Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je škoda. Je jasně vidět, že lidi by nové Elder Scrolls chtěli, ale Bethesda zřejmě nechce kanibalizovat Elder Scrolls Online, tak místo toho dělají něco, co nikdo nezná a tím pádem se na to nikdo netěší.

    Bída...
    • To ale neznamná že to nebude dobré. Já si třeba mnohem raději zahraji hru v novém prostředí, které mohu zase odhalovat od nuly. Než další díl rozjeté série, kde i když ani neznám přesný název, tak už teď vím jaké tam budou rasy, nepřátelé, zbraně, jaký bude lore světa a jaká bude struktura qeustů. Schválně že v TES6 bude minimálně pět nějakových linek - hlavní, fighters, mages, thieves, brotherhood. Schváně že tam bude jeden quest pro každou Daedru. Schválně že tam bude prolézat mechaniované Dwarven ruiny. S velkou přesností ti dokážu idcitovat do posledního slově hromadu knih, které se v tom světě budou povalovat. Dokonec ti můžu říci jaké tam bduou rasy. A hned jak oznámí kde se to bdue odhrávat vyjmenuju ti několik měst, která tam budou. Tyhle hry jsou sice oblíbené, ale hrozně předspoilerované a už nemůžou moc překvapit. Dejde mi stejnou hratelnost, ale v novém světě kde nic neznám a budu spokojenější.
    • to nevadí, stejne jejich rpg hry stojí za prd a my se mužem v klidu tešit na skywind
      • ty si absolutní ignorant
  • Hmm, dost času na to vymyslet 1000 a 1 důvod, proč... *1*
  • Tak ubisoft alespoň vydávají hry, které dohraješ, nebo si je užiješ a nečekáš půlroku, než modeři opraví hlavní dějové NPC, které ti spřístupní další děj ve hře.
    Sorry, ale v tomhle by se spíš měli bethesda ispirovat ubisoftem - protože i když UBI vydávají recyklaci onoho (stejně jako Bethesda), tak alespoň hra funguje - nacož u Bethesdy... výsledek známe
    • Johnny
      Hrál a dohrál sem skyrim okamžitě po vydání, dohrál o pár dní později (hlavní dějovou linii, celou hru sem dohrál za cca 130 hodin) a neměl sem absolutně žádný problém s nějakými závažnými bugy.. takže se hod do klidu
      • Tak to si byl jeden z těch štastnějších. Co já vím, tak hodně lidí potkal Esbern bug, a pokud sis nestáhl fix nebo to neřešil příkazy do konzole, tak smůlka.
        • Taky jsem hrál od vydání a jedinej bug jsem měl asi ten co říkáš. Matně si vzpomínám že to byl nějakej dědula schovanej a zamčenej někde ve stokách. I toho jsem ale nějak rozhýbal. Kombinace loadingu a řevu ho nějak donutila ty dveře otevřít. Jednou jsem viděl letět draka pozpátku.
          • Tak blbost jako lítání draků pozpátku ti neovlivnila průchod hrou (takových bugů tam bylo hodně), ale ten děďula jak říkáš byl součástí hlavní dějové linky a nešlo se hnout dál. Jasně, že ten bug nemusel potkat každého, ale byl jeden z těch zásadnějších, který postihl hodně lidí.
            • Jack1947
              No možná jsem ten bug měl i já protože jsem se právě přes nějaku závoru v jeskyni nemohl dostat... a já myslel že to byla nějaká logická volovina *3*
      • Já jsem to vzdal po 30 hodinách, protože to byla neskutečná nuda (furt to samý dokola). Za půl roku s jinou postavou zase po 30h konec. atd. atd. Ta hra nebyla úplně špatná, ale prostě všechno bylo moc hnaný rychle dopředu až tam nic nezbylo (např. naplnit a použít grand soul gem není ve skyrimu problém na levelu 10, takže max. 5 hodin hraní, kdežto v morrowindu nejseš v tu dobu schopný očarovat skoro nic). Vlastně potom nemá cenu tu hru hrát dlouho když máš vše od začátku a spousta možností ve hře jsou úplně zabitý (jako třeba magie, která je slabší varianta běžných zbraní a nemá nic navíc, chybějící/nefunkční možnosti jako výmluvnost, odemykání zámků apod. ).
    • no jestli si dobře pamatuju tak zrovna na ty poslední AC se po technický stránce dost nadávalo :)
  • No každopádne nič iné sa ani nedalo čakať, ja len dúfam že si na tom tentokrát dajú záležať.
  • A bude to opět ve stylu: Dodelej si sám?
    T
    • V to doufám!
  • asi jim nekdo preložil vavrovou recenzi
  • Že by jsme tuhle serii hráli až do důchodu ?
    • By jsme. By jsme. Vážně?
      • Já se nenarodil v čechách, nechodil jsem v čechách do školy. Ty jsi v životě udělal určitě tolik chyb a také tě na ně nikdo zbytečně neupozorňoval !!!
      • bichom?
  • Celkem funny, když po nejpopulárnějším RPG které kdy vyšlo si dávají tak obrovský odklad. Vždy, když vyšlo TES, tak to smetlo ze stolu všechny dosavadní RPG tituly a bude tomu tak i při TES:VI
    • "Vždy, když vyšlo TES, tak to smetlo ze stolu všechny dosavadní RPG tituly..."

      Ten byl dobrej...
      • 3 Goty po sobě, ty jseš taky dobrej...
        • Tak ten byl ještě lepší...

          Justin Bieber má víc ocenění, než většina muzikantsých legend historie. Tolik k tvému goty...
    • Stejně jako lady Gaga je nejpopulárnější v popu. O kvalitě to naštěstí nevypovídá...
      • Tak to jsi asi poslednich 5 let zaspal *1*
        • Tak v popu a ve vydělaných penězích je to možná to nejlepší, ale to je asi tak všechno.
  • 3 regulerne diely za 20 rokov a dalsi v nedohladne...
    • ... a stejně budou lidi tvrdit, jak jsou hamižní :-D
    • kdyby se ubisoft alespoň z poloviny inspiroval tímto přístupem...
    • a tak to ma byt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit