Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Největší překvapení imho Divinity. Nečekal sem, že bude tak vysoko. Je vidět, že o klasické RPG je stále zájem.
  • I když tahle anketa vypovídá hodně a nejde na ní co namítat, přece jen si nemůžu pomoct a myslím si že hodně dělá marketing a články než samotné hry :(.
    Některé pořadí bych upravil, ale to je tím že jsem to malé procento hráčů které mají jiné hodnoty než početnější populace :).
    Na druhou stranu jsem hodně rád že moji favoriti se umístili na stupních vítězů a moje top roku na 8 místě :).
    Mordor of bla bla nechápu co je naní tak cool že dostala tolik hlasů. Po 20 minutách jsem se divil že jsem uní tak dlouho vydržel a hned šla pryč :(.
  • misho8723
    No ak u ľudí víťazí DAI, ktoré je podľa môjho názoru ako RPG hra dosť slabá, postavy ok a dialógy, ale hrateľnosť priemer, RPG prvky slabé, plno fetch questov, na hre strašne vidno MMORPG štýl, bojový systém oklieštený oproti jednotke, grafika pekná, ale hlavne postavy strašne umelé - plastové, nechápem ako mohli urobiť ovládanie na myši a klávesnici tak zle, keď jednotka bola super v tomto smere, atď..
    Ak ľudia majú radšej menej komplexné hry, tak to pre tento rok nevidím ružovo pre Zaklínača 3..proste môj názor, ale Divinity Original Sin bol skoro vo všetkom lepší, hlavne v tých najdôležitejších bodoch čo robí RPG hrou výbornou hrou..
  • S dragon age nesouhlasim. Oklestene o vsechno dobre na dragon age. Misto toho tam daji moznost jezdit na jelenovi a moznost vyberu oken do pevnosti. Takove zbytecne veci, ten cas mohli venovat uprave gameplaye aby to nepusobilo jako lacine mmo.
  • To musí být zmanipulované,podplacené nebo za to může Kalousek! *1*
    • Vidím to minimálně na Žido-americkou konspiraci, řízenou Obamou a Mossadem s podporou illuminátů, zelených a bilderbergu, natajno podporovanou Kremlem a Kimovou babičkou.
      • Luckiller
        To myslíš Reptilians? *3*
        • http://pararational.com/wp-content/uploads/2013/07/reptilian-obama.jpg
          *1* *1* *1*
          Nebyla šance aby to dragon age nevyhrálo. Ještěři si musí pomáhat.
  • WalkingWad
    Nejlepší RPG
    1. Dragon Age: Inquisition

    hh, klasickej důkaz, že nejvíc je slyšet na fórech menšina haterů :) Není to tak dlouho, co se tu někdo dušoval, že by GA:I ve čtenářském hlasování nikdy nevyhrálo..
    • GA to je pro gay age? *1*
    • spis myslel hracksem hlasovani, ze vyhraje v konzumentskym se ocekavat dalo

      jednotlacitkovy omalovanky proste tahnou
      • WalkingWad
        A konzument není hráč ? Ona je možná realita taková, že si to X milionů lidí koupí a baví je to, versus malá klika nespokojených hráčů co kolem sebe prská a kope :)

        Nebo jak poznat opravdového hráče ? Že mě baví Dragons Age, Wasteland II a plánuju koupit SoM atd.. znamená, že sem jen konzument, ale ne hráč ? Jen se ptám, abych pro příště věděl..
      • Konzument? Hráč? Nehraj si na elitu blbečku. Raději si zabal svačinu a padej do školy.
      • "jednotlacitkovy omalovanky proste tahnou" Nádherně je vidět předpojatost z tvé reakce. Rázem tím ztrácí tvůj "názor" jakoukoliv váhu.
  • Luckiller
    Tak máme za sebou další rok s next-gen konzolí bez toho next. Nejpopulárnější hra roku se stala zmalovaná Tolkynovka, která dodala vše, co ME3 chybělo s vypůjčenými MMORPG prvky navíc. Ne, není to špatná hra a na rovinu křivdil jsem ji. Pořád ji nemám rád, ale poznám, kdy mám hodit ručník do ringu. Ale jednu věc mi nemůžete upřít. DAI nemá next-gen feeling. Ovšem to vlastně nemá žádná z těch her, které se probojovali do top ten ( vyjma GTA5, ale ten vyšel ještě na starou gardu). Ptám se tedy Sony a Microsoftu "kde máte ten next-gen?!" Po Watch dogs zbyla jen kocovina a pocit křivdy, Destiny se stal simulátorem grindování a Assassin synonymem pro "epic-fail" (nehledě na to, že se snažil o "návrat ke kořenům"). Já, chci ten slibovaný next-gen. Remaster FC3 to není. Wolfík mi jen bolestně připomněl kam FPS klesli. Mordor a Vetřelec přinesli trochu té inovace, ale byla to jen jednohubka v porovnání s tím, kam se mohli odvážit. Indee je fajn, jenže 3A je 3A. Hledím tedy radši do budoucna a doufám, že next- gen přinese víc než jen 60fps a tucet her, z nichž polovina má odfláknutý port pro PC-master race.
    • flash789
      tady mas next gen. jen animace vlasu a obleceni a pohybu je asi o 5 generaci dal nez cokoliv co do dnes vyslo. Samo tu particku emosu asi kazdej nerozdejcha:)

      https://www.youtube.com/watch?v=wT3dyanB3pk
      • Takhle to má kua vypadat... Ale nééé, lůza si zvolí partičku voskovejch figurek...
      • Hmm, FF mě vždy lákalo zkusit, jsem tím absolutně nepolíbený :D jaký FF byste mi doporučili jako první (mám PS3) *1*
        • 7
          • To vypadá strašně ošklivě :D
      • Luckiller
        "The following is sneak peak of work in progress. We aim to deliver even more with the final product."
        IN DEVELOPMENT *6*
    • na PC určitě *3*
  • Nikomu nebudu brát názor ohledně Dragon Age. Můj názor je, že jednička je stále nejlepší ze série. Ale strašně mě vytáčí když označují Inquisition jako nejlepší RPG všech dob. Netroufám si tvrdit co by mohlo být nejlepší RPG ale určitě to není ani jeden Dragon Age.
    • Teda krom toho že Dragon Age 1 byl hnusný, nechutný konzoloidní plebs, který šlapal po odkazu Neverwinter Nights který byly o několik urovni výše, ale což, že?
    • del0
      Nejlepší RPG všech dob je přece Skyrim a Dark Souls. *15*
    • sevastopol
      Jednička je jedna z nejhorších her vůbec, obecně hodnocená velmi nízko a její důležitost na herní scéně se rovná skoro nule. Moc nechápu tvůj komentář.
    • nejlepší RPG všech dob je jednoznačně Minecraft :)))
  • Nevěřím svým očím. Po takové antidragoniádě tady na fóru jsem to nečekala. Ale pravda a láska zvítězila! *1*
    • Nemůžeš brát herní diskuze jako vzorek, který reprezentuje názory většiny hráčů...za což jsem dost rád...
    • flash789
      jen jestli jsi neukecela všechny kamosky at hlasujou..přiznej se!!!

      PS: delam si srandu:)
      • přestaň ty sexisto *16* *16* *16* *16* *16* SJW
      • jasně hlasovala celá naše dívčí skupina *1*
    • Chim
      Škoda že nezvítězil zdravý rozum *1*

      Si ten DA:I snad budu muset z vědeckých důvodů stáhnout abych se přesvědčil na vlastní myš a klávesnici.
      • kdopak určuje, co je zdravý rozum? Ty?
        • Chim
          Jíš maso?
          • očekávám nějaký ohavný chyták, proto to zůstane bez odpovědi.
            Kdo je podle tebe ten se zdravým rozumem? Ten kdo má stejný názor jako ty?
            To mě totiž vždy zajímalo, u lidí co se ohánějí zdravým rozumem.
            • Ufff, hofna za totáče. Promiň, určitě to bude kvalitní joke, ale na mizernou českou produkci nemám chuť. Maso jim a jestli je pointa nějaká vegetariánská sr*ka, mám to těžce u prd*le.
            • Chim
              Já a ohavný chyták? Nikoliv. *1*

              Nápověda: https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y (ale musíš vydržet až do konce).

              A pokud to pochopíš, tak budeš znát i odpovědi na své další otázky.
      • Kde je srdce, rozum nic nezmůže *1*
        To by jsi v každým případě měl prověřit, pak pochopíš *3*
        • Chim
          Já ti nevím. Sice jsi o tom na jiném místě psala pěkně a nemám důvod ti nevěřit že sis tuhle hru užila ale... já když vidím ty letsplay videa... To je tak strašně povrchní, nudné, neoriginální... navíc pro mě nepochopitelný 3rd person pohled (proč proboha???) a "údajně" dost zmršený port na PC. Asi jsem divný ale fakt nevím co na tom vidíte *7*
          • To je otázka vkusu a založení. Rozumím. Ale já to mám tak třeba s GTA, prostě vím, že je to dobrá hra, spoustě lidí se líbí. Ale mě to přijde nuda a nikdy bych se nepřinutila se ji hrát. A podle mě je stejně povrchní, jen není o klaďácích, ale o gaunerech.
            K tomu pohledu, já třeba moc nemusím first person pohled, dávám přednost 3rd. Originalita u mě třeba nehraje zvlášť velkou roli, pro mě je důležitá zábavnost a najít si tam věci, co mám ráda.
  • Chim
    S výsledky jsem celkem spokojen, ten DA:I nějak přežiju. Jenom nechápu, že na to, aby hra dostala ocenění strategie roku, tak stačí jen přeskinovat předchozí díl.
    • To bude tiez taky ten vysledok "nehral som ani jednu tak tam prasknem jedinu co poznam".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit