Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frantisek_nejezchleba
    joke, nebo troll?
  • Chim
    Upřímně... pokud by vyhrála v této kategorii jiná hra, tak to byste mě tedy vážně... skoro se to až bojím napsat... nepěkná věc.
  • Jack1947
    A jak? když nevlastním kreditní kartu a nemám ani bankovní účet s povolenou internetovou platbou.

    Jo no z krámu klíč... hele možná někdy jo... možná.
  • Chim
    Zkus v případě This war of mine udělat výjimku a hru místo aby sis ji odněkud stáhl, tak si ji raději legálně kup.
  • Medzi najlepšie indie hry roku určite mal byť zaradený Valiant hearts.
  • MikeiXX
    Shovel Knight vítěz o parník přede všema. *3*
  • Vogon
    Tady je to prašť jak uhoď, všecko naprosté pecky. Ale This War of Mine si přece jen zaslouží vyhrát, pro koncentrovaný videoherní zážitek, o který se stupidní hry snaží sebevíc přijít, aby byly co nejvíc filmové. Tak depresivní zážitek jako This War of Mine nedokáže žádný film ani kniha zprostředkovat. Ukradl jsem starým lidem zásoby, bez kterých beztak zemřeli a jsem na to pyšný!
  • Tilwaen
    Moc se těším, až se kolem Banished pořádně rozjede moderská scéna *4* Základní hra je výborná, ale postupem času jí dochází dech; to by mohly mody změnit.
  • Jedne z opravdu mala her ze ktere jsem si poustel soundtrack
  • Keyz
    Protože volí čtenáři tak to spíše nevyhraje. Když většina hraje to co jede v hlavním proudu. Také tam je nejvíce publika a masáž ze strany PR. Když se zeptáš na ulici zda znají nějaký Grimrock, tak se asi nesetkáš s úspěchem. U DA:I budeš mít větší šanci...
    I přes kvalitu Grimrocku a mnoho divných chyb u DA.I
  • Sr_Lobo
    Ja myslim ze si to vystihnul takzvane za tri bludistaky:) este dodat, ze wolf mel i nejlepsi soundtrack a budu spokojen:)
  • Keyz
    Navíc kvalitou klidně aspirují na hru roku vůbec.
    Nejsou tam zásadní chyby, vypadá to super na menší rozpočet a hraje se to také skvěle. Nejsou také hloupé jako většina velký her s epickým příběhem...
  • Taky doufam, ze Grimrock 2 vyhraje hru roku :)
  • Grimrock si zaslouzi vyhrat v hlavni ankete, hra roku.
    Ale to uz ma predplaceny MMO kopirka Dragon Age, bohuzel.
  • Mopped
    Tady bylo jedno, jestli vyhraje Grimrock nebo This war of mine. Obě hry jsou naprosto úžasné a zaslouží si každý cent, co sem za ně dal.
  • WalkingWad
    Na druhém místě je u mě Banished :)
  • Dolero
    Za mě je nejlepší This War of Mine. TWoM je pro mě vlastně i nejlepší hrou roku spolu s Wolfensteinem :)
  • Okrem toho by som spomenul ešte Shadowrun: Dragonfall, The Talos Principle, Lords of Xulima, Neo Scavenger...Tento rok toho Indie scéna ponúkla naozaj dosť.
  • Kozy
    Jazzpunk!
  • Jack1947
    Tady myslím není už víc co říct, naprosto zasloužené. *3*

    O důvod víc si tuhle pecku alespon zkusit - zařazuji do programu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit