Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nůůda a strč si to do aná-*... HOAX -5556334513354153. *7*
  • vonTossis
    velmi slušné, máš ode mě +
  • corfer
    Teda nechci říct, že svým příspěvkem nedělám úplně to samé, ale řešit to, že někdo použil Kanta k absurdní banalizaci, která navíc svůj účinek splnila, mě osobně nijak neuráží. Říkám to proto, že jsem se, pravděpodobně jako ty, s jeho dílem seznámil. Rozhodně ale nebudu dotčeného, když objevím jeho jméno v diskuzi na jakémkoliv serveru, kde se neřeší moderní filosofie. Takhle mi to přijde akorát jako pokus udělat ze sebe chytrého.
  • kurzové sázení, velmi spolehlivé info

    http://caveso.webnode.cz/
  • Dolero
    Kompletní soundtrack Wolfa mám v mobilu :)
  • Tilwaen
    Je pravda, že pokud se rozrosteš tak, že máš třeba tři, čtyři centra, AI není moc brilantní a klidně posílá dělníky za prací na druhou stranu mapy; tam se rozhodnou, že mají hlad/je jim zima/cokoliv, jdou zase zpět domů přes celou mapu - domů už ale nedojdou, protože na příčinu jejich návratu zemřou. A když nezemřou, nestihnou většinou nic udělat, než se rozhodnou jít zpět. Většinou ale když už jsi v takové fázi hry, tak máš spoustu lidí a tolik to nevnímáš.

    Přímo s tímhle problémem se ale pojí mnohem horší věci a nevím, nakolik jsou modovatelné. Člověk musí udělat kolečko sýpka-dům, aby uspokojil hlad, na tom není nic špatného; pokud ale v sýpce dochází jídlo (než se ekonomika stabilizuje, celkem běžná věc), je človíček chycen ve smyčce: není jídlo - jdu něco dělat; jídlo se objevilo - rychle do sýpky; někdo jiný byl rychlejší a vyžral jídlo - jdu zase něco dělat; mezitím samozřejmě často chcípne hlady, zatímco jiný si láduje barák od sklepa po půdu jídlem, protože ho nemá na limitu. Stejně tak je blbost, že nelze, aby se podchlazený člověk dočasně schoval k někomu jinému do domu, on prostě musí dojít k sobě domů, i když je to nesmyslně daleko. Je potom jasné, jak takový výlet dopadne.

    I přes tohle všechno je ale ta hra zábavná a vysoce návyková a určitě bych Ti ji doporučila. Sama jsem v ní utopila spoustu hodin.
  • TheGGG
    můžeš aj reálnou, ale neskákej z mostu, by tě nadnášela bl*ost
  • TheGGG
    zase můj věrný fanda pr*el, sám otravný a arogantní troll, který ale vždy s chutí rád moralizuje. Díky ti za tvé nesmírně erudované psychologické názory, je vidět že si se v blázinci naučil i něco víc, než jen krotit svoje uchylky
    "Pár takových chudáků už sem poznal a chovali se podobně" detaily o své rodině jsi ale mohl vynechat *3*
  • vonTossis
    Jo, to dává smysl. *6*
  • prej můžeme zahrát společně... si to tady pleteš s homo barem ne?
  • del0
    Začít trollovat a pak lidi ještě někam posílat, to už není trolling, ale fakt hloupost. Jedinej, kdo by se tady měl někam posílat si ty sám a to ideálně do pr*ele. Máš asi hodně ubohý život. Tipuju nějaké zneužívání, šikana a nebo jen ošklivý káčátko s komplexama, což by vysvětlovala i ta profilovka. Pár takových chudáků už sem poznal a chovali se podobně. *15*
  • Odebírám už dlouho. Dobrý kanál.
  • vonTossis
    Ok, tak jo. Já jen, že to v poslední době vidím i na csfd každou chvíli a jelikož Kant je filosof, který nejvíce formoval mé myšlení, jsem na to trochu háklivý *1*
  • This war of mine je nuda.
  • Nemam problem, len vyjadrujem uzas nad tym ze jedna z najlepsich hier min. roku nie je nominovana ani len v tejto kategorii.
  • Toto je snad první první volba se kterou mohu trochu souhlasit, i když Grimrock II se hodně povedl a Transistor také není vůbec špatná hra.
  • Nečetl jsem, ale něco málo vím, použil jsem v nadsázce první jméno filosofa co mě napadlo.
  • TheGGG
    tak to bolelo od anonymka... Běž si radši přispět na glitchstarter na nějakou další yntoušskou pařbičku, která ti dá pocit nesmírné geniality.
  • XorxoxTalarius
    A ja furt premyslel jako uhru jsem si to chtel koupit :D
  • vonTossis
    Excelentní hra. Můžeme zahrát společně :) Mám v ní nahráno něco přes padesát hodin a můžu opravdu říct, že Diablo 3 to zakopává hluboko pod zem. Škoda, že to prostě nemá takovou komunitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit