Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boga jego, Babovřesky asi letos dostanou Lva, jinak to nevidim...
  • kubi-wan
    Však je to úplně stejný jak onehdá s Assassin's Creed III, kdy tu na to všichni nadávali a pak to byla čtenářská hra roku...
  • jakub.horsky.7
    celkem jsem hodně smutný *13* čekal jsem že vyhraje wolf *13*
    • flash789
      me by zas zajímalo kolik lidi co tu vecne nadava na Bethesdu volilo Wolfa jako hru roku:)
      (i když to je jen vydavatel)
  • Herní Troška vítězí.
  • trolling jak svina *1*
  • Proč je tady v přesile hate na Dragon Age když čísla mluví jinak Dark Souls II ... 543 hlasů ,,,Dragon Age: Inquisition ... 1405 hlasů......
    • Psychotic
      Jen ti, jejichž kůň prohrál, mají důvod nadávat. A na koho jiného nadávat než na vítěze...
      • Na konzole. Poněvač hráčská komunita se dosti odlišuje podle platforem. Věkově i kategoriemi her, pro ně určené. A DA:I zkrátka konzolovka je. (to není hejt, nemám v RPG favorita)
      • Jenže kůň neprohrál ale hateři sou prostě mimo, protože tady je důkaz a ne jenom na Games.cz, prostě čtenáři i redakce ji volí jako hru roku takže kde je problém ? já ti to řeknu... nikde, prostě ta hra není pro každého a za to jsem rád, protože hry pro každého sou typu: fifa,gta,mortal kombat,sims,simulátory traktorů:),auta hry, a samozřejmě minecraft, a alternativy těch her co píšu,,, taky jsem některé hry hrál v mládí když jsem je viděl po prvé, ale musel bych být dmnt, abych řešil fifu každý rok už bůh ví kolik let, nebo každou kapku vody na kapotě auta v "nový" - "next gen" ...
        • To máš pravdu, že DA:I není pro každého, bohužel pro tebe to ale (nejen) já chápu v jiném významu :-D
  • maros.goc
    Dragon Age Inquisition vyhralo hru roka podla redakcie a preto sa v diskusii strhol hate voci vyberu.. Nasledovne nadislo hlasovanie citatelov a za hru roka vybrali Dragon Age Inquisiton *15* *15* komédia
    • Kozy
      To už je taková tradice.
  • Dogkiller
    Dragon Age: Inquisition? Pffff, to určitě. Kdoví jak to s tou čtenářskou best of vlastně doopravdy bylo... *6*
    • flash789
      byla zmanipulovana..myslim to je to co jsi chtěl slyset..a muzes jit v klidu spat:)
      • Dogkiller
        Až po tobě, pokémone. *3*
  • Mart9
    A to Dragon Age si musím za pár let koupit ve slevě. Asi to teda bude fakt dobrý.
  • Celkem mě překvapuje, že v nejlepší akční hře skončil Alien až na 4. místě s celkem velkým rozdílem *8* nepočítal jsem s tím, že to vyhraje, ale, že ho přeskočí SoM jsem fakt nečekal, lepší stealth akční hru jsem ještě nehrál a myslím, že bude celkem dlouho trvat než to nějáká hra překoná pro mě nejlepší hra letos, ale je to jen můj názor jinak vysledky mě ani moc nepřekvapily, každej má svýho favorita *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší