Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zní to zajímace... singláč (filmek) mi stačí tak jak je... nejlíp jako v mw2... doufám že budou ty větší mapy a ačkoli nejsem na vozidla ty mechy a vrtulníky nemusej bejt špatný... doufám že ten stařičkej engine vylepšej o ty DX11 ať je to koukatelnější, z traileru to graficky vypadá tak 4 roky starý (ale jako oldschooler na to se...u).. doufám že vychytaj taktičtější a mírně pomalejší hru po quakovskym mw3 ... *1*
  • black ops 2 e-sport haha pochybuji, že se jim to povede
  • Cod nemám moc rád...ale todle vypadá přinejmenším zajímavě..čekal sem další nezajímavý téma USA vs někdo, ale todle vypadá docela dobře *3*
  • Serii CoD mam rad ale nejak me tenhle vylet do bodoucnosti neoslovil alespon ne ten trailer!:(
  • MickeyMutant
    0:57 - "želva"
    1:02 - "želva"
    1:04 - "elva"
    1:06 - "želva"
    1:11 - "že"
    1:25 - "želva"
    1:38 - "želva"
    1:43 - "želva"
    1:48 - "želva"
  • "Tvůrci sice posunuli sérii do blízké budoucnosti, ale prý si dávali pozor na to, aby nepřestřelili do sci-fi. " a picnou tam MK dvojku a hromadu Vertig z C&C *15*
  • MickeyMutant
    1:28 - "želva"
  • Ráno jsem do trailer článku házel odkaz na IGN, podle nich bude nelineární kampaň, otevřený bojiště, možnost volat podporu pomocí nějakýho zařízení na ruce...

    Jestli se to autorům podaří všechno zrealizovat záleží asi hlavně na enginu, ale rozhodně to minimálně zní zajímavě a trocha scifi se mi celkem zamlouvá.
    • Cypri
      Fakt jo? to už bych o tom uvazoval. A kdyby to byl multak jako BF2142 nebo na ten zpusob tk budu chrochtat blahem.
  • Už se taky těšíte na tu bandu dětí co tu bude půl roku brečet o tom jaká je COD hovadina, ale nevynechaj komentář u každého článku? :D
    • Hold se s toho stal takovej každoroční zvyk. Vždycky jednou za rok pěkně pottrolit nový CoD
    • Trol.internetovy
      Už jsem si dávno zvykl, jsme přece na INTERNETU! CoD není pro mě a upřimně si myslím, že je to hovadina, ale rozkrikovat to u kazdeho prispevku s nadpisem "CoD"? To by už chtělo na takovou hromadu práce nějakého spambota! *15*
  • Cod chce utéci tomu byti cod, ale vrámci mezí Cod :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit