Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    ah so *4*
  • kennyB
    Ty děláš, jako kdyby CoD, BF a AC na pc nebylo *1* Ale spíše zase tollujeme, že??? *1*
  • hlavne jsou strasne pracny, a kdyz konzolisti kupujou cokoliv, tak proc by se vyvojari namahali, distributori na ne tlaci, aby mrskali jeden sequel za druhym, protoze chtej mit z her housky na krame...
  • jj, vypsal jsem jen ty, co nejsou pokračování nějaké značky, špatně se mi to odeslalo (Thorar : "A čeká se vlastně v roce 2014 nějaké RPG, které by NEBYLO pokračování, ale něco nového?")
  • smejki
    MaM X
    Divinity: OS
  • Menorri
    Kdo by se dělal s RPG?....Stačí přece zkopírovat pár Cod, BF, přidat 2-3 díly AC a celý to dovršit několika nedodělanejma hrama na GreenLight a ejhle stroj na peníze je na Světě....problém RPG není v tom, že by nebyli nápady nebo čas...ale v tom, že RPG se nedají jen tak zkopírovat *4*
  • Thorar
    Ressurection, jak jsem mohl zapomenout. To u mě vyhrálo na plné čáře.
  • nějak se to kixlo, odpověď na otázku níže, co se čeká letos
  • -Pillars of Eternity (celkem pochybuju, že to stihnou letos)
    -Wasteland 2 (dalo by se polemizovat, že jde/nejde o pokračování)
    -Dead State
    -South Park: The Stick of Truth
    -Age of Decadence
    -The Banner Saga (už vyšlo)
    -Nuclear Union
    -Underrail
    -Lords of Xulima
    určitě by se ještě něco našlo
  • P3RS3CUToR
    takhle z hlavy dám Projekt ethernity, pak Wasteland 2 (to pokracovani je fakt na 0,1%) ... no a pak spousta indie her... o kerych vetsinou nevis dokud nevyjdou ze sou dobry. A určitě se něco objeví o čem ted moc nevíme. Bych se nebal. Tendle rok za me Fallout 1,5 ressurection
  • Chcipni
  • fallanga
    Aha, takže pokemoni jsou RPG, ale Castlevania ne?
  • Thorar
    Jo tak jsem to nemyslel, já si to zahraju rád, ale prostě vim co dostanu, co očekávat. Nejsem u toho napjatej jako u čekání z toho jaký bude třeba Cyberpunk 2077 nebo Deliverance, nové značky.
  • Pilgrim66
    Hele zrovna hry od Larianu jsou vetsinou fakt kvalitní.
  • Jack1947
    Spise... Akcni hra, s rpg prvky. Akcni RPG je siroky pojem takze to nejde vlastne takhle snadno rict.
  • Thorar
    Prequely, sequely, spinoffy, ždímání značky. Jasně, bude to bomba, ale nic originálního, nového. Grim Dawn mě asi neuchvátí, ale na ty Children of Light bych už málem zapomněl, díky.
  • eStar
    S takovýmhle příspěvkem se nediv že si ostatní myslí že tomu nerozumíš.
  • Pilgrim66
    Divinity: Original Sin ... v zásadě. I když to je taky vlastně prequel.

    Asi Grim Dawn od tvůrců Titan Questu (Early access na Steamu), Child of Light ...

    No jo no, politka pokračování...
  • "královský herní žánr v roce 2013" To si napsal moc hezky
    *4*
    Ja cekam jen na Diablo 3:RoS, vic nepotrebuju...
  • Inquisitor
    Ještě že tu máme starší kousky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit