Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brizzard se chová jako malé děcko. Už dávno Blizzard není tou společností, která dělá hry pro hráče. Plně se soustředí na to, jak vyždímat bankovní konto každého hráče. Navíc s tím jejich zdlouhavým systémem grindování akorát nahrávají botům. Já osobně jsem bota vlastnil ve WoW a osobně jsem byl daleko více zaujat co vše se dá v tom botovi naprogramovat a úprava jeho chování či pozorovat jak se vypořádává s překážkami. atd... Přišlo mi to velice zajímavé

    Každopádně, pokud jde o Aim bota nebo něco podobného, to nemá co dělat ve hrách.
  • ale ak zabanuju hraca, tak prijdu o zákazníka a to by znamenalo zazalovat samého seba.
  • ked niekto vypije Jacka Denielsa, sadne za volant a zabije iného cloveka, maju pozostali zalovat vyrobcu JD?
    Je jednoduche riesenie, zabezpecit hru pred externými programy, aby niekto nezazaloval Blivajz za to ze uz vyse desa rokov zarabaju na nejakej betaverzii a tahaju z ludi peniaze ako za plnu hru.
  • Je fajn že blizzard neco dela ale mohl by zabanovat i uživatele tech hacku/botu. jenže to by ho pripravilo o penizky. skratka pokrytecka firma *11*
  • nejhorší bylo vstoupit do BG a 3/4 "hráču" tam byli boti.
  • opravdu bylo nutné ten článek zatežovat tolika právnimy detaily? vždyt se to temer nedá číst
  • Kdyby si nepsal o těch konzolích,tak bych s tebou i souhlasil.
  • Nechapu jen jednu vec, proc ty boty vubec lidi kupujou a nici pc scenu. Jeden z duvodu proc jsou konzole proste lepsi na hrani je ze tam tyhle veci nejsou.
  • Úplně jsem si vzpomněl na farmící boty ve WOWku. To bylo zlo
  • jack
    Zajimala by mne psychologie lidí, co si takového Bota koupi.... To přeci nemohou mít ze hry zadny zazitek a jen se bavi skodolibe tim, ze ostatni poctive prevysuji....
  • TheGGG
    to chce zase vylodění v normandii a táhnout na Reich...
  • To s tim ovsem nema nic spolecneho. Vytvareji AI ktere reaguje na AI a v podstate nic neumi a je postaveno na vylepsenem modelu AI ze hry, na ktere praktikovali reverse engineering, diky cemuz bylo velice jednoduche bota vytvorit. Sami tudiz zadne prevelike AI nevytvorili takze tvuj prispevek je uplne mimo.
  • KrPa
    Nekdy se az divim, jak tihle hackeri/koumaci umi udelat lepsi AI, nez vyrobce her s 20 letou zkusenosti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit