Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Když už jsme u těch adventur, chystá se The Walking Dead 3 a The Wolf among us 2? Nebo jsou moc zaneprázdněni makáním na Tales of Borderlands, Game of thrones, Tales of Minecraft a té vlastní značcce?
    • PLuto.petr
      Telltale potvrdili, že The Walking Dead 3 se připravuje.
      • Thorar
        Díky, to je dobrá zpráva. V adventurách jsem dost staromilec (P'n'C), ale tenhle subžánr "interaktivní film" a tvorba TTG mě dost chytnul.
        • PLuto.petr
          Já jsem na tom podobně. Právě v těchto dnech dokončuju první sezónu :)
  • S tímhle naprostý souhlas. Mám za sebou zatím dva případy a sem naprosto spokojen *4*
  • Thorar
    Docela plodnej rok na kvalitní adventury, silná konkurence, škoda že se Valiant Hearts nedostal ani do finální pětky. S hraním Broken Age pořád čekám na dokončení, snad se někdy dočkám a zahraju si to konečně :-)
  • Jasný vítěz, Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure - prakticky dokonalý přáklad zdařilého KS projektu. Mezi povedené adventury lze řadit i The Last Door: Collector's Edition, J.U.L.I.A.: Among the Stars, ruské VN překvapení Everlasting Summer, Consortium a Shadowgate.

    Naopak Broken Sword se zcela nepovedl, stejně jako je i Ether One a Moebius zklamáním.
    • tunajší "odborníci" zaradili Tesla Effect do propadáku roku. To neco vypovida o urovni redaktoru games.cz *6*
      • Také jsem koukal *15*, ovšem stačí kouknou na zdejší TOP5, kde se nachází plošinovka Never Alone, (velmi dobrá) logická hra The Talos Principle a jednoz největších zklamání roku Broken Age. Alespon že vyhrál hodně nadprůměrný Sherlock Holmes: Crimes & Punishments.
    • * Broken Age (ale vlastně i Broken Sword 5-2 :)
  • frantisek_nejezchleba
    Nedávno jsem o tom Šerlokovi četl. Bez většího zájmu.
    Později mi došlo, že by to mohlo být něco vpravdě zajímavého.
    Dnes jsem to viděl v obchodě a dostal na to velkou chuť.
    Teď jste to vyhlásili adventurou roku. Co vyjde po umocnění velkého chtíče?
  • hm, dobra volba...
  • GlaDOS
    Letos u mě rozhodně vyhrál Kentucky Route Zero Act 3. Pak The Vanishing of Ethan Carter a Blackwell Epiphany. Broken Age byl také skvělý, ale ta druhá polovina prostě chybí.
  • Taky jsem hlasoval pro tohle (ale bylo to těsně před Wolf Among Us - tomu to pokazily poslední 2 epizody)
    • Krescz
      a hlavne ta doba mezi vydanim tech epizod
  • Absolutny suhlas...jedna z naj hier 2014
    • Zase si hraješ na rozumného hráče? *15*
  • Vojta_Ilavsky
    Poprvé co bytostně nesouhlasím s výběrem. *16* The Talos Principle ftw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit