Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už jí mám koupenou dva měsíce a pořád se nemůžu odhodlat začít. Věřím tomu, že mě pohltí :)
    Ale mimino a spousta práce mi velí "odlož to, ten čas přijde" :-)
  • maros.goc
    za mna broken age ...:) sherloka mam nainstalovaneho, ale prednost teraz dostane Resident Evil HD
  • popravdě jsem nehrál zatim ani jednu z pětice nej, ale i tak jsem rád, že se tam nedostal Broken Sword 5 - Cecil podle mě už asi nadobro dokázal, že ať se budou snažit jak chtít, něco takovýho jako BS1 a 2 prostě nevytvořej. design lokací a hádanek (zde je zakopanej pes možná nejvíc, naprosto příšernej "puzzle" se švábem mě naprosto rozlítil), rozhovory a dabing (vyjma George), hudba (ve dvojce bylo oproti jedničce spousta novejch krásnejch motivů, tady nic novýho) a atmosféra celkově.. cpanim jedný starý postavy ze starších dílů za druhou to fakt nespasí. předělávka Gabriela mě potěšila možná o něco víc (hlavně ty krásný filmečky), Dreamfall Chapters má rozhodně některý velký plus, ale zatim je to furt spíš jeden velkej otazník a ten úvod pro mě přece jen neměl takovou sílu jako Longest Journey ani Dreamfall. zklamání roku z toho co jsem hrál jednoznačně Moebius.
  • Akceptuji Váš výběr, ale stejně mi k Sherlockovi ta fragmentace na jednotlivé menší případy moc nesedí. Měl někdo možnost hru dohrát několikrát po sobě a pokaždé s jinými volbami? Zajímalo by mne, jestli se kupříkladu hodnocení projevilo na samotném závěru.
  • Jack1947
    Nojo, tak já si ho tedy zapařím když ho... vyhlásily jako vítěže. Jsem zvědavý na obsolutní hru. Snad to nebude Far cry4 nebo GTAV. Ne že bych jim to nepřál ale prosím vás ty jsou jak GOTT respkt GTA navíc gta už je starší hra. Dejte prostor i hrám ostatním vždyt oni si to zaslouží víc. *4*
  • MikeiXX
    Za mě opět o parník hra, která není ve výběru; Blackwell Epiphany!
  • Sherlock 40eur na steamu, to je trochu hodne ne? Nemate nekdo zkusenost, kde se da poridit levneji? Dik
    • Inquisitor
      Levněji než na steamu to seženeš všude. Třeba tady za sedm stovek http://www.nuuvem.com.br/produto/2306-sherlock-holmes-crimes-and-punishments
      • Akorát, že to bude brazilská verze...
  • Za mě Murdered: Soul Suspect. Graficky ani animacemi to sice nijak neoslní, ale herní náplň a už jen ten námět (vyšetřování vlastní smrti) tuhle malou, nenápadnou hru vytahuje u mě dost vysoko. Hlavní dějová linka chytlavá, vyšetřování zábavné, vedlejší úkoly též a dokonce i sbírání collectibles mě bavilo.
    • PLuto.petr
      Murder je sice pěkné na vyšetřování, ale totálně to zabili akčními pasážemi s duchy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit