Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    No taky se podělím - pro mě je nejlepší hra roku GTA V (a nejenom tohoto roku). Na TV a možnosti PS3 perfektni atmosférá (co vymáčkli z PS3 za grafiku je fakt mazec), perfektní rádia a dá se tam řádit do nekonečna. Když přijde známej na návštěvu, tak se otevře nějakej ten chlast nebo se dá brčko a zapne se GTA V, kde si i sami vymíšlíme různý úkoly a je to nekonečná zábava.
  • ringmancz
    Chybí odpověď pro otázku "Nejlepší online hra"

    tak jsem to hodil GTA Online... nepíšu to sem, protože jsem hlasoval pro GTA, ale protože mi nešlo odhlasovat, když jsem v té kategorii nic neměl
  • Inquisitor
    Hodně her jsem nehrál, ale pro mě je hra roku Europa Universalis IV.
  • 95martin
    Tak chtěl jsem se zeptat už dřív, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Tak se tedy ptám, spousta lidí tady, ale i v jiných diskuzích píše jak je Bioshock špatná až příšerná hra. Což já osobně nechápu, protože mně to přišlo neskutečně boží hlavně po příběhové stránce. Tak mi prosím napište čím je ta hra tak špatná fakt by mě to zajímalo.
    • JazzJackrabbit
      Nejspíš je to tím, že od toho prostě lidi čekali něco jiného. Mě naopak už od začátku přišlo sympatické, že ta hra nechtěla být stejná jako bio1. Hlavní hrdina umí mluvit ! Když ve hře hlavní hrdina nemluví, přijde mi jako dement, když ostatním ani neodpoví. Systém dvou zbraní mě osobně přišel super (ve skutečnosti byste taky u sebe nenosili celej muniční sklad). Skylines jsem si naprosto užíval. Zkrátka jsem rád, že ta hra měla jiný feeling než předchozí Bioshocky ač je mám oba hrozně rád. Někteří možná čekali více hororovou atmosféru, více tatktické souboje a proto je to podle nich prostě sh*t. Ale můžu tě ujistit, že i když samozřejmě není dokonalá, sh*t to rozhodně není.
    • vůbec to není špatná hra, naopak, je velmi dobrá. jen je prostě velmi oblíbená a má pár nešvarů. to už stačí pro experty v komentářích a diskuzích hru odsoudit a říct o ní, že je brutální kravina. ve srovnání s všemi fps, které v roce 2013 vyšly je to pořád top 3 až 5 a hodnocení 70-80% si zaslouží.
    • Mne to prislo jaky typicky priklad hry kde forma vitezi nad obsahem. Asi to neni uplne spatna hra ale na me to pusobilo spis jako takova Potemkinova vesnice. Uprime fakt nechapu ty nadseny recenze. Na druhou stranu je ale pravda ze jsem tam moc neodehral protoze me to opravdu intenzivne nebavilo.
    • Kozy
      Kde začít. Nudnej boj, nevyužitej potenciál paralelních realit, Elizabeth taky nic moc. Oproti prvnímu Bioshocku slabota. Ta hra je zábavná tak prvních 30 minut, pak už je to jenom nuda. Nejhorší FPS roku 2013.
      • 95martin
        Tak nejdřív bych chtěl poděkovat za vaše odpovědi. Chápu, že je to hodně subjektivní, třeba soubojový systém nemusel sednout každému a ani stylizace prostředí. K tomu nevyužitému potenciálu paralelních realit si myslím, že ten bude hlavně využíván v dalších dílech což, už teď de vidět v DLC. K Elizabeth fakt nevím, kde by byla tak dobra vedlejší postava, je skvěle napsaná nepřekáží v soubojích a vážně vám pomáhá. Takže na závěr by sem chtěl jen říct, že chápu že každému ta hra nesedla, ale označovat jí za strašnou, nebo nudnou jako celek je podle mě dost mimo.
        • Možná jsem měl přehnaný očekávání, ale mě to nesedlo hlavně, kvůli tomu, že jsem většinu času nevěděl, proč mám zabít těch 20 000 lidí... Vážně jsem nechápal - přijdu do města, obviní mě, že jsem "falešný pastýř". Nevím proč... Nemůžu se nikoho zeptal a musím všechny zabít. Hlavně z počátku mi jich bylo skoro až líto, když jsem na ně běžel s brokovnicí a oni proti mě s klackem :)
    • Hanzales
      Nejsem z těch, kteří říkají, že je Infinite špatný, jen se prostě může stát, že někoho ta hra více nechytla z různých důvodů. U mně se možná očekávání malinko rozešlo s realitou, hru jsem si určitě užil, hlavně spíše ten příběh, možná jen ztvárnění toho létajícího města nějak nesedlo. V praxi jsem se podruhé k té hře už prostě nějak nevrátil. To už spíše lovím (ani nevím po kolikáté už) System Shock2, případně občas Bioshock1. Tím ale netvrdím, že jedno je kvalitnější/lepší než druhé. Prostě to jen máme každý jinak a může se stát, že i něco kvalitního nepřijde zrovna pod nos. Možná tomu přispěla taky ta trošku méně povedená akční složka hry, sám se přiznám ani pořádně nevím, proč mně to nechytlo tolik a taky se přiznávám, že když jsem hru hrál, taky jsem ji v diskuzi obhajoval a bránil pomalu zuby nehty ;o)
      • frag.ment
        Mno Bioshock: Inf. mě přestal asi tak po 3-4 hodinách bavit, taky přesně nevím proč, ale mám ho v paměti a určitě se k tomu někdy vrátím. Když si tak vybavim co mě nejvíc vadilo, tak to bylo ježdění po těch kolejnicích. Před vydáním to vypadalo na videích super, ale při hrani mě to spíš štvalo, než bavilo. Jinak vzdušné město super, grafika, hudba, zvuky vynikající (PS3 verze).
    • Ristoro
      Hrozný combat systém. Nenávidím to prostředí a celkově mě to vůbec nechytlo.
    • nudnej gameplay s ještě nudnějšim designem levelů.
  • TheGGG
    The last of us, jednoznačně hra roku
  • owny
    Už někdo vysvětlil, jak je možné, že se do nominace za minulý rok dostalo to LoLko? Nejde o žádný trolling, seriózně by mě to zajímalo. Argument, že toho moc nevyšlo, neberu. To v kategorii RPG taky ne, mohu tedy vybrat nějaké libovolné RPG za posledních 5 let?
    • Tilwaen
      Je srandovní, že ještě sama redakce v pokynech nabádá čtenáře k tomu, aby vybírali pouze hry, které vyšly v roce 2013.
  • firebug
    Ach jo... Tak jsem zjistil, že průměrně jsem z každé kategorie (nepočítám nej hru a soundtrack) hrál jen 0.385 titulů. Hlasovat tedy nebudu, ale z toho co jsem hrál tak Tomb Rider, BioShock, Rayman Legends, Guacamelee a Antichamber byly fakt dobré a pohlcující, tady nedohrával jsem je z povinnosti, ale protože mě to fakt bavilo...
    • A myslis si ze vetsina lidi je na tom s poctem odehranych her jinak? To by pak nemohl hlasovat nikdo
      • firebug
        No vlastně jsem tím chtěl nenásilně naznačit, že to hlasování uživatelů je pi..vina. Tedy jestli jsou mezi námi borci, co hráli všechny hry z většiny kategorií, tak teda všechna čest. Takhle to nakonec vyhraje stejně hra s největším hypem a prodávaností, která se dostane mezi největší procento hráčů.
        Nechci teda všem stěžovatelům na hodnocení redakce brát iluze, ale ty výsledky o NEJLEPŠÍ (nikoli o nejoblíbenější či nejhranější) hru, bude od redakce super stěr! :-)
        A stejně by měl všechno vyhrát Rayman!!!
  • http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/co-kdyby-byli-v-ea-uprimni *15*
  • Mohla tam byt Amnesia A machine for pigs. V ktorej hre bol premakanejsi dej? Hlava vec ze Gone home tam je... :(
  • vonTossis
    Nebyl to zase až tak špatný rok :) Pravidelně tady čtu diskuze a člověk už někdy neví, co si má myslet. Uvažoval jsem, jestli jako hru roku dát Bioshock nebo Assassina. Nakonec jsem šalamounsky jako hru roku zvolil Bioshock a Assassina jako nejlepší akční hru. Obě dve mě nadchly a byla to prostě parádní zábava. :) EDIT: a nejlepší soundtrack pro Asphalt 8 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit