Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mopped
    Tady bylo jedno, jestli vyhraje Grimrock nebo This war of mine. Obě hry jsou naprosto úžasné a zaslouží si každý cent, co sem za ně dal.
    • Keyz
      Navíc kvalitou klidně aspirují na hru roku vůbec.
      Nejsou tam zásadní chyby, vypadá to super na menší rozpočet a hraje se to také skvěle. Nejsou také hloupé jako většina velký her s epickým příběhem...
  • Minulý rok Indie scéna naprosto jednoznačně převálcovala AAA tituly svojí originalitou a zapáleností pro věc s kterou je možno uskutečnit spoustu skvělých nápadů na které prostě velké studia nemají odvahu aby se do nich pustili.
  • Veskoslav
    No myslím, že tady bych volil virtuální sebevraždu, kdybych měl rozhodnout, jestli War nebo LoG....Obě naprostá špica.
    • TheGGG
      můžeš aj reálnou, ale neskákej z mostu, by tě nadnášela bl*ost
    • a hrál jsi to dele než pár minut?
  • Dolero
    Za mě je nejlepší This War of Mine. TWoM je pro mě vlastně i nejlepší hrou roku spolu s Wolfensteinem :)
    • Sr_Lobo
      Ja myslim ze si to vystihnul takzvane za tri bludistaky:) este dodat, ze wolf mel i nejlepsi soundtrack a budu spokojen:)
      • Dolero
        Kompletní soundtrack Wolfa mám v mobilu :)
      • Jedne z opravdu mala her ze ktere jsem si poustel soundtrack
        • Sr_Lobo
          U me vede zasadne "Es gibt ein Haus in Neu-Berlin" od Wilbert Eckart & Volksmusik Stars (https://www.youtube.com/watch?v=x_artPecEaM) a potom jeste "Nowhere to Run" od Die Partei Damen (https://www.youtube.com/watch?v=3y0jbna9zTE) *5* kazdej kdo je aspon trochu odevrenej vsemoznejm muzikalnim stylum musi uznat ze Neumond Records sou kapitola sama pro sebe *14* Jedina chyba je ze ta verze co vydavaj na vinilu neni kompletni o vsechny pecky *9*
  • This war of mine je skvělou odpovědí na každý rok stejné tuposti bez příběhu jako CoD
  • Okrem toho by som spomenul ešte Shadowrun: Dragonfall, The Talos Principle, Lords of Xulima, Neo Scavenger...Tento rok toho Indie scéna ponúkla naozaj dosť.
  • VaZqeZ_EU
    Hra "Transistor" je moje volba. Nádherná grafika, atmosféra, příběh, hratelnost, hudba, inovativnost.. *14*
    ...třeba "Legend of Grimrock II" není můj šálek kávy, ale plně tu hru uznávám.
  • Vogon
    Tady je to prašť jak uhoď, všecko naprosté pecky. Ale This War of Mine si přece jen zaslouží vyhrát, pro koncentrovaný videoherní zážitek, o který se stupidní hry snaží sebevíc přijít, aby byly co nejvíc filmové. Tak depresivní zážitek jako This War of Mine nedokáže žádný film ani kniha zprostředkovat. Ukradl jsem starým lidem zásoby, bez kterých beztak zemřeli a jsem na to pyšný!
  • Kozy
    Jazzpunk!
  • Tak toto sú skutočné klenoty, ukazujú prostredník EA, Ubisoftu, Activisionu a ďaľším nenažrancom *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit