Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš tomu Far Cry, který přinesl otevřený svět a sbíral 9kový hodnocení? Ok, nuda. Když to řikáš... takhle silný argument těžko vyvrátit...
  • PreidaQ
    Ale když se dostavili emzáci, tak ta hra začala být nezajímavá průměrná střílečka. Ta hra se vůbec dost podobá Far Cry, kde byla (na svou dobu) taktéž skvělá grafika, otevřené prostředí, dobrá AI a jak přišli emzáci, začala nuda.
  • "To je prostě přístup japonských vývojářů. Pro ně je přední hratelnost a až na tu nalepují grafiku."

    Sure. A proto je indie a pixel art synonymem západu a třeba Blizzard vydělává miliardy na graficky zastaralých hrách. KK. Cítím tady z tvojí strany silně zavádějící generalizaci.
  • PreidaQ
    Ale ten dotaz je myšlen vážně. Opravdu mě zajímá, kolik lidí z redakce loňskou nejlepší hru hrálo a jak dlouho.
  • Ale určitě bych se v Crysis líp vžil do hry, kdyby to mělo grafiku VCh. Určitě... lol...
  • Crysis meta 91. Ale jinak se to nedá hrát, ok, lol. Dodnes jedna z hodně mála her, kde je zničitelný prostředí (včetně stromů) v netunelovém level designu. Ve svý době to nemělo konkurenci. Na to, že to byla jen FPS, měla hra spostu svobody. Mohl sem hrát stealth, sniperovat nebo prostě prorazit do základny v náklaďáku Rambo style a včechno odpálit. Výborná AI, kde tě enemáci dokázali hodně rychle obklíčit. Fakt si pobavil.
  • Moje nevšímavost způsobila, že jsem četl první slovo jako NErozumím. Má chyba, omlouvám se.
  • Takový redakční gang bang *1*
  • Mart9
    A kde jsem napsal, že tomu nerozumím nebo že to nechápu?
  • Proboha vždyť je to jenom další systemshock/bioshock v novém prostředí, je to ucházející kopírka bioshock ale je to špatný prey, to ví každý kdo hrál jedničku. Takových her které jako by byly dělané v době, kdy ještě hry byly dělané s radostí pro hráče vyšlo letos minimálně 5 ale nesmíš počítat jenom pc
  • To je prostě přístup japonských vývojářů. Pro ně je přední hratelnost a až na tu nalepují grafiku (se podíve třeba na NieR Automata, to nevyšlo na starej HW a stejně to graficky není žádnej zázrak), západní vývojáři to většinou mají trochu jinak a snaží se tlačit vizuál do popředí a podle toho to tak bohužel dopadá - se podívej např na první Crysis, který i dnes vypadá hodně dobře, ale hrát se to prakticky nedá...
    Sice nejsem řvoun, ale ano, opravdu rozhoduje hratelnost, grafiku nehraješ... Navíc stylizované hry vizuálem stárnou mnohem pomaleji (např. Valkyria Chronicles).
  • Já tomu rozumím až moc dobře. Snaží se protlačit svoji platformu. To je jako kdyby si říkal, že nechápeš proč Sony po čase nevydá God of War, Personu, Horizon atd na X-Box One...
  • Ristoro
    Na tebe to bylo moc složité co :). No jo, není to CoD.
  • Zeldu můžeš hrát na PC s emulátorem (na slušném stroji jede i ve 4K). Stačí koupit hru.
  • "Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?"

    A) Všechny 3 hry jsou open world.
    B) Srovnávám je jako open world hry, protože to byla reakce na výrok v článku "zapíše se do historie open worldu", což je naprosto jasné z mého postu (doporučuji číst, na co reaguješ).
    C) Protože:

    "Tak třeba oproti Skyrimu či W3 je to obrovský skok, to co popisuješ :)"

    Si s těma hrama přišel ty sám. LOOOOL. Fail. Zabal to. A zajdi si k psychiatrovi.
  • Lol... ta customizace patřila ke Skyrimu a lore + příběh (který má Zelda slabý) k W3. Dej mi svátek trolle, si mimo. Opakuji pro trolla pointu mojí debaty, kdybys náhodou chtěl kličkovat:

    "Akorát, že Zelda zase nemá to, co má Skyrim a W3."

    Pointa stále platí. Obě hry mají něco navíc, co nemá Zelda. FAKT. Zabal to, trolle. Vaříš z vody.
  • "zahraj si tu hru, prejdi ju, dokonci, a potom sa vyjadruj :)"

    Zapni mozek, dovzdělej se v herní historii a zkus vypotit nějaký konstruktivní argument a přesvědčit mě, že ta hra si zaslouží 98%. Čekám. Já nemusím nikde prokazovat, že si 98% nezaslouží, přesto sem o to pokusil a uvedl svůj názor a slušný argumenty. Čekal bych to samé od tebe. Nebo můžeš pokračovat ve fanboy prázdných blábolech a donutit mě tě nebrat vážně.
  • customizace postavy? můžeš mí říct jaká customizace je u Geralta. Můžeš mí říct proč srovnáváš akční RPG a akční adventuru?
  • všichni, si předávali všichni Switch a všichni to chtěli hrát. Snad jediná hra, u které bych si tipl, že ji všichni dohráli.
  • tvl to je strašný výpotek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit