Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já bych tak strašně chtěl aby mě PP bavil jako ostatní, všichni to opěvují - sandbox, možnosti, kreativita. Já mám za sebou 25h a přijde mi to jako stereotypní nuda, kterou i přes investované peníze shlídnu na YT kvůli příběhu *9*
    • Příběh je na tom právě to nejhorší. Postavy jsou nudné a charismatickým osobnostem z přechozích dílů nesahají ani po paty. Navíc hlavní dějová linka skončí dost nezajímavě přibližně v půlce hry a pak přijde druhý akt, který nikam nevede a je to jen série repetitivních misí a na sebe nenavazujících událostí, které skončí cliffhangerem a rozhodí kontinuitu celé série.
      • Rozhodí? Hošku, bejt tebou, tak si něco načtu. Naopak to všechno krásně srovná ;)
        • SPOILER

          Srovná? Liquid zmizí s robotem a s třetí lahvičkou parazitů. V dalších hrách o tom není ani zmínky. Takže šílené děcko ukradne dvě nejničivější zbraně na světě a podle všeho je má 20 let schované v kůlně a nakonec na ně úplně zapomene.
  • To zase Witcher commando bude řádit..
    • nightborne
      Myslíš Witcher-hate, nebo Witcher-love?

      Ono to je fuk, budou řádit obě *15*
  • Bude tu jistě flame, jak je hra nedodělaná... to sice ano ale i tak v rámci gameplaye ale i toho příběhu biť na něm neleží tento díl tolik jako ostatní je hra zkrátka suprová... já jsem ten typ hráče který jednou dohraje a jde dál... a tím pádem s celkem strávených 124 hodin hraní opravdu ocenuji. A ANO úkoly jsou stereotypní ale to je problém lidí, že hra jim nabízí nespočet řešení a nechává to na nich a oni postupují stále stejně neinovativně, od toho má hra rozsáhlé inovační centrum na mother base a vůbec je to na nedodělanou hru absolutní pecka.
  • Mart9
    Pěkné, že je ve výběru Life is Strange. Vzhledem k omezenému počtu letošních her, které jsem hrál, je to nej hra pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit