Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    ani raz som nedal prehypovany bioshock, raz som dal GTA ako naj akcna hra
    zvysok som hlasoval za brothers, mass effect, a rayman ,war thunder a tak

    ako naj hra roka som dal last of us, lebo ine hry si to nezasluzia, chcel som este tomb raidera ten ma mrte bavil aj technicke spracovanie paradne, vyzera to doteraz lepsie na PC nez ta skulava nextgen lara na ps4 ...no rozmyslel som si to a radsej last of us

    sklamanie roku - aliens . Tam nieje co resit
    RPG neviem , minuly rok nebol dobry na rpg hry, ale dalsom shadowrun ,aj kvoli dobrym ohlasom

    chyba este best of - najvacsi hype a podlizavačstvo
    (bioshock ,gta, nfs , cod )
  • Radioaktivni_surikata
    Pěknej krok od redakce, udělat anketu a ještě nabídnout něco pro vylosovanýho. Po těch kapkách, co jim tu lidi dávali, dobrý. No já volil takto:
    1. Nejlepší hra: State of Decay (na tu všichni zapomněli, byl jsem první, kdo ji vepisoval :))
    2. Nejlepší akční hra: Metro: Last Light (ale s některejma příběhovejma volbama mě dost naštvali. Jejich designér není moc soudnej, kde je hranice dobra, zla a totálí blbosti...)
    3. Nejlepší onlinovka: No musel to dostat Battlefield. Byly a jsou tam jetšě problémy, ale prostě to pořád baví a hraje se super.
    4. Překvapení: Osobně jsem dal Tomb Raidera. Čekal jsem, že to bude hnůj, ale ani ne. Vyjma QTE, který mě štvaly hodně, se hra povedla.
    5. Plošinovka: Rayman. Upřímně jsem ho ještě nedohrál, zatím jen zkusil u bratránka, ale vypadalo to super a Raymana Legends jsem dohrál snad 3x a no prostě, Raymani jsou boží.
    6. Zklamání: Kdo odpověděl něco jinýho než Aliens: Colonial Marines. Sice tam pomocí patchů docela vylepšili AI a hodně i grafiku (i když se to stále zdaleka neblíží tomu "gameplay" traileru), ale i tak je to hnůj. No a to odmaskování záhadnýho přeživšího... Z toho má doteď noční můry.
    7. RPG: Path of Exile, jasnačka. Žádný pořádný RPG nevyšlo, až na tohle a to je navíc zadara.

    Ale byl tenhle rok na opravdu dobrý hry celkem suchej. Za mě je to snad jen State of Decay. Zbylý jmenovaný hry měly vždycky nějakej větší zádrhel. State of Decay je sice béčko s béčkovým zpracování a cenou, ale povedlo se tak ohraný téma jako Zombie apokalypsa podat originálně a neskutečně zábavně.
    • Keyz
      State of decay vypadá otřesně, a je to pořád dokola. Generické úkoly... Ale bavíme se vlastně o subjektivním dojmu, tak není co řešit :)
      • Radioaktivni_surikata
        Generický jsou jenom ty vedleší. Tímhle neduhem trpí prakticky každá hra a State of Decay tě je alespoň nenutí dělat (Cousin, it is your cousin. Let's play bowling together *1* ). Já na ně prakticky kašlal a žádný postihy z toho nebyly. Příběhový jsou lepší a hledání vzdělanejch přeživších spolu s vylepšováním základny vystačí na dlouho. A otřesně to náhodou nevypadá. Je to béčková hra no, navíc s otevřeným světem, Cryengine nikdo nelicencoval. Hratelnost a atmosféra jsou parádní, navíc oceňuju, že když někdo skape, tak je prostě po něm a nedá se s tím nic dělat. Stejně tak fóbie z toho, že většina zdrojů je vyčerpatelnejch tomu dává bezva šmrnc.
    • Erien
      Zklamání jsem dal remember me. Moc jsem se na to těšil a nakonec to byla úplně obyčejná koridorovka, která se navíc blbě ovládala.
      • michaliuz18
        to vies amater, musis si na niektore hry kupit aj ovladac a nebrečet:D
        • XXDarthVaderXX
          Frikulíne, je to jeho názor...
  • Vloni to byla jedna velká nuda. Zrovna hraji všemi oslavované metro a nestačím se divit jak je ta hra špatná. Ta hra je celkově špatně navržena. V podstatě je o tom se dostat z jednoho koridoru do druhého a tam to všechno vymlátit, za to dostanete save a jde se do dalšího koridoru. Navíc tak blbý AI jsem snad v žádné hře neviděl. Tolik tuposti se opravdu nevidí. Stojím za postavou, tu sejmu nožem a postava vedle nic, vůbec nic. Ano, stále je to lepší než Bioshock: I, ale to není žádná výhra. Tohle může stačit tak akorát Veskoslavovi a jeho nízkým nárokům. Hrůza.
  • koukám že jsem nehrál žádnou letošní hru
  • Už jsem se lekl, že jsem nehrál žádnou letošní hru, ale objevil se tam SCII a Wargame, tak jsem neodolal a do ankety přispěl.
  • Ristoro
    Jsem velký fanoušek AC. Ale u akční hry jsem prostě musel dát DmC. Nic mě tak nepřekvapilo, jako tahle šílenost.
  • Celkově nejlepší hra roku 2013: The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
    Překvapení roku: Papers, Please
    Zklamání roku: Knock-knock
    Nejlepší RPG: Bravely Default
    Nejlepší strategie: Europa Universalis IV
    Nejlepší plošinovka: Super Mario 3D World
    Nejlepší indie (nezávislá) hra: Papers, Please
    Nejlepší soundtrack: The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

    Ve zbývajících kategoriích jsem nehlasoval.
  • Keyz
    Škoda, že Sherlock vyšel minulý rok

    Jinak bych dal: https://24.media.tumblr.com/24d15edbc5bca0e1329ce0ca1d7518cd/tumblr_mz9gwapoHq1qjkzz8o1_400.gif *1*
  • kickasl
    Sice jsem jeste nehral rome, stanley parable a gta, ale ve strategiich by stejne (pravdepodobne) zvitezila EU4 a v tom ostatnim jsem holt nehlasoval, ono jsem vlastne vetsinu kategorii uplne vynechal.
    Clovek si skoro ani neuvedomi jak to byl chaby rok, protoze zebricek toho, co jsem minuly rok HRAL by vypadal mnohem lip. Poprve jsem si zahral prvni fallouty, arcanum, poprve dohral bloodlines, ktery bych oznacil jako snad nejrozporuplnejsi hru sveho zivota(vyborny zacatek, stred castecne skvely a castecne nudny a jednoduse divny konec).
    Kazdopadne jsem zvedavy na vysledky a udivuje me, ze tu neni mnohem vic spamu, snad zitra...
  • Mart9
    Tak z těch hlavních kategorií...
    Nejlepší hra: Tomb Raider
    Nejlepší akční hra: Tomb Raider
    Největší překvapení: Brothers

    Tohle jsou dvě nejlepší hry loňského roku.
    • Tomb Raidera jsem ještě nestihl hrát, takže pro mě to jsou Bioshock: Infinite a Brothers. Ale TR a DmC vypadají hodně dobře...
    • ringmancz
      Zklamání roku: Tomb Raider
      • Mart9
        Dobrá provokace, mě ale nevytočíš.
    • mikezz
      No ja musím súhlasiť. Jak s TR tak s Brothers. Presne moje hry roka. TR bol proste zábava od začiatku až do konca. Pre mňa. A som rád, že som neni sám.
      • Mart9
        To je super, že jsme tu alespoň dva odborníci.
    • Ty seš z tý Tomb Raiderky až nějak moc podezřele vycákanej. To nemůže být zdravý.
      • Mart9
        Skvělá hratelnost, skvělý příběh, otevřené prostředí, dlouhá herní doba a celou dobu čumíš na pěknou holku. To je 10/10 a nejlepší hra roku jak vyšitá.
      • michaliuz18
        NAJ afektovanejsia lara zo vsetkych, pri prvom hrani som to tak nevnimal, ale pri dalsom mi isla vysoko na nervy vkuse AA A AAA A AAA AAAH a jej ton hlasu mi pilil usi ,AFEKT neznasam na zenach a este take nesmrtelne vzdychajuce rambo zeny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit