Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    lidi dávají přednost tomu, co je baví. to je celkem logické. to že ty máš jiný názor a baví tě víc jiné hry neznamená, že to těm hrám ubírá na kvalitě. prostě hlavní proud je jinde... zcela zbytečně o těch hrách říkáš, že to jsou hlouposti, jen proto, že máš jiný názor. neumíš tolerovat názory jiných a chceš jim vnutit ten svůj "správný". to je poměrně hloupý a dětinský přístup.
  • Prostě typická veskoslavovina...
  • "každoroční hra se nemůže měřit s hrami na kterých se pracuje několik let"
    Další, co si myslí, že na AC se pracuje rok... Jenže, víš, ono se na AC4 pracovalo tři roky, on totiž není jeden velkej tým, kterej by dělal úplně každý AC. To si vážně myslíš, že jako dodělali trojku a sedli na čtyřku s tím, že to za rok teda vydaj?? Proboha když už chceš o něčem mudrovat, tak si o tom něco zjisti.
  • Jde spíš o to, že stále dáváte přednost stereotypním hloupostem před originálními hrami a nápady. Jednoduše řečeno každoroční hra se nemůže měřit s hrami na kterých se pracuje několik let a vývojáři do toho dávají všechno a ne jen rutinní práci a cíl jak si namastit kapsy na nepřemýšlejících davech fanoušků jedné hry. Zapřemýšlej nad tím jestli opravdu AC je kvalitnější než dříve zmíněné tituly a vezmi to i zpětně všechny AC vyhrávají tyhle hlasování. A vždy tam jsou lepší hry. Podobně vydělává i Call of Duty a WoW.

    AC mám docela rád, ale určitě není lepší než ostatní hry. A třeba jsem nepochopil kritiky AC III, které mi přišlo jako druhé nejlepší.
  • Jasně, tím se uklidňuje. Může za to výběr, může za to redakce, můžou za to hloupí lidi. Všichni jsou ovce, jen ty máš názor (ten správný) *2*
  • Jediné co anketa dokázala je fakt že 90% návštěvníků je bez názoru a klikají na předhozené volby ...
  • MARTASLJ19
    Ľudia preboha čo ste videli na tom AC 4 - taká stereotypná blbosť.
  • Spades
    Tak je to TPS... já v tom rozdíl nedělám, ovládá se to stejně.
  • ucho
    to jo, a dávají to najevo tím, že ty současné hry ve velkém kupují...
  • ucho
    to že ty bys něco někam zařadil ještě neznamená, že by to tak zařadili všichni. proto se dělá anketa, aby v ní každý hlasoval podle sebe. to že se výsledek liší od tvého hlasování znamená jen to, že mělo víc lidí jiný názor než ty...
  • XXHUGOXX
    V mojom rebríčku nieje vôbec.
  • Stejně nechápu výběr, jak redakce tak hlasování, co se týče AC IV, osobně mám AC hodně rád a pirátské bylo hodně povedené, ale přeci jen je to stále to samé a je tam hodně moc cest jak by mohlo být lepší a přitom ta kvalita stoupá hodně pomalu. A jako hodně nedoceněné mi přijde Last of Us, Tomb Raider, Beyond a nový Bioshock všechny tyhle hry byli lepší než AC IV a zařadil bych je asi na stejnou úroveň jako GTA V. Osobně jsem volil nej hru jako Last of Us a akční hru Tomb Raider.
  • Hele mne je jedno, jak Pavla vychovali, ale kdo zabíjí nebo vedome pomáhá zabíjet stovky lidi a nevzepre se tomu je u mě parchant a vrah, já bych ho to na nějakou skrytou lítost uhrát nenechal. Dementní nebyl, musel vědět co dela a jakou bolest tim pusobi, ty nakazeny malý deti byl humus. Ten druhej komous byl snad ještě horší. Se stealthem jsem neměl v Metru 2033 problém, na prehnane chytrý nepřátele jsem nenarazil, ale třeba jsem měl jen kliku. Aspoň mě nikdo nesoudil za tom ze se s hrdlorezama a grazlama nesejrim.

    No Veskoslavuv koment je totalne mimo, protože jsem takový přirovnání nikdy nedělal. Na PC se mi nezobrazuje díky detrolleru a vsimnul jsem si ho, protože jsem na mobilu. Počtem komentářů v diskuzi nezklamal, drží si svuj standard.
  • vojtaruzek
    To bude tím, že málokdo dokázal nezabít Lesnického.
  • Jason_dinAlt
    Přotože toto je názor větší skupiny lidí a ne jen tvůj osobní.
  • Jason_dinAlt
    To jako, že v tvém osobním žebříčku je na prvním nebo na nějakém nižším místě?
  • Jason_dinAlt
    Spíš jsou lidi už zmlsaný. Starý koncepty jsou už ohraný a lidi chtějí něco nového.
  • kennyB
    Jenže ty hry dřív byly opravdu lepší. Tedy alespoň pro ty, co je měli možnost hrát. Na ps1 a možná i na ps2 si nepamatuju ani jednu hru, která by ti dala něco zadarmo.
  • Jack1947
    Kdyz se treba koukas s optikou... takze svym zpusobem je i FPS. Jen asi ne jenom no. To se tedy zmylil.
  • Veskoslav
    Bože. Další, co bude tvrdit, že loni nic dobrého nevyšlo. Už je to nudná a ohraná písnička. A hrál jsi to DLC k Mass Effectu nebo blbě žvatláš jenom proto, že je to ME? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit