Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smutný a Homola: Hlasujeme pro Overwatch.
    Poláček: To je málo kontroverzní. Kdo nebude hlasovat pro Owlboye, nedostane měsíc článek. Hafinky haf!
    Grygar: Owlboy není dost feministická hra a nemá žádnej filozofickej přesah. Hra o nočních ptácích si vysloveně říká o společenskou kritiku patriarchátu a jeho decimujícím vlivu na západní svět.
    Ostatní: Owlboy, šéfe.
  • Veskoslav
    To jako co? Máme se tu pozabíjet? Jít zapálit redakci? Nebo jste se tam všichni sjeli ředidlem a teď se pochechtáváte pod stolem, protože se Vám přilepil ksich ke koberci, protože jste se dali i na čichání lepidel?

    Kde je Doom? Kde je Shadow Warrior 2? Pokud tam nemáte ani jednu z těch her, tak asi naprosto netušíte, co to akční hra je. A Hitman i Dishonored jsou naprosto "skvělým" zástupcem akčních her. Tam totiž člověk naprosto bezmyšlenkovitě zabíjí:-D Že Vy jste to hráli stylem mého bratra, co všechny mise v Hitmanovi jel stylem, když jedna mrtvola, tak jako ozdobu tisíc dalších. Chápu, i redakce si občas zahraje na blbého trola....
    • Chceš toho moc..oni nerozumí co je akční hra.
    • TheGGG
      tolik akčních her za tento rok a redakce vybere zrovna jakýhosi owlboje... očividná snaha naštvat vlastní čtenáře a návštěvníky webu... už aby byly výsledky hlasování lidu, tam je větší šance že vyhraje něco normálního, než když hlasují artoví kavárnici a hipsteři...
      • kubi-wan
        Nechtěj naštvat čtenáře, ale jen zamindrákovaný chudáčky, co svůj život vyplňujou trollovánim v diskuzích.
        A upřímně, pokud se někdo nasírá kvůli něčemu takovýmu, tak je to fakt smutný. Get a life.
        • TheGGG
          pokud svou anketu postavili na tom, že chtějí někoho naštvat, pak si nemají co říkat herní redaktoři...
      • budu citovat: "Some men just want to watch the world burn!"
    • Tady jsou... http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2016-nejlepsi-strilecka-292325

      A vůbec co vyvádíš, akce nemusí být jenom zabíjení, přece.
      • Veskoslav
        Jasně, takže vlastně akční může být od The Sims až po Ori? Fajn vědět:)
    • ty ses dal na trolling nebo ti definitivne hrablo? strilečky jsou podskupinou akčních her
      • Veskoslav
        Maxíčku, buď si hačni do kouta nebo si jdi zafetovat s redakcí.
  • Ako poslednou dobou mam pocit, ze games presli na styl "novinariny" ala novinky.cz - proste vyvolat flame a zaplnit diskusne forum (ktorym sice navonok pohrdaju, ale vlastne im asi vcelku vyhovuje) za kazdu cenu. Z tych nominovanych by som za akcnu oznacil len Uncharted, inak na ostatne teda sedia uplne ine zanre (ale pravda v kazdej nejaka akcia je - ale to je aj napr v Heartstone a asi len malokto by to za akcnu hru oznacil).
    • Veskoslav
      Jenom čekám, kdy tu začně psát Mánert z iDnes *1*
  • Owlboy? Vy už zase v redakci pijete ten marihuanový gin? *1*
  • Je to určitě anketa o nejlepší akční hru a ne anketa o nejlepší redakční trolling?
  • Tak já nevim, to vyšla ještě nějaká hra s názvem Owlboy? Protože ta, co jsem hrál já byla větší nuda, než sledovat sedmkrát po sobě ten samej díl Chalupářů.
    • ja se na ty chalupare rad kouknu
    • flash789
      To nevadi ze to je nuda. Z pohledu herniho novinare to je pecka, je to rychle dohrany, poskytne to velmi rychlou kulturni odezvu, dotycny se citi umelecky obohacen, naprosta win win nirvana. *3*
  • Když už Owlboy vyhrál akční hru roku, tak by mohl být aspoň ten Gamesplay, kde by se trochu osvětlilo proč. Taky mám pocit, že tu jde kvalita spíš směrem dolů(a to nejen kvůli tomu, že by mě nějak pohoršily výsledky ankety hry roku, sto lidí sto chutí). Dřív jsem měl za to, že ten pád tu prorokují jen trollové, ale poslední dobou...

    OT
    Proč se Games vysmívá ostatním webům, kvůli tomu, že chrlí novinky o HRÁCH ve velkém, aby obhájily své opožděné články (které mají stejnou informační hodnotu, asi jako bleskovky). Ale to že se tu píše o tom, jak si dělá PewDiePie pr*el z kreténů nikomu nevadí?
  • Nj, tak zaradime to k Smutneho recenzi na Rome 2 TW, kde dal v dobe vydani 9/10; na Dobrovskeho obhajovani No Man Sky, kdyz pravil, ze vyvojari vlastne dodrzeli svuj slib; no a dalsim excesum, co tato redakce cas od casu udela. Fajn, odskrtnuto, jede se dal, tesim se, co bude priste...
  • Mart9
    Děkuju za tuhle volbu *2* Diskusi si vychutnám zítra k snídani.
  • smajdal
    Tímhle jste se v mých očích dostali na stejnou úroveň sranda webů jako je Eurogamer.cz nebo Bonusweb. S tímhle běžte někam... Neberte si to osobně, ale jelikož se váš mizernej vkus a názory na hry tolik liší s tím mým, jaký má pak smysl sem chodit a čerpat jakékoliv relevantní informace, a diskuze se znuděnými toxickými individui mě nikdy netáhli...

    U Owlboye jsem trpěl, tak nudnou plošinovku jsem už dlouho nehrál, měl vyhrát Doom nebo Watch Dogs2.
    • watch dogs neni art ani indie :D
    • Doom byl hodnocen v jiné kategorii: střílečky
      a Watchdogs si rozhodně nezaslouží vyhrát, tak dobré to není.

      Nej akční hra roku je rozhodně Uncharted 4, jediný problém je, že to je hra pouze pro PS4 a tak většina lidí neví, jak je to dobré... (A pak jsou lidi, co jí opovrhují jenom z principu, že to je na konzole only)
      • smajdal
        Ty dvě hry jsem jen ta plácl, protože mě bavily, stejně jako třeba i Dishonored 2, Deus Ex nebo i Hitman. Uncharted taky ujde, ale osobně jsem ho nehrál...dokonce jsem si užil i Quantum Break a hodně nový Mirrors Edge.
      • TheGGG
        sice retro arenové fps z principu nesnáším, ale pořád by byla lepší volba shadow warrior 2, než toto... nebo se trochu pozornosti mohlo dostat i titanfallu 2...
      • flash789
        Ja konzoli mam a Uncharted opovrhuju i tak, takze si vytvor dalsi kategorii :)
        • TheGGG
          to protože si jeliman...
          • flash789
            Uncharted je kvalitni serie, plno lidem se to libi, nic proti..me se ale nelibi, co nadelas.
            • TheGGG
              to ale neznamená, že je na to třeba další kategorie... + jeliman bylo slušné slovo, to jsem se krotil, neb dnes mě nejvíc nas*ala redakce...
        • Xbox ? :-P

          Nedivím se že jím opovrhujete, když si jej na vašem Xboxu nemůžete zahrát :D
          • flash789
            Jo xbox mam, ale mam i ps4...povidam, vytvor si dalsi kategorii a nediskutuj :)
            • ^ však do závorky napsal (sarkasmus), takže jsi to měl pochopit jako vtip :-P
            • TheGGG
              on ale nemluvil o games....
            • flash789
              nejlepsi akcni hra je owlboy, pitomce:)
              (sarkasmus)
            • asi to pro vás bude šok, ale Uncharted 4 vyhrává na různých webech a v mnoha různých časopisech tituly za "nejlepší hru roku" (nejčastějšími vítězi hry roku je právě Overwatch a Uncharted!!), "nejlepší akční hru" a "nejlepší hru na konzole"
      • Veskoslav
        To je jako pravidlo, že hra může být a vyhrát jenom jednu kategorii či co?
        • Určitě. Konzolboys jsou tímhle známí, že si rádi různý pravidla tvoří, aby se vše hodilo do krámu a ještě to cpou ostatním. Mě osobně přijde úsměvný, že může být nejlepší akční hra roku něco, co je primárně tunel a kde je akce (jejíž míra je naprosto slabý odvar v porovnání třeba s tím Doomem) jen zdržováním od cutscén.
        • ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit