Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdyz je clovek v klanu (neco jako guildy v mmorpg), tak konecne vidi roster vsech clenu klanu. Proste miniatury vsech hrdinu pekne vyrovnanych vedle sebe, neco jako v D2. Sice malickost, ale me brutalne potesila. Plus dalsich asi milion zmen...
  • Heya. lidi. Jesi nekdo uvazujete o Diablu 3, ted je ten pravej cas (i na pripadnej navrat). Ty novy itemy jsou fakt nátěr, uplnej navrat do Diabla 2 *14* A to jeste nevysel datadisk!
  • Také musím uznat, že rebalanc se povedl. Na to jak mne hra nakrkla v jakém byla stavu první rok. Teď po úpravě loot sytsemu atp. je z hry konečně zase trochu Diablo. Konečně se člověk zase těší že třebas i dropne něco lepšího než už má na sobě a konečně začly být statistiky předmětů jakžtakž smysluplné ... ne jako předtím itemy s kombinací +Int +Str a podobné nesmysly. Konečně se jim také povedlo odstranit ty šílené technické problémy kdy to na některých sestavách nešlo skoro hrát. Před patchem jsem byl rád že jsem to rozběhal s vše na low i low fx + lock na 32 fps (kdy to ve vypjatých situacích stejně padalo na 5-15 FPS), což bylo úplně šílené .... a voala ... teď hra běží se vším na max 50-60 FPS. Takže konečně se mohu pokusit pořádně zahrát za HC postavu. Trochu si to u mne Blizz vyžehlil, dokonce už uvažuju že si toho Reapra taky koupím, ale ... napřed musím okoštovat Dark Soula 2 :D, takže pro "ohnivá křídla" se nepoženu :D
  • Tak musím říct, že tento patch se povedl a konečně dává smysl, proč D3 vůbec hrát, před patchem to byla jen nesmyslná aukční farma, nic jiného. K patchi samotnému je vidět když se chce, tak to jde, hraji s monkem a barrbarem na torment+3 obtížnost a jde to, někdy sice championí dají pořádně zabrat, ale dá se to hrát i když se mi teď obtížněji regeneruje fury, tak to zase kompenzují s daleko větší regeneraci HP, než tomu bylo před patchem.
    Co se lootu týče, tak nevím, ale mohli do hry zakomponovat, že na každé nové obtížnosti by finální bossové a jejích první kill, měl vždy dávat legendárku, já dropnu legendárku zpoza kdejakového šutru či bedny ,ale z bossu nic, je to kapánek divné.
    Každopádně se těším na datadisk, který hru zase posunuje dále, konečně nemusím chodit pořád dokola 4 obehrané akty a mohu dělat úkoly za speciální odměny v náhodně generovaných lokacích, změna statů, změna vzhledů itemu se mi velice líbí a také crusader vypadá parádně, určitě si ho vyexpím, takže teď už jen doufám, že D3 bude jen lepší a nevrátí se zpět na aukční systém s nicotným a nesmyslným lootem.
    • Veskoslav
      Když hru po restartu zapneš, tak King dává vždy z 1. dropu legendárku. Navíc pokud si děláš novou postavu a projíždíš akty poprvé, tak všichni závěreční bossové dávají minimálně 1 legendárku:)
      • King ano, ale finální boss prvního actu ne, dokonce mi z něj padl je modrý tresh, ani nic žlutého, což již trošku zamrzí. Reset jsem provedl.
        • Veskoslav
          To mě padlo asi 7 modrého balastu+1 legendárka. Ale možná jsem měl jenom štěstí, jednalo se o novou postavu, kdy hru projíždím poprvé. Je pravda, že u své "hlavní" postavy vypadl jenom modrý balast.
          • U těch nových postav to asi bude trošičku jinak nastavené, jinak také jsem to jel se svojí hlavní postavou i sekundární a ani na jedné nic.
    • Ja s tebou vicemene souhlasim. Ale aukcni farmu z toho mel ten, kdo si z toho aukcni farmu sam udelal. Ja sem nic nekoupil na aukci uz pres rok a moji hc kamosi taky ne. Ono casem to hralo bez aukce vic a vic lidi. Sem se na to specialne lidi ptal dlouhy mesice...
      • Jenomže pokud jsi chtěl hrát i na vyšší obtížnosti, tak ses bez aukce neobešel, protože ti nic co by vylepšilo tvůj gear nepadlo, alespoň mi ne, tohle bylo na hře frustrující, chodit pořád dokola maximální možnou obtížnost vzhledem ke gearu a pořád nic, na tohle jsem opravdu neměl čas, ani chuť.
        • Za 200hodin farmeni jsem tabulkove mohl hrat mp6. Ale hraju hc, takze sem farmil mp3 max. Tzn. ze po 200hodinach sem na sc daval 60% max obtiznosti. A to je vlastne na diablo dost kratka doba. Takze s tebou nesouhlasim. Jinak jesi na to nemas cas a chut, tak to chapu. Ale diablo byla dycky hra na stovky hodin, aspon pro me :)
    • Mno, nerikam ze vzdy, ale kdyz uz dojde na bosse porad tam je vetsi sance, ze spadne legendarka nez z nejakeho sutru,.. vem si kolik tech sutru sejmes nebo se pod ne podivas. Takhle ma prave smysl se aspon divat vsude, jelikoz nikdy nevis, kde co objevis nebo ti spadne. A o to slo podle me vyvojarum prevazne, aby se lidi nesoustredili pouze na jedno misto a to treba bosse, ale aby hledali vsude a jakoukoliv pasaz hry, ktera je bavi..
  • Musim povedat ze posledny patch priniesol neskutocne vela zmien. Hra posobi cerstvo a pokial chcete niekto vyskusat nejaku novu postavu, nikdy nebola 'pravejsia' prilezitost. Dropy su bozske, hlavne pre 1-60 level, kde mate garantovane legendarky od kazdeho z bossov.. Ale cim viac media masiruju s RoS releasom, tym viac ma na D3 prechadza chut.. Esteze tu zachvilu bude Dark Souls 2 a na tuto tupu rubanicu (povedzme si to na rovinu :) mozem zabudnut :)
  • Super rozdrbali mi WW barbara co si daval MP10 ako zakusok, 500 mil.goldov v zadku spolu s markiz gemami!! :( debkovci z blizzardu nech nemenia zakladne staty a ludom nenicia hru a hrdinov!!!!
    • To mu barbar se skornou je snad jeste lepsi nez pred patchem. Pred patchem jsem critoval 1,3m po novym patchi klidne i za 2m bez sonica. Staci si jen pohrat s buildem...
    • ubrecenec kterej umel hrat jediny zpusobem a prodrbal miliony na aukci- presne kvuli takovym tu jsou ty novy zmeny k lepsimu.. to samy socka a cm pasivka.. lidi si sice najdou jednoduse jinej build kterej zacne pouzivat vetsina, ale aspon to zmenili ze to ma aspon nejakou obtiznost zase
    • Tak za prve, 'nerozdrbali'... WW je stale funkcny, len treba zapojit hlavu. Za druhe, neboj, zachvilu na youtube uvidis hromadu dalsich buildov ktore budes moct okopirovat :)
    • Naopak tu hru podstatne vylepsili.
      Uz se nehraje jen 1 nesmrtelny build , ale podle dropu s bonusem skillu.
      KOnecne pada poradny drop a ne ty crap legendarky a set pred patchem.
      Korme bot mam same legendarky a 2 kompletni setovky a to za 15hodin.
      Pred patchem jsem za 500hodin dropnul 1 pouzitelnou legendarku *1* .
      • A jaký bys build na barrbara teď doporučil, máš něco dobrého odzkoušeno s čím killovat T6? Já to hrotím na all ressist. A možnost rychlého úniku přes lap :-)
      • Mno uprimne pro me to byl az sok, kdyz jsem videl jak ty itemy padaji. Na druhou stranu je to porad nahodne tak i kdyz vam neco dropne neznamena to, ze je to dobry item. Spousta veci je uz v teto chvili trash, a clovek zacina pak resit uz i delikatnosti sveho buildu.
        Z hlediska odehranych hodin na tom nejsem tak daleko jako nekteri jini :). Paragon 26 a to az po patchi 2.0.1 je toho prikladem :D. Pred patchem jsem mel pouze paragon lvl 3. *1*
    • Prave proto ze WW barb kombajny davali MP10 jak nic tohle udelali, ja ho mam taky a nestěžuju si, aspoň je co delat..předtím to byla hrozna nuda. Za tu cenu zlepseni dropu nejakej nerf babrbara preziju:)
  • Jakekoliv expy, ktere jsi dostal vynasob 1,5. Zkusil jsem to ve hre a napriklad drive 2,1M na Torment II, jsem dostaval pred touto zmenou a nyni dostavam neco pres 3,6M exp.

    Osobne si myslim, ze o expy tam tolik nejde :). Dulezitejsi je equip a hlavne zmeny jsou od vyjiti patche 2.0.1 opravdu vyrazne a to k lepsimu.
    • Veskoslav
      Děkuji. No jednu věc vidím ale tragicky:-D Dneska mi padla setovka ke "staré" setovce, ale vyměnit ji nemůžu, protože ačkoliv je to samá série i typ, tak nová setovka má jiné, mnohem lepší staty. Ale padá to fakt slušně. A vyexpit postavu na 60 také není už takový problém.
      • A kedy to bol problem?? Ked ta dakto tahal na vysokom lvl.tak si to dal za hodinu a pol i predtym na 60tku
        • Mno diky equipu je to lehci, kdyz nepocitas aukci. Vim, ze jsem osobne zacal mit problemy jak jsem se blizil k 60ce s barbarem a mel jsem problemy sehnat equip (nepocitam aukci .)). Je fakt, ze to bylo i v dobe, kdy melee chary nemeli 30% redukci na DMG a barbar snadno chcipal :)
        • Veskoslav
          No jelikož na TII s bonusem 300% do expů to trvá cca 2 hodiny než Tě vytáhnou na 60 a to neodpovídá úrovni Inferno ani náhodou. Jinak to bude omezeno ze strany Blizzardu, kdy nebude moci toto dělat, aby sis usnadnil cestu. Navíc pro ty, co si koupí novou hru, tak stejně musí projít celou kampaň, aby se jim otevřeli lokace.
  • Veskoslav
    Počkat. Takže když hraji TIII, tak mám 900% bonus na XP nebo 600+50%?:)
    • Enclaw
      Máš 900%, počítá se to tak že vezmeš všechny bonus expy co máš mít a vynásobíš to multiplierem 1,5x. :) Mimochodem se na to můžeš podívat i ve hře, úplně dole ve statech máš bonus exp, magic find, atd....
      • Veskoslav
        To vím, jenom mi to přijde jako šílené číslo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit