Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší soundtrack je definitivně AC Syndicate od Austina Wintoryho, speciálně Family track c:
    • Vojta_Ilavsky
      Naprostej souhlas, hlasoval jsem stejně.
  • Největší překvapení - možná AC syndicate, že to po Unity totálně neumrtvilo skomírající sérii, nevěřil jsem tomu dokud jsem to nehrál ale neni to špatný
  • Největší zklamaní je CD Project. Za neustále lhaní, laciný marketing, trapné PR, patche, které hru více rozbíjeli, za vytrhnutý obsah ze hry, který servírovali několik měsíců a ještě se kasali, že by ostatní firmy měli dělat DLC zadarmo...

    Jedním slovem: TRAPAS!
    • Kr.Pa
      Laciný matketing *1* Ještě že neměl tak drahý marketing jako hra roku Watch Dogs *1*
    • TheGGG
      o žádném vytrhnutém obsahu nemůže být řeč... DLCčka jsou příběhově úplně o něčem jiném a když je člověk nehraje, tak žádnou mezeru v základní hře nepocítí...
    • Ále retardek ze Zingu otravuje i tady *7* *11*
    • Corvus
      Když mi KAŽDÁ firma bude takhle HNUSNĚ A TRAPNĚ lhát, a dodávat mi tak kvalitní, nádherné pařby a tunu nádherných věcí ve sběratelkách, dlc a datadisků a špičkových soundtracků, tak budu v sedmém nebi! Jen houšť! Jenže je lhaní a lhaní, že? *12*
      • lhaní je lhaní a za ty věci sis zaplatit, takže lhát by se nemělo, je to klamavá reklama.
        • Corvus
          Jak píšu, když mi bude někdo TAKHLE lhát, tak jen do mě a houšť. Protože takhle si nechám lhát MOC rád :) Pro mě je sice nejlepší RPG Pillars (=splněný sen), ale Zaklínač je ihned v závěsu a rozhodně to, co předvádí CD Projekt a co z nich leze ven za hry a materiály = naprostá kvalita. Ale to je každého věc a názor. Já proti nim nemám ani co by se za nehet vlezlo. Takže je něco jiného když někdo lže a potom vydá průměrnou hru a když někdo "lže" a sbírá desítky...
          • ty to máš hochu popletené. CDP sliboval zázračnou optimalizaci na konzole týden před uvedením a ta se dostavila až půl roku po vydaní. Tohle je dle mého na žalobu za obelhávaní zákazníku.
            • Vždyť ten Zaklínač běžel úžasně na PC už od začátku.Já s nim nikdy neměl problém.Je pravda,že teď to běží ještě lépe.Ale vem si jak je to velký svět a na to jak je to teď zoptimalizované tak klobouk dolů.Když vezmu takový Fallout 4 tam je to podstatně větší tragédie.Za mě Cd Project Red odvedl nejlepší práci a ostatní by z nich měli vzít příklad
  • Nejlepsi hrou roku je samozrejme Diablo *16*
    Nakej zaklinac máslíčko šedivák je k smichu!
  • Co je na Zaklínači 3 špatně ? Mě akorát štve že po dohrání hry už nepotkám hlavní postavy a v podstatě že hra tak nějak ignoruje dvojku... (Kterou už asi nikdy podruhé nedohraji, protože jsem se zasekl u Kairana a nějak nemám chuť se s tímhle otravným boss fightem zaobírat znova a znova...). Hra má krásný vizuál, uvěřitelné ztvárnění středověkého světa, uvěřitelné postavy a dialogy...a nejhezčí ženské široko daleko :) Podle mne Zaklínač 3 spolu s jedničkou a Dragon Age:Origins jsou nejlepší RPG poslední dekády.... Na té hře je vidět že je dělaná s láskou a kdyby takto nějak vypadaly všechny hry tak si nestěžuju.... Navíc právě ty výkyvy v hratelnosti že najednou nemůžete zabít bosse tu chybí.
    • Výroky jako RPG dekády, hra dekády mi připadají naprosto trapné, slyším to často od fanboyů Witchera a začíná to být unavující. Spousty odborníku a profesionálu i těch respektovaných viz Jim Sterling si myslí, že to není ani hra roku viz jeho anketa, kde vyhrálo Undertale a pod ním Bloodborne. Trošku pokory by to chtělo. Klidně řekni, že je to pro tebe hra roku, ale tohle vykřikovaní o dekádě mi připadá nanejvýš trapné. Dyť vyšlo tolik skvělých her, které z vás většina ani nehrála, většina z vás nemá všechny konzole viz WiiU či první Wii. Nevím, já osobně bych si nedokázal vybrat hru dekády a ani RPG dekády. Neber to nějak zle, ale připadá mi ten fanatismus do Zaklínače fakt přehnaný. Taky to považuji za dobrou hru, ale v žádném případě to není hra, která by zasluhovala takový fanatismus.
      • TheGGG
        Undertale? Jak může vyhrát hru roku nějaká retro 8 bitová ptáčkovina... to zas byl nějaký slet hipsterů nebo co?
        • Asharak
          Kdyby to bylo Hotline Miami tak proč ne *5* Ale na Undertail nemá gameplayem nic, ani nejlepší prvky všech RPG 2015 dohromady :3
          • TheGGG
            jistě... tak pokud jsi 40 letý fotřík co jen z nudy hledá alternativu a chce se cítit jako hráč "inteligentních her"... lol, W3, bloodborne a MGS jsou kvalitativně mnohem výš, než všechny tyto hipsterské kostičky...
      • Zrzzek
        Stejně jako je přehnaný to, že CD Projekt lže a třetí Zaklínač je vlastně sra*da...
        • Lhali, o tom není pochyb, dá se to dohledat, o tom není sporu, srajda to pro mě není, pro někoho může být, tohle je subjektivní.
    • najlepsie RPG dekady ? to snad nemyslis vazne...dragon age je na kost ohlodany baldurs gate s hroznym bojovym systemom a zaklinac 3 je skor akcna hra s rpg prvkami ako poriadne RPG
    • Že se to všem nelíbí, tak hned musíš přispěchat se hrou dékády? Je fajn, že sis vybral Dragon Age: O. Jen nevím, která z těch her má hloupější příběh *15*
  • Forza Motorsport 6 rozhodně překvapení roku. 1080p 60 fps na xbox one... to sem nečekal
  • TheGGG
    DAMN, nějak sem si smazal komentář, tak znova:
    Nejlepší hry Bloodborne, Witcher 3, MGS a novej Batman..., nejlepší remaster gears of war UE a nejlepší mod arma 3 eridanus insurrection (ať to vyšlo v tomto roce nebo v tom předchozím)
    pokud jde o útratu:
    no ono to možná bude víc jak 12 000,-, spíš tak 20 000,-
    to bylo jen na PS4 tak 8 her a každá stála kolem 1600,- +-
    pak asi tak 4 hry na xone a kupa her na steamu... radši nepočítat...
    Jak jsem už psal, jeden z nejlepších roků na hry...
  • Nejlepší soundtrack a plošinovka - Ori and the Blind Forest *14* Hallowed are the Ori.
  • RezavejTank
    Ori ♥
  • Největší tragédie roku:
    1) Life is Strange - vtělená trapárna pro emaře zamrzlé v pubertě a různé pochybné hejtfrý existence potají honící nad SFM filmečky existencí zdrcených čtrnáctek
    2) Bloodborne - hra se tváří hrozně krutopřísně, ale nenabízí nic jiného, než iterativní a vyčpělý soubojový systém a tryhard vizuál zmršený CAčkem
    3) Fallout 4 - vykastrovaný Skyrim s puškama, ale fanboys to pořád žerou, tak proč by ne, že jo

    Jinak mizernej rok kolem dokola
    • tak trochu z tebe cítím sílu Zaklínače, ale třeba se pletu...
      • Ja z tebe citim boha slunce, ooo Veliký *8*
      • Zaklínač mě nezajímá, ale jestli je lepší než tyhle plivance a tenhle rok bude pokračovat v podobném duchu, tak mi možná nic jiného nezbude.
        • nečekaně *4* Nemusíš se stydět, klidně řeklni, že jsi uražený fanda :)
    • Největší tragéd roku:
      anon

      Jinak skvělej rok kolem dokola

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit