Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim je to jen Beta then ever
  • Vůbec tomu nerozumíš protože nehraješ filosofický hry na motivy Kanta *6* *6*
  • ringmancz
    mně taky, ale ani to nerecenzovali, takže se nedivím
  • Za mě Kerbal Space Program
  • VaZqeZ_EU
    Hra "Transistor" je moje volba. Nádherná grafika, atmosféra, příběh, hratelnost, hudba, inovativnost.. *14*
    ...třeba "Legend of Grimrock II" není můj šálek kávy, ale plně tu hru uznávám.
  • Thorar
    Je to adventura, ne arkáda, nečekal bych zvyšování obtížnosti a změnu herní mechaniky, pro mě to bylo hlavně o příběhu :-) zkus to překousnout a dohrát, je to tak na 9-10h hraní a příběh za to stojí
  • a hrál jsi to dele než pár minut?
  • tobe budou spíš zajímat kategorie "mainstream brainless QTE casual"
  • frantisek_nejezchleba
    ha! Já to z nudy dosud nedohrál. Nejdřív jsem byl nadšen, hlavně díky citlivé práci s tématem, která by ve výsledku určitě mohla být i použita ve školách. Ovšem jak obtížnost hry nestoupala a herní mechanika se neměnila, nedokázal jsem se ke hře již vrátit (dostal jsem se zhruba do poloviny).
  • Dogkiller
    Nidhogg ani omylem, neměl být ani nominován. V kategorii nejošklivější hra roku by ale vyhrál.
  • TheGGG
    A cenu v kategorii "Hypster pacifist SJW wanna be intellectual" zííííískááááávááá....
  • Sr_Lobo
    U me vede zasadne "Es gibt ein Haus in Neu-Berlin" od Wilbert Eckart & Volksmusik Stars (https://www.youtube.com/watch?v=x_artPecEaM) a potom jeste "Nowhere to Run" od Die Partei Damen (https://www.youtube.com/watch?v=3y0jbna9zTE) *5* kazdej kdo je aspon trochu odevrenej vsemoznejm muzikalnim stylum musi uznat ze Neumond Records sou kapitola sama pro sebe *14* Jedina chyba je ze ta verze co vydavaj na vinilu neni kompletni o vsechny pecky *9*
  • Jack1947
    Nemám ani účet... *7* asi jsem se prve zle vyjádřil. Nemá smysl řešit... třeba bych i koupil no (třeba).

    Pro trotla dole ano občanku mám. Hnisavce plienky mi nemění nikdo protože netrpím na prostatu.
    Tímto bych diskuzi radši utl. Navíc by mne ta hra ani nemusela bavit no. Koupit si můžu klíč přeci vždycky. *4*
  • Veskoslav
    No myslím, že tady bych volil virtuální sebevraždu, kdybych měl rozhodnout, jestli War nebo LoG....Obě naprostá špica.
  • GlaDOS
    Nechej si poslat debetku nebo si aktivuj internetové platby? Nevidím důvod, proč obě dvě věci nemít, když už máš účet. Nebo si kup Paysafecard.
  • Minulý rok Indie scéna naprosto jednoznačně převálcovala AAA tituly svojí originalitou a zapáleností pro věc s kterou je možno uskutečnit spoustu skvělých nápadů na které prostě velké studia nemají odvahu aby se do nich pustili.
  • Chybí mi tu BoI: Rebirth :/
  • This war of mine je skvělou odpovědí na každý rok stejné tuposti bez příběhu jako CoD
  • Thorar
    To u mě vyhrálo jako adventura roku, ale rozhodne ne indie, to je špatnej vtip :-)
  • Popros maminku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit