Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože u reklamních sdělení třetích stran redakce diskuzi nezpřístupňuje pokaždé?
  • Hra je zastaralá a už nemá co nabídnout. Nehrál bych to ani zadarmo. Ale na těch pár let s wow strávených budu vždycky rád vzpomínat.
  • !In Your Face!
  • Proc jste zrusili diskuzi u flashky zdarma? Chtel jsem tam napsat, ze posledne co jste meli akci flashku zdarma tak jsem nic nedostal. A to jsem se snazil vse udelat jak melo byt.
  • walltar
    F2P je vážně odpad ... navíc to vede společnosti k myšlenkám jako například tohle:
    'When you are six hours into playing Battlefield and you run out of ammo in your clip and we ask you for a dollar to reload, you’re really not that price sensitive at that point in time'
    Bývalý CEO EA ... Pay 2 Reload.
  • MrSanta
    Ve free-to-play nevěřím. I kdyby jim to hrál "jenom" milión lidí, pořád se jim to sakra vyplatí.
    Zvědavej jsem co bude Blizzard s WoWkem dělat, až (jestli vůbec) vydají to tajuplné nové MMO. Buď to zaříznou (a fandové se zblázní), nebo se spoustě lidí nebude chtít přejít do Titanu. Leda by předplatné spojili - máš WoWko, můžeš valit i Titana.
  • dethro
    A je to dobře, taky nevidím důvod to zavádět. Vždyť F2P model byl zaveden aby konkuroval WoW :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit