Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě doplním, že redakce, která opakovaně veřejně prohlašuje, že MMO hry nehraje, nemá vůbec žádné právo vyhlašovat nejlepší MMO roku. Zajímalo by mě, kolik z nich hrál příslušné MMO hry, jestli tam je vůbec někdo, kdo hrál všechna tato MMO po nějakou relevantní dobu. Já o tom velmi pochybuju.

    Tuto kategorii měli vynechat s poukazem na to, že MMO prostě nehrajou...
    • Jestli jsi se náhodou nestal vlastníkem webu, tak myslím, že redaktorská práva je k tomu docela opravňují. Pokud se ti to nelíbí, tak to můžeš hnát k soudu nebo stáhnout ocas a nerozšiřovat tu takové pitomosti.
      • Když o MMO nic neví, neměli by je hodnotit. Na MMO tam mají sotva dva "experty", přičemž jeden je fanboy Blizzardu (který nehraje nic jinýho) a druhý MMO hraje špatně a hodnotí je ještě hůř.
        • Tak se postarej, aby to příští rok svěřili tobě, když se ti to tak nelíbí.
  • wow, tomu sa povie prekvapenie, ked blivajzom platena redakcia zvolila wowko. este ze v tom nieje nejaka mini zavodna hra inak by aj tu kategoriu vyhralo wowko.
    • SnakePlisken
      Blizzard redakci Games.cz platí skrytě přes zkorumpovaný WoWfan.cz, ale pšššt. ;-)
    • XXDarthVaderXX
      Ajeje Cobolak sezral salamounovi ho*no...
  • Nebylo by lepší mít kategorii "Nejlepší multiplayerová hra"? Přece jen MMO za rok moc nevyjde, tedy pokud nepočítáte kdejaké f2p zrůdnosti designované k vysávání obsahu peněženek, a naopak pro dobré MOBA hry nebo MP-only akce v tomhle rozdělení vůbec není místo.
    • walltar
      Redakce bere moba hry jako MMO... Podívej se na minulý rok, tam byla jak DOTA2, tak LoL.
      • Veskoslav
        To tenkrát i LoL vyhrálo ne?
        • Jako by do ní lezli normálně. Diskuze je to jen k tomu, abychom se měli všichni kde vyblbnout.
        • walltar
          Jo minulý rok to byla celkem sranda ... I když minule jak se dívám to pojmenovali Nejlepší Online hra.
          • Veskoslav
            Škoda no, Lolko zase mohlo vyhrát *1*
  • nechápu jak to může výhrát takový strašný hnus typu wod.....ten dlc stojí uplně za hovno...je to jenom o grindu a o ničem jiném....pve je uplně v prdely....zlatá panda...tímto udělaly tak radost Korejcům a Číňanům...totální hnus...prostě ať žije grind....
    • Říká týpek co ani nečuchnul k mythic raidu. Prostě a jednoduše je to nuda pokud neraiduješ nebo nejedeš vysoký pvp.
  • Ten datadisk k WoW se měl spíš jmenovat WoW: Garrison. Ještě zlatý pandy. A to sem na ně tenkrát nadával. S každým datadiskem je to jen horší.
    • Ale to je tvůj problém, že si se k jinému contentu nedostal.
      • Nevím, že bych se zmínil o tom, k jakému "contentu" jsem se dostal. A vůbec, co to má společného s garrison? Garrison se evidentně chytly (tedy ne u mě) a Blizzard s tím plánuje asi velké věci do budoucna. Legendární followeři a kdo ví co ještě. Teď už hrají followeři za mě. Tak příští datadisk se ta hra bude i sama zapínat a platit. Nebudu to muset ani hrát *11*
  • TheGGG
    Ughh, to ste to nemohli dát něčemu jinýmu? *11* *11* *11*
    • vitez je DLC...

      me se Elder libil :) a ted do me kopte, me to neva, 115 h a bylo to fajn...
      • Ale tak aspoň někdo jim tam vydržel déle než hodinu.
  • Zkoušel někdo ten Firefall?
    • Jack1947
      Jo, nic moc ... to už je možná lepší Quakový Freefall. I když tam nejde jezdit vozidly, není tam obrovská (zbytečně) mapa.
  • walltar
    Dis Gon B Gud! *5*

    Tak pojďme s tou diskusí.
  • XXDarthVaderXX
    At to nemusim hledat, tak odpovim. DayZ zatim jeste nevysla...predbezny pristup, tak ze tady nama co delat. A v predbeznem je to jasne...Prison Architect.
  • Rejsek
    Archeage tez neni spatny, bohuzel ho trosku prasi f2p model. Na druhou stranu, je z tech f2p modelu asi nejprivetivejsi pro ty, kteri nechteji utracet. A pokud clovek vylozene netouzi po vlastnim domecku a farme, nema ani pocit, ze by ho nekdo nutil calovat.
    • Archeage je naprosta prisernost. Ekonomika ovladana hackery a podvodniky, hracska zakladna z 90% naprosti dementi, cele servery si pro sebe zabrali francouzi/nemci/spanele, neschopni komunikovat v jinem jazyce, stejne jako dementni cesi ve wow na DT, lagujici more, trapne unbalanced pvp, zpackany release aurorie a mohl bych pokracovat jeste dlouho, ale tahle hra za to ani nestoji. Trion si koupil starsi verzi mrtveho korejskeho mmo, vyrejzoval na prvnich mesicich, kdy vsichni chteli mit naskok nad ostatnima, tak platili a necha hru chcipnout.
      • axell1990
        No pro mě osobně archage skončilo asi týden po launchi, kdy jsem zjistil že combat je naprosto nudný a zastaralý. A v podstatě všechny zajímavé sandboxové prvky, kvůli kterým jsem se na hru těšil jsem jen pro lidi co si zaplatí gold členství.
        • Rejsek
          Toz fighty jsou wow-like, kde musis byt tvari v tvar a tenhle akcni zastaraly styl mi prave vyhovuje. Budu to proste hrat dokud me to bude bavit, nebo se mi to neznechuti a nevrazim do toho ani korunu. Ale jak tak ctu o te technicke strance, zrovna u tehle hry je to skoda, protoze me maloktere mmo takhle nadchlo. Nicmene nemuzeme se zlobit jen na tvurce, to predevsim lidi ve hre jsou zm*di a podvodnici. Je to o charakteru.
      • Rejsek
        No, ja hraju uz mesic na Kyprose a v hlavnim chatu jsem jiny jazyk nez anglictinu zahledl snad jednou. I podle guild listu je to z 70-80% ENG server. Pvp az na 1v1 areny, kde je znat boost potionama (v 5v5 se tenhle rozdil vyrovnava) je ok. Zrovna vcera jsem zazil strasne jatka v lokaci kde se farmi na lepsi zbrane, cca 30v30 lidi. Chvili nas mydlili oni, pak zase my je, sranda +honory na lepsi itemy. Na more jsem se jeste neodvazil, bo mam jen obyc pramici. Soudy s pk hraci jsou taky fajn, konecne od L2 nejaky rozumny hraci rizeny postih. A co se tyce mrtvosti, no, lidi potkavam porad a vsude, zadna velka koncentrace na par mistech jako v jinych mmo. Spis to na me pusobi naopak. Kyprosa je ale nejlidnatejsi server, je mozne, ze jinde je to horsi, ja si ale nestezuju.

        Edit: a zapomnel jsem na grafiku, ta je, zvlast ve mestech, opravdu nadherna. A na to, jaky mam supersrot, i obstojne pohybliva.
      • https://www.youtube.com/watch?v=wG06WAxoR9k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit