Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No já hrál jenom 3 hry z nominovaných, takže u mě to "vyhrál" v minisouboji Wildstar.

    Ale taky to není žádná sláva. Hrál jsem cca 2 měsíce no a vesele se mi to akorát válí na poličce. Časem možná znova nainstaluji a dodělám maximálku, ale nějak se mi nechce. Firefall je zajimavý koncepčně, ale časem zjistíte, že je to nudná generická MMOTPS hra, kde F2P model je nastaven poněkud tragičtěji. A poslední? Hra šla získat v akci za 150 Kč. No proč ne, přeci jenom hrál jsem chvíli betu a docela bavila, tak to The Elder Online zkusilo. A prohrálo. Tak nudnou a otřepanou MMO jsem už dlouhé roky nehrál. Ať se do toho nepletou a jdou udělat další "Skyrim". Tam se vyřádí jak hráči, tak komunita. Ale toto? Nudné grindování, soubojový systém ala FPS mě přestal bavit po 2 hodinách hraní.

    Ironické je asi to, že moje nejhranější MMO za loňský rok je SW ToR a to nejenom díky vydání nového datadisku.
    • a kolik jsi nahrál? 2 hodiny? lol
  • Co tam dela Destiny nechapu, ale vecr redakce, takze v poho.
    Moje MMO roku je ArcheAge.
    Wowko uz nehraju a Wildstar me moc nebavil. Vic se rozepisovat nebudu.
    • walltar
      Akorát Archeage je trošku starší, než aby mohlo být hrou roku 2014.
      • Nevyslo v zari?
        • walltar
          Ne, vyšlo v Lednu 2013. Teď jen Trion spustil lokalizovanou verzi pro Evropu.
          • ja mam dokonce pocit ze od 2013 to bylo pusteny pro RU, ale v asii uz to bezelo nejak od 2011, byl to ale hroznej propadak, stejne tak jako v rusku... ale maj dobrej marketing to se jim musi nechat :D vydat x let starou hru prelozenou do en jako uplne novou a docela obstojne jim to vychazi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit