Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • InfidelBro
    Má opravdu cenu hrát hru, s průměrným a místy i podprůměrným gameplayem jen s "kvalitním" příběhem a originálním zasazením ? Osobně si myslím, že nemá. (mluvím o Spec Ops)
    • Kozy
      A co víc bys chtěl? "jen kvalitním příběhem" :D
      • smejki
        hádanka: co je lepší?
        - hra s dobrým příběhem, pěkným prostředím a nuzným gameplayem
        - hra s dobrým příběhěm, pěkným prostředím a chytlavým gameplayem
        • Black_Hand
          ...zalezi na tom co chces za hru. jestli chces udelat hru, ktera te nema bavit, a nema te vtahnout do postavy a nemas se citit jako hrdina...tak ten nuzny gameplay muze byt lepsi.
        • Viktor_H
          To záleží na výsledným produktu.
        • tak jasně že to druhý, ale toho se nám právě v žánru válečných stříleček moc nedostává *4*
      • Hry jsou o hraní. Takže kvalitní gameplay.

        Ale na toto se často zapomíná, že jo? když už máme The Walking Dead jako GOTY.
        • Kozy
          Tak mě ten gameplay přišel v pohodě, takže v tom nevidim problém
  • Asura's Wrath byl skvělý, někdy bylo hrozně těžké hrát, protože hudba a efekty byly naprosto strhující. Člověk by se nejraději je kochal.
    • Ferdis2
      Tak potom je si to nallepšie pozrieť ako 5 hodinový film na Youtube *4*
  • Black_Hand
    mozna by byl fajn napad dat ke spec ops screeny ze singlu, misto multaku, protoze ta hra je o singlu. ...jinak, fajn vyber :).

    nicmene me trochu zarazi, ze si tam lukasi nesoupnul sword & sworcery. nebo pocitas prvni vydani? dal bych videl jeste waking mars, mcpixel, mark of the ninja, thirty flights of loving. ale nevejde se vse.
    • sleepless
      Jinak jako u ostatnich kategorii - pise to konkretni clovek (tj. tady Lukas), ale vyber je celoredakcni.
      • Black_Hand
        jj, asi jsem mel zvolit jinou osobu z gramatickeho hlediska :)...
    • janchor
      Počítáme první vydání.
      • Black_Hand
        tak fajn, tim se to vysvetluje. diky.
  • amalur som si kúpil ale ešte som to nehral nakoľko nie je preložený češtiny
    • BoB.2
      Překlad asi skončil jednu dobu na češtině udajně pracoval Mrazík ale jak to jde dál nevím na stránkách
      http://www.amalur.websnadno.cz/Vzkazy.html
      dostaly podporu od Mareka Tvrdého ale je to tam už dlouho mrtví. *9*
      • USER47
        Mrazík neumí ani česky, ani anglicky. Než hrát hru s jeho překladem, to už je asi lepší nehrát ji vůbec...
        • :-D tos vzal kde??? Jeho překlady jsou to nej co může neoficiální překladatelská scéna nabínout už nějakejch pár let
          • USER47
            Měl jsem tu smůlu několik her s jeho překlady hrát. Stylisticky tragédie a o přesnosti překladu ani nemluvě. Spousta zavedenejch frází přeložená doslovně tak, že nedávaly v kontextu smysl apod. Ale už pár let se jeho překladům, a vlastně překladům obecně, vyhýbám, tak se za tu dobu třeba zlepšil. I když o tom pochybuju, překládá už spoustu let a žádný zásadní zlepšení jsem nikdy nepozoroval.

            Ale ony i oficiální překlady jsou tragický, tak ti možná Mrazíkovo diletantství v porovnání nepřijde tak hrozný.
            • smejki
              Mrazíkovy překlady rozhodně mají daleko do dokonalosti. Ale co jsem od kolegů vod fochu slyšel, jakých je schopen výkonů, to už se blíží magii. Neznám rychlejšího překladatele.
            • mrazik preklqada docela dobre..a hlavne..RYCHLE...Divinity 2 prelozil bleskove a celkem slusne..kdyz vemu ty mantaky co to zacli prekladat spolu snim a maji prelozenou asi jen startovni lokaci (ti sami co prekladaji asi uz 5 let drakensang) tak je zlatej...
              Co je me po tom ze tam obcas neco uplne nesedi , kdyz 95% prekladu je ok..lepsi nez cekat 5 let , kdyz uz nikoho ta hra nezajima...
  • BoB.2
    Na Kingdoms of Amalur: Reckoning jsem se hodně třepal ale překlad hry skončil na bodu mrazu takže asi nic škoda, Sine Mora je moc dobrá ale k*revsky těžká .
    • K RPG žádný překlad nepotřebuješ!
    • hele a nenapadla tě třeba taková eventualita, že by ses místo věčnýho čekání na překlady třeba naučil anglicky? Ono se to dá celkem využít i mimo herní sféru
      • Veskoslav
        On je na to líný. On s češtinou otravuje i na českém torrentu.
  • Hráli jste hru? já ne...Hráli jste hru? já ne.......Hráli jste hru? já ano!!! A proto se tímto stává hrou roku v dané kategorii!!! Jaká to ironie, že byla vyhlášena hrou roku jediná co píšete že jste hráli a ještě v takovéto kategorii že? Upřímně by mě zajímalo kdo by vyhrál, kdybyste ani jednu nehráli a podle jakého klíče byste hodnotili ;)
    • ringmancz
      nehrál to Lukáš, ale výběr je od celé redakce
      • Tim mi to nepříde míň vtipný ;) pořád tím ale není jasné jak to asi hodnotili..pro co asi hlasoval lukáš když hrál jen tohle? a jak na tom byli ostatní?
        • janchor
          Zrovna v téhle kategorii jsem se hlasování zdržel. Obecně v anketě každý volil podle svého vědomí a svědomí.
  • Sine mora je teď na green man gaming za 2,5 dolaru. *5*
  • Mate trochu popleteny nazev clanku. Melo to asi byt "Nejlepsi hry, ktere redakce nehrala", nebo tak neco, ne? Protoze vetsinu z nich skutecne lidi dost hrali a jsou pomerne popularni. Vetsina hernich fandu je proste hrala.
    • smejki
      přečti si první odstavec aspoň. *3*
    • Black_Hand
      predpokladam, ze pujde o prodeje.
  • Ja jsem teda nehral vetsinu her co jsou letos v nominacich.

    A bude i kategorie fail roku? Ze by konecne vsemi milovany ME3 take neco vyhral.
    • KaloSaper
      Fail roku určitě vyhraje Medal of Honor. Protože to byl fakt fail. Nebo Most Wanted. Obě to jsou hry nehodné svého jména.
    • Bohemund
      Nevidím žádný fail na ME3, jestli máš na mysli onen legendární konec, tak je to dost slabý argument, protože jde v podstatě jen o ending filmečky, kde se hráči chtěli ukájet nad důsledky svých rozhodnutí. Mi, jakožto fanouškovi série, šlo o feeling, který trojka měla skvělý. Neříkám, že ta hra nemá chyby, ale fail to rozhodně není.
    • Jen tezko by porazil Diablo 3
      • Špatný Diablo 3 by jen těžko porazilo tragickýho Assasina 3 :-) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit