Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.mares.984
    Tohle muze byt nekonecna diskuze a to nema cenu. Fuku znam a dela presne to same co ostatni jako treba Pavel Dobrovsky, Petr Polacek apod. Pise nejaky nazor a hodnoceni a je jenom na ctenari jestli si z toho neco vezme nebo ne, je to take hodne o osobnim vkusu a o tom, jak se jako ctenar s tim ci onym redaktorem ztotznite. Navic je to o hodne slozitejsi kdyz do toho vseho jeste srovnavate media a nazory z ruznych kultur, zemi a spolecnosti - hrac/redaktor v USA je uplne jiny nez hrac z Velke Britanie - ten se zase lisi od hrace ze stredni Evropy, vychodni, hrace z Brazilie je take uplne jiny a proto se ty TOP zebricky take lisi.
    Path of exile jsem hral a je to kvalitni hra, ale zase na druhou stranu je dnes problem co si tak muzeme predstavit pod definici RPG, coz je taky problem... krome rubani nepratel, sbirani stovky predmetu a vybaveni a rozdelovani bodu do zkusenosti tam ostatnich RPG prvku moc neni pro srovnani treba se starym dobrym Planscape Torment, Fallout nebo Baldur's Gate napriklad.
  • Spoustu cen dostava i nadherne Ni No Kuni, zde ani nominace. :-( V tehle redakci pusobi ponekud zvlastni lide.
  • to bola GOTY na 3DS, na PC bol PoE, pozri tu:
    http://www.gamespot.com/game-of-the-year-2013/ *8*
  • Thorar
    A ono už to vyšlo? Já vim jen že v listopadu bylo demo a víc nic. Jo ta hra mě dost zaujala.
  • Hra roku na GameSpotu nebyla Path of Exile, ale The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.
  • Já sem tu hru dohrál a jak říkám, je to jen mírný nadprůměr.
  • jonatan.hanzlik
    Paper Sorcerer bylo také slušný dílo
  • Ja bych tyhle rubacky s RPG prvky vubec do zanru netahal :)
  • poznate fuku? stavim sa ze ano, viete preco je tak popularny? pretoze ma vybudovane renome, pretoze ludia mu veria, pretoze ludia nemaju dnes cas pozerat vsetky hlupe filmy a hrat vsetky hlupe hry a presne to sa caka od "hernych kritikov" , poradit kam dat peniaze a co je vaznejsie , coraz vzacnejsi cas. Ak sa POE nedostane ani do nominacie tak TG straca renome, lebo na zaciatku clanku vyplakava ze seredne malo RPG bolo za 2013 a POE ani nespomenie, pre mna cervene svetielko ze nieco nie je v poriadku, ze sa neorientuju, stracaju renome
  • martin.mares.984
    Proc fail??? Ja myslim, ze maji pravo na svuj nazor jako snad kazdy jiny hrac, redaktor nebo herni server. Napriklad Dragon Commander nebo Fire Emblem jsou hodne kvalitni hry a ze ti tam chybi Path of Exile? To je taky hodne kvalitni RPG a pokud Te bavi tak ho hraj a bud za to rad, ze mas hrat co kvalitniho a nemusi Te prece nejak tezce trapit, ze ne kazdy to chce vyhlasit RPG hrou roku... Jinak ze to na Gamespot vyhralo hry roku... a co? Kdyby se kazdy ridil nejakou takovouhle "autoritou" jako IGN nebo Gamespot tak budes mit vsude stejne TOP 10 - stejnych TOP 10 her ve vsech kategoriich na vsech serverech, casopisech apod. Jaky by tohle melo smysl...
  • Path of Exile vyhrala hra roku na GameSpot ale tu sa nedostane ani do nominacie, ale kadejake &^@$ ano, redakce fail
  • nak mi tam chybi ni no kuni a jako pokazde se sebou hraji hru: copak asi redakce zvoli aby se nahodou netrefila s mainstreamem... zatim sem se netrefil ani jednou...
  • Ja nevim, ale zacinam byt na tyhle zebricky nejak alergicky. Asi i proto ze ja jsem razantne proti michani konzolovych a PC her. Mel byt jeden zebricek (pro kazdou platformu) s top 10 nebo top 5 hrami. Nic vic.
  • Diabo ci Deux Ex byly drive vzdy skatulkovany jako akcni RPG(staci si dohledat dobove recenze). Akcni RPG byly vzdy oddelovany od klasickych RPG. To az nova doba podobne hry uvadi jako ''plnohodnotne'' RPG. Naroky se totiz zmenily(bohuzel) a za RPG je povazovano vse,kde muzes ,byt jen minimalne, vylepsovat svou postavu.
  • Vůbec jim to nevysvětluj. Nepochopí to.
  • Thorar
    No, právě jsem díky tomuhle žebříčku a diskuzi zjistil jak ten rok 2013 byl slabej. Shadowrun Returns a Knights of Pen&Paper jsou jediná RPG z roku 2013 která jsem hrál, dohrál. Obě hry ovšem stály za to :-) Jo ještě mám rozehraného Van Helsinga.
  • eStar
    Zajímavé jak je tu odsuzován Mario a Pokémoni a přitom byste byli překvapeni o jak kvalitní hry se jedná. Haters gona hate. Jinak mimochodem, Pokémon X & Y mají na metacritic hodnocení něco málo pod 9/10 jak od recenzentů tak od hráčů.
  • to mohlo ale zklamalo mě že nejlepší akční hru nevyhrál solitaire
  • Ale LoL by mohlo vyhrát i RPG roku. RPG prvky tam jsou a to že to není loňské by jistě nějak okecat šlo :D
  • Já bych volil Shadowrun. Ale fakt coby jednookýho mezi slepejma. Koneckonců, že to byla letos bída nejlíp svědčí fakt, že se do nominace prokousaly pokémoni a podobný Mariové. A nakonec to u vás vyhrála hra, která vlastně ani neni žádný rpgčko, a jejíž jediná opravdu zábavná část byly kecací pasáže na lodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit