Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Tyjo, mě to tak hrozně láká (miluju stavěčky), ale odevšud slýchám hrozný věci o AI osadníků, zejména pozdější fázi hry to prý úplně ruinuje *9*
  • kostejnesmrtelny
    Tak si o tom jdi přečíst jinam, v čem je problém?
  • A proto se tyhle ankety dělají již víc jak deset let... Já myslím, že tu mnozí přispěovatelé mají vážné psychické problémy.
  • U mňa vyhráva The Incredible Adventures of Van Helsing II *4*
  • Je suis Charlie
  • vonTossis
    Proč se v poslední době každý chytá toho Kanta? Pochybuju, že o něm něco víš, ale je to prostě nějaké moderní.
  • vonTossis
    Za mě Grimrock, ale TWOM je taky dobrá volba a nenamítám nic. *4*
  • Omlouvám se, ale nemohu si pomoct, že tyto ankety jsou prostě záměrný trolling redakce, aby tu rozproudily debatu. Čistě jenom můj dojem. *4*
  • Podle mne je nejlepsi indie hrou RPG Shadows: Heretic Kingdoms od slovenskeho timu Games Farm :)
  • Taky aby ses z toho neposral, hele. Jako by na tom záleželo.
  • Protože všichni na světě musí mít stejný názor a tady se musí psát, jak jinde.. *12*
  • Za mě Shovel Knight. Mám to na 3DS, kde to skvěle vypadá a perfektně ovládá :)
  • Ono je na prd, že většina těch opravdu výborných her je stále v betě nebo pre-alphe...ale myslím si, že poslední rok byl vážně super.
  • Dost ubohý výběr...
  • Já ti to vysvětlím chlapče, neboj. On tím chtěl zdůraznit, že i přes Tvé velice "originální" příspěvky všichni víme, že máš v hlavě poněkud nakakáno. Proto si myslíme, že by jsi se měl raději věnovat těmto titulům, které snad budou na tvoji jednoduchost lékem. Podle mě to nepomůže, ale budiž. Muck.
  • sakra, zase jsem za anonyma.
  • já to právě měl za arkádu... U adventur jsem mlsnější. Ale dohrát to chci. Jak říkám, jediným problémem pro mě byla hratelnost.
  • TheGGG
    tak pokud ti tydle hry dávají pocit inteligence LoL lOl
  • wow, Shovel Knight nebol ani nominovany. Inde to vyhravalo dokonca overall hru roku, skoro vade kde som cital to bolo minimalne v Top5 overall. A tu ani nominovane na indie hru. Proste wow.
  • VaZqeZ_EU
    ..tak to učitě mrkni na youtube kanál Scott Manley: https://www.youtube.com/user/szyzyg/videos *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit