Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomu, abych mohl vyhodnotit hru roku, bych je musel všechny bez výjimky dohrát. Což se nestalo.
  • Keyz
    Celkově nejlepší hra roku 2013: Shadow Warrior.
    Překvapení roku: Call of Juarez: Gunslinger.
    Zklamání roku: Remember Me.
    Nejlepší akční hra: Shadow Warrior.
    Nejlepší RPG: Expeditions: Conquistador.
    Nejlepší strategie: Europa Universalis IV.
    Nejlepší indie (nezávislá) hra: Papers, Please.
    Nejlepší online hra: War Thunder.
    Nejlepší DLC a datadisk: Crusader Kings II: The Old Gods.
    Nejlepší soundtrack: Expeditions: Conquistador
    • Veskoslav
      Celkově nejlepší hra roku 2013: Metro: Last Light
      Překvapení roku: AC IV: Black Flag
      Zklamání roku: Aliens: Colonial marine
      Nejlepší akční hra: Shadow Warrior.
      Nejlepší RPG: PoE
      Nejlepší strategie: Starcraft II HoTS (Europu jsem nehrál nemohu tedy soudit)
      Nejlepší indie (nezávislá) hra: Žádná mě nenapadla, nehlasovat jsem
      Nejlepší online hra: Nakonec jsem zvolil Dotu kvůli poslednímu patchi.
      Nejlepší DLC a datadisk: Far Cry 3: Blood Dragon
      Nejlepší soundtrack: Nehlasoval jsem.
      • Keyz
        O Metru jsem dost uvažoval, ale vyloženě mě tam sr*la jedna věc. Debilní konce a způsob jakým jsi musel jedna aby jsi měl dobrý konec. Naprosto nelogicky nestřílet nikoho a byl jsi nucen si dělat hru obtížnější. Také tam nebyla tak skvělá fyzika poškození NPC.
        - AC IV jako překvapení? Já čekal, že to bude mít minimálně 8 jako za většina AC :)

        Ostatní také podle mého gusta. U RTS jsem uvažoval Wargame: AirLand Battle protože mám rád vojenské RTS. I když mě tak napadá.... To co jsem vybral není RTS je to na tahy :). Ale vybral, jsme protože je to skok oproti minulému dílu. I já co nemám rád všechny přes tabulky jsem to pochopil a je to dobrý.
        • Veskoslav
          No "dobrý" konec jsem ani moc neměl. Tedy ono záleží, co považuješ za dobrý konec. No já čekal hrůzu jako AC III (které tady má 7 myslím) a dostal jsem celkem solidní AC hru, kdy se to přiblížilo mým milovaným Benátkám a Římu.
          • Keyz
            To, že na konci ten ufon hráči zabrání odpálit bombu. K tomu je potřeba splnit naprosto divné požadavky.
            • Keyz
              Ocelot: Tak to jsi dobrák od přírody :)
            • Ocelot
              Ale prd divné požadavky :) Stačí lidi více uspávat než zabíjet, nezabít Pavla, nezabít zrádce, sundat si masku u Anny, zachránit toho bosse medvěda, vyslechnout aspoň polovinu vedlejších rozhovorů v metru, dát peníze žebrákům, a když jdeš s tim temnym tak se řídit toho co říká (nenapadat monstra která se tě bojí, nebo jen prochází atd. Já ani nevěděl, že to má 2 konce a měl jsem hned ten dobrej :D
            • Veskoslav
              Já ji odpálil:) Takže mě to netrápilo *1*
  • vindalooo
    Jo a redakci velké plus za šalamounské řešení "nejlepší hry". Ty diskuze u jednotlivých kategorií byly fakt "super".
  • misho8723
    Dúfam, že ľudia nezabudnú na Metro Last Light, Shadow Warrior alebo Call of Juarez Gunslinger
    • pro Kristovy rany ja uplne zapomel na metro *9*
    • Keyz
      + Expeditions: Conquistador !
    • vindalooo
      mimochodem, dohrál jsem i Metro, ale až na grafiku mi to nepřišlo nějak moc super, tuctovka
    • vindalooo
      kua, shadow warrior
  • ok, tak ja si tam teda do celkove nejlepsi hry to Metro napisu, ale okamzitej change za CoD by nebyl od veci hosi...
  • Keyz
    Tak mezitím může sázen. Věřím, že minimálně velké zastoupení bude mít kritizované AC: IV i obě FPS (BF4 / COD). Pak klasicky další velké hry.

    U menší her, čekám i přes kritiku Gone Home ve velkém zastoupení.
  • Veskoslav
    Ohlasováno. Nehlasovat jsem nehlasoval u adventury, soundtracku a Indie hry, u poloviny jsem pak psal vlastní:)
    • Kozy
      Tak soundtrack jednoznačně Blood Dragon.
      • vindalooo
        a o tom je tato anketa, Blood dragon je super, ale víc si pamatuju Remember me

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit