Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano právě že je mi to víc než jasné a není to nezávislá hra sama o sobě je to kopie bioshock, sice kvalitní ale pořád je to kopie. Neberu ti že tě bavila, já si připadal jako když hraju Bioshock 4: Now in space
  • Takze Red Dead Redemption, Portal 2, Journey, Assassin's Creed IV, Dragon Age: Inquisition, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Overwatch, The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zaujimave...
  • Zelda příběh samozřejmě má. Jednoduchý, už 1000x omletý, ale každý kdo tu hru skutečně hrál, ví že to naštěstí vůbec není podstatné. Jsou prostě žánry her kde komplikovaný nebo origální příběh není potřeba.
  • Kompost
    do systemu bodoveho hodnotenia na csfd je zahrnuty uplne kazdy jouda ktory ohodnotil urcity pocet filmov. jedine co vyzaduje test "znalosti" je komentar. neviem kedy si tam bol naposled ale velke percento komentarov je docela zumpa subjektivneho hatu, stupidity a verbalneho exhibicionizmu. nicomu ten system vlastne nepomaha.
  • Mart9
    Zeldu jsem nehrál, ale nemáš si tam ten příběh udělat sám?
  • hmm.. nepochybuji o tom, že zelda je v rámci svého žánru nejlepší hrou.. ale opravdu to stačí na hru roku? možná, že jako milovník příběhových her na zeldu koukám příliš kriticky, ale spíš mi přijde, že tuhle kategorii si prostě a jednoduše vyhrát nezasloužila. hra bez příběhu je jako tejden bez neděle.. prostě tam chybí *15*
  • To je jasme, preto kazde Final Fantasy obsahuje hodiny renderov a vsetky tie fancy neprerusitelne animacie megautokov, lebo to prospieva hratelnosti.
    Prave naopak, japonske hry su na grafiku zatazene omnoho viac ako europske, len ju casto technicky nezvladaju
  • Jak už tu někdo psal. Že to vyhraje Zelda bylo jasné a má to svůj důvod.
    Že se to spoustě lidem nebude líbit bylo stejně jasné. Každá velká hra má své hejtery.

    Ale mám radost že žebříček nej ptákovin konečně končí a redaktoři budou mít času se věnovat recenzím.
  • Ristoro
    Špatný PREY? Je ti jasné, že ta hra nemá nic společné s PREYem z roku 2006, že? Není to ani reboot ani sequel, nic. Je to nezávislá hra sama o sobě.
  • skaven
    no, myslim, ze po par hodinach clovek zisti, ci ho hra bavi, alebo nie...jasne, nebudes vediet povedat, ze po 40tich hodinach sa ti zda hranie repetivne.
    Som za, aby sa vytvoril system hodnotenia hier, ako je napriklad na csfd. clovek co spravi priemerne tazky test zo znalosti hier moze zacat hodnotit hry. Jeho hodnotenia ale dostavaju vahu postupne.
  • Tohle se nedari treba ani u Oscaru a to ma vetsina filmu maximalne dve hodiny *4* Kdyz jde v nekterych hrat stavit 100vky hodin, tak tezko hodnit kvalitu podle par hodin, ktere si muze dovolit herni novinar ...
  • skaven
    hlasovanie ale nepovie nic o tom ci je hra dobra, ale ci je hra hravana masou ludi
  • skaven
    ...pise niekto, co hrava Duhove s6x obliehanie..s kamosmi *1*
  • Zeldu jsem nehral, ale volba redakce me neprekvapuje *4*
  • Mám pocit že by tady čtenáři-hráči přijali tuhle anketu líp, kdyby bylo třeba nějaké hlasování pro hry do daných kategorií a pak by hlasovali i o vítěze. Mělo by to charakter a člověk by měl trochu přehled co tu chodí za sebranku *4*
  • Mart9
    Na PC ano, je nutné si k PC pořídit i další herní platformu.
  • Tohle jen podtrhuje bidu letosniho roku ...
  • Nic moc hry tento rok.
  • Zelda je milucka detinska adventura prakticky bez pribehu narubana do obrovskeho sveta Skyrimu ale bez questov, pribehu, zaujimavych mostier a celeho RPG systemu, ktory je sprimitivneny na levelovanie srdiecok a nudne zhananie obleckov. Trosku postradam zmysel preco to hrat 100 hodin a dohrat dokonca. Prvych desat hodin je fascinacia logickymí fungovanim sveta ale potom nastane extremne opakovanie vsetkeho, extremne nudne a dlhe presuvanie sa kamkolvek a uplny nihilizmus zo zbytocnosti open worldu. Je to presne ako Shadow of Collossus akurat ze ten mi ostane navzdy nezmazatelny v pamati pre atmosfericku velkolepost a originalne postapo so slzickou pri zabiti kolosov zatial co zeleny pajdulak s flautou ma unudíl casom k smrti a cely Switch isiel k certu
  • Mart9
    V pořádku, omluva se přijímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit