Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomínám Antichamber, jelikož vyšla začátkem roku a docela se na tuhle skvělou hru zapomnělo.
  • Najlepšia hra všeobecne: The Incredible Adventures of Van Helsing
    Najväčšie sklamanie: Rome 2: Total War.
  • Expeditions: Conquistador - nej RPG, nej Hra, nej Překvapení a nej Indie.
  • Zklamání: alieni (co to mělo být?)
    Překvapení: Bioshock (takhle dynamické a příjemné FPS jsem nehrál od Far Cry)

    Můj osobní nejlepší zážitek: asi po patnácti letech návrat do světa Fallout, až mi slza ukápla :)
  • No já teda překvapení roku dal AC4, protože to byla dobrá hra, ale určitě ne nejlepší.. jinak samozřejmě padaly hry typu Tomb Raider, Dead Space 3 apod. u kterých jsem se nejvíc bavil. A závodní u mě kupodivu vyhrálo Gas Guzzlers Extreme, nějaký Rivals nezájem.
  • Když se tak koukám na ten výběr, tak jediná hra, která mě zaujala a dal jsem hlas, byl jen Patch of Exile, to ostatní je opravdu jen houšť a smetí, asi už jsem na tyhle neustále se opakující polovičaté novodobé hry starý, anebo co je horší, není z čeho vybírat :)
  • Z mobilních her - Real Racing 3 .... ;)
    • Z nějakého důvodu bohužel zcela ignorovaná... Ale taky jsem jí to hodil.
  • Na GTA V prostě nemá žádná z jiných uvedených her podobného rázu. To je fakt a s tím je třeba se smířit. Srovnávat Europa Universalis IV s GTA V a dávat je do jedné kategorie mi příjde nepatřičné. To je, jakobyste srovnávali bugatti veyron s Concordem. To jaksi nejde, nebo to nemá smysl. Jasný, obojí je dopravní prostředek, jakože GTA V a EU IV jsou obojí hry.
  • Celkově nejlepší hra roku 2013: The Last of Us.
    Překvapení roku: Call of Juarez: Gunslinger.
    Zklamání roku: A:CM.
    Nejlepší akční hra: Metal Gear Rising: Revengance.
    Nejlepší RPG: The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.
    Nejlepší soundtrack: Metal Gear Rising: Revengance.

    U zklamání roku jsem přemýšlel nad uvedením hry Tomb Raider a není to trolling - napřed C.D. žvanili o survivalu a směrování k realističnosti, aby se z produktu ve finále vyklubala Uncharted kopírka s příběhem který bych dovedl napsat taky (to rozhodně není lichotka) a ve které je "realistický" tak maximálně audiovizuální kabát. Ale nakonec jsem se rozhodl dát přednost evidentnímu vykašlání se na produkt (Gearbox a jejich A:CM).

    U soundtracku je pro tento rok u mne jasno: "http://www.youtube.com/watch?v=8tyc-Efgugs", popřípadě též "http://www.youtube.com/watch?v=ZcpGIVbPYrI".
    • kickasl
      Ja do zklamani tomb ridera napsal a vubec mi to nepripada detinske. Rikat, ze hra je spatna, protoze puvodni plany byly jine je blbost, ale tohle je kategorie nejvetsi ZKLAMANI, takze tam hraje roli rozdil mezi tim co jsme cekali a co jsme dostali.
      Ja dostal akci, ktery neni zabavna, pribeh, ktery me zklamal a vylozene divny vyvoj postavy(pribehove). Nakonec nejzabavnejsi bylo pohybat s lukem a davat headshot za headshotem. Ale vyvrazdit cely ostrov(az s absurdne velkym mnozstvim lidi) LUKEM a s uplnou pohodickou opravdu neni to, co jsem ocekaval(kdyby to aspon byla zabava...).
    • Vidíš, a pro mě byl TR nakonec příjemné překvapení. Čekal jsem původně sice něco jiného, podobně jako u Alan Wake, ale nakonec se z toho vyklubala hra se super hratelností - totéž platí pro AW. A odsuzovat tyto hry jenom proto, že půdní plány byly jiné, je dětinské.
    • Revengeance je 2014
      • Na konzolích vyšlo o něco dřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit