem povedený a je jich ve hře opravdu dost.
  • Konecne vyber se kterym muzu souhlasit.Skvela hra ktera dokaze oslovit.I kdyz souhlasim s tim ze by hre vic slusela takticka akce nez styl gears of war.Jak si tady ctu komenty ktery kritizujou gameplay tak sem zvedavej co ty samy lidi budou rikat az adventury vyhraje walking dead (coz podle me neni ani adventura ani hra )
    • Osobně kritizuju Spec Ops za fádní gameplay. Prostě standard TPS, co se týče gameplay. Binary Domain byla mnohem lepší v gameplayi.

      Osobně kritizuju The Walking Dead za minimální gameplay, nízkou interaktivitu, konec, který tvoje volby neovlivní a použití fádního a ohraného tématu zombie apokalypsy.
      • Když chceš jenom primitivně střílet helikoptéry z koně nehraj Spec Ops, nýbrž poslední Black Ops. Když chceš survival horror, nehraj Walking Dead, ale Silent Hill/Residenty nebo já nevim co. SO + TWD jsou úplně o něčem jinym.
        • Ehm ale já nechci primitivně střílet z koně. Black Ops 2 is strč za klobouk. A Spec Ops je taky jenom primitivní střílení, když počítáš gameplay.

          A já vím o čem TWD je. Ty vůbec nechápeš, co na TWD kritizuju. Vůbec mi nejde o žádnej survival horror aspekt.

          TWD se velmi málo podobá hře. A dokonce se velmi málo podobá adventurám, protože v adventurách máš těžké hádanky, můžeš volně chodit po obrazovkách, můžeš sám kombinovat předměty atd. TWD je oproti hrám jako Syberia velmi slabě interaktivní.

          Neberu ti, že se ti TWD líbí, ale je to spíš mírně interaktivní seriál, než hra. A že něco takového herní média oslavují jako hru roku je jen smutný důkazem toho, jak na tom herní průmysl je.
  • life28
    Recenzoval som Sine Mora a hral som aj Kingdoms aj Spec Ops, zas tak neznáme hry to nie sú.
    na GMG s voucherom je sine mora za 2€
    • Mart9
      pro mě to neznámé hry rozhodně sú
  • Spec Ops The Line učí lidi, že válka je peklo. A hráčům říká, že hry nejsou realita.

    Osobně si myslím, že toto by snad měl vědět každý. To je snad "common sense".

    Proto mi celkově hra připadá trochu jako kázání zatažené až příliš do extrému.
    • Ano všichni to ví. Ale jeď na rok do Afghánistánu a budeš to vědět zase trochu jinak.
      • Ano, samozřejmě, že to pak budu vědět jinak.

        A myslíš si, že to budu vědět nějak jinak po zahrání Spec Ops?
    • misho8723
      Tak to potom má človek vyčítať filmom ako Apocalypse Now alebo Platoon, ktoré ukazujú čo s ľudmi, ktorí musia bojovať v predných líniách, spraví vojna, že zbytočne ukazuje to čo ľudia už dávno vedia? .. podľa mňa to Spec Ops ukázal úplne nádherne a zapôsobil na mňa možno dokonca viac ako spomínané filmy... keby človek šiel na fóra, kde sa diskutuje o každom jednom detaile, ktoré obsahuje príbeh Spec Ops, tak by videl a zistil plno vecí, ktoré si nevšimol alebo ktorým nevenoval dostatočnú pozornosť
      • Filmy jsou filmy. Sleduješ příběh někoho jiného a můžeš se z něj poučit.

        Hry jsou interaktivní a mají větší potenciál. Spec Ops podle mě v tomto celkem zklamává. Opěvovaný moment s bílým fosforem podle mě byl velmi slabý. Hra ti nedala jnou možnost, než ho použít. Ani když jsi zkoušel situaci nějak obejít, nic nešlo, prostě si musel střílet. Jaké je pak poselství? Kdyby ti dali možnost se střílení fosoru vyhnout, tak by potom ta scéna s mrtvou matkou a dítětem měla větší sílu, protože by jsi ji mohl zabránit. Ale takhle ti jen chytli ruku, někoho jí plácli a pak ti řekli, že se máš cítit špatně.

        A to, že hra je nejednoznačná a můžeš se v ní s kamarádama na fóru šťárat ti neberu, to je pravda.

        Jen říkám, že hlavní poselství na mě jaksi nezapůsobilo.
        • Black_Hand
          "There's always a choice!" "No... there's really not."

          opravdu za to muze Konrad/vyvojari? :)
        • janchor
          Tohle je právě ta diskutabilní rovina The Line - jak moc má lineárnost fungovat jako kontrast k ostatním koridorovejm střílečkám, kde tě navedou k podobnýmu rozjuchanýmu bombardování, ale už nijak neřeší nic dalšího. Ten odraz v obrazovce k takový interpretaci dost svádí, protože je to první moment, kdy "něco zaskřípe". Být tam možnost volby, není ten kopanec do uvažování, navyklýho na koridor, tak silnej.

          Tedy to plácnutí nemá být ani tak do tebe, ale do ostatních válečnejch her.
          • Pokud kopeš do samotných válečnejch her, tak Spec Ops funguje, to je pravda. Ale stejně tak funguje i Youtube video odhalující proč je třeba série Modern Warfare úplně pitomá.
            http://www.youtube.com/watch?v=qB7eqwKYdy4
            Takže dobře pro Yager, že zašli tak daleko, že dokonce udělali hru na toto téma. Ale nepřijde mi, že se tím moc změní...

            Ale hodně často se na různých stránkách setkávám s interpretací, že Spec Ops má poučit samotné hráče. A nemůžu se zbavit dojmu, že v tom selhává.
            • janchor
              Nevím, jestli poučit je to správný slovo, ale mám za to, že leckterý hráče-konzumenty válečnejch stříleček tahle hra nějakým způsobem trknout mohla.. jestli je to trknutí někam posunulo, to už je druhá věc, ale už ten pokus samotnej beru jako pozitivum.
  • Za boha by mě nenapadlo nad tou hrou takhle uvažovat.. *13*
    • * reace na Kowalski
  • amalur? .. jedno slovo. koridory. běhá se jen po zemi, a hrdina nemůže vyskočit ani 10 cm vysoko. to je prostě nuda.
    • njn stejná slabota jako ten Zaklínač *1*
    • ne. gothik nebo elder scrolls. jde tam vyskákat po jakkoli úzký římse? ... no když tam chceš, prosím, vyskákej... ale mít na obou stranách cesty neviditelnou zeď, to mě bohužel nebaví.... jestli vás ano, tak mě prosím nekamenujte, je to jen můj názor.
    • Vegen
      Ještě vědět co je to koridor :D
    • Ono jde behat i jinde nez po zemi?:O
      • Hold WoWkaři se bez lítání neobejdou už ani v singlu *1*
  • Najlepšiu kategóriu, kde recenzenti games.cz, nič nehrali a hodnotili, vyhráva: Najlepšie DLC *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit