Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysvetli mi niekto preco nezaluju provozovatelov Free serverov WOWka? pokial viem, su ich desatisice, s priemernou populáciou az tisíc hracov. TO su ludia co neplatia a hraju, teda okradaju Blivajz,
    • Krescz
      o tom se hovořilo už 10000x, Blizzard to bere jako reklamu a můžu říct, že to funguje, hráči přecházejí z freecek na offik a nazpatek podle expanze all the time *3*
      Navíc některé servery, které na tom vydělávají prachy sundává úspěšně (Nostalrius).
      • Soudím podle sebe, Skusil som wowko platene, potom free, a už im nikdy nedám ani cent. Ale uznávám mohou žít aj ludia co v tom vidíš hodnotu a solia prachy každý měsíc.
  • Brizzard se chová jako malé děcko. Už dávno Blizzard není tou společností, která dělá hry pro hráče. Plně se soustředí na to, jak vyždímat bankovní konto každého hráče. Navíc s tím jejich zdlouhavým systémem grindování akorát nahrávají botům. Já osobně jsem bota vlastnil ve WoW a osobně jsem byl daleko více zaujat co vše se dá v tom botovi naprogramovat a úprava jeho chování či pozorovat jak se vypořádává s překážkami. atd... Přišlo mi to velice zajímavé

    Každopádně, pokud jde o Aim bota nebo něco podobného, to nemá co dělat ve hrách.
  • ked niekto vypije Jacka Denielsa, sadne za volant a zabije iného cloveka, maju pozostali zalovat vyrobcu JD?
    Je jednoduche riesenie, zabezpecit hru pred externými programy, aby niekto nezazaloval Blivajz za to ze uz vyse desa rokov zarabaju na nejakej betaverzii a tahaju z ludi peniaze ako za plnu hru.
    • To je ovsem trochu neco jineho. JD je znacka alkoholu, ktery je zakazany pouze lidem mladsim 18ti let, jinak neni nikterak nelegalni. Vyrobce botu uz je od pocatku zalozen na nelegalnosti.
      • co je nelegalniho na tom naprogramovat skript co hraje nejakou hru??? odkdy je nelegalni hrat hry jinak nez jako clovek? je to jen pravidlo nejahke hry ze by to jako nemeli hrat skripty ale zkutecny lidi imho kdovi jestli hromada "realnych hracu" neni uz od vyrobce script on by poloprazdnou hru malokdo hral a o prachy jde predevsim ze ano....
        • "zkutecni" - no, myslim ze si prave prisel o jakekoliv pravo se vyjadrovat k tematu.
      • asi nieje nelegalni, kedze uz roky sa veselo predava, dokonca odvadzaju dane, takze STAT ho nepovazuje za nelegalni. Mozeme hovorit o nemoralnosti, ale v nemecku je zjavne legalne predavat vlastny software ktory sa pouziva spolu so softwarom inej firmy.
        • Stat ho nepovazuje za nelegalni protoze o tom ani nevi. Jednoduche.
  • Je fajn že blizzard neco dela ale mohl by zabanovat i uživatele tech hacku/botu. jenže to by ho pripravilo o penizky. skratka pokrytecka firma *11*
    • ale ak zabanuju hraca, tak prijdu o zákazníka a to by znamenalo zazalovat samého seba.
      • koukám že vy dva jste chytrý jak rádio... Víte kolik lidí už od Blizzardu už dostalo permanentní ban?
        Než něco napíšete, tak se aspoň informuje. Zrovna Blizzard se cheaterama lidově řečeno moc nes**e...
        • Je to komerční firma, takže to není ban "navždy". Většinou stačí koupit novou edici hry (+ nový účet) od Blizzardu a můžete hrát dál.
          • perma Ban dava len chuck noris ;)
  • opravdu bylo nutné ten článek zatežovat tolika právnimy detaily? vždyt se to temer nedá číst
    • některé lidi to zajímá.

      Pokud vás to nezajímá, tak můžete jít zpátky do diskuzí k ME:Andromeda a všem vysvětlovat, jak to bude úžasná hra a že ta grafika není vůbec "hnusná", ale je vlastně až tak moc "hezká" že ji nedokážeme ocenit *3*
      • sry ale na radoby pravni rozbory není nikdo zvedavej
        • P.S.: podtrhuju slovo radoby
  • Nechapu jen jednu vec, proc ty boty vubec lidi kupujou a nici pc scenu. Jeden z duvodu proc jsou konzole proste lepsi na hrani je ze tam tyhle veci nejsou.
    • Kdyby si nepsal o těch konzolích,tak bych s tebou i souhlasil.
      • Vzdyt ma pravdu... pokud budem brat potaz pouze zzazitek z mp her.

        Na osobne jsem koupil treba r6 siege na pc...v dobe kdy tam v kazdy deuhy hre byl cheater a politika ubisoftu byla takova ze kdyz cheatujes jednou, tak 2hod ban pak den pak tejden mesic a pak perma...(takhle nejak) ...takze tim vlastne vsem rikali: "muzete si zkusit cheatovani a kdyz na vas prijdem, muzete ho zkusit znova, maximalne vsak trikrat tak pozor na to".........

        No a pointa je ze ikdyz jsem za r6 na pc dal plnou cenu tak po mesici jsem ho koupil znovu za plnou cenu na ps4 a nesrovnatelny zazitky...s 0 cheaterama.

        Tohle tak proste je a kdokoliv tvrdi opak tak ma jen jednu platformu.
        Nebavim se tu o kvalitach her ma single nebo tech kde neni priblem s cheaterama. U naprosty vetsiny novych mp her s tim ale na pc scene problem je a to dost casty. Na konzoli proste ne.

        Btw mam jak herni pc tak ps4..
        • To jsou, ale úplně jiný typ her. Nemůžete srovnávat grindovací peklo jako je WoW s FPS hrou.

          Rainbow Six si můžete plně vychutnat hned od začátku a každou vteřinu hraní máme přes sebou 100% herního zážitku a vše zavísí hlavně na vašem skillu.

          Zatímco grindovací peklo má jenom jeden hlavní cíl a to co nejvíce natáhnout vaši hrací dobu, aby jste zaplatil další měsíční poplatek za hraní.
          Navíc to grindování je strašná nuda, tisickrát musíte označit cíl a čekat než vaše postava POMALU umlátí nepřítele k smrti... Lidi pak mají potřebu nějak obejít tu nezáživnou pasáž a proto kupují grindovací boty. Je to trapnější od vývojářů takhle lidi okrádat o čas touhle nezáživnou částí...

          PS: grindovací boti by podle mě měli být povoleni.
          Ale takový Aimbot je něco co totálně kazí hru, za tohle by měl být automatický perma ban.
          • Pardon, ted jsem si vsiml ze to nebyla reakce na me. :)
          • Ctete co pisu? R6 a jine fps si asi moc uzit na 100% nemuzete kdyz v kazde druhe hre(kole) byli ve hre cheateri... wallhack v r6 siege je fakt super vec...skill muezete mit jakej chcete ..stejne tak aimbot jak zminujete nize.

            Btw, ja nic nesrovnavam bavim se o cheatovani a "botech" obecne v reakci na to ze konzole na multiplatform i mp hry jsou lepsi co se zazitku tyka a to prave kvuli pc scene plne cheateru...na konzolich se tohle nedeje.
            A mluvim z vlastni zkusenosti a znovu podotykam ze vlastnim i herni pc i konzoli. (To pro ty decka co ani jednu ze zminenych nemaj za vlastni penize tak nesouhlasi s nicim "objektivnim")
        • Same disliky a 0 argumentu...nojo tak uz to v diskuzich u her byva ze :)))
          • To vis, takhle maji zdejsi glorious alespon virtualni pocit, ze tady vladnou... :D
  • Úplně jsem si vzpomněl na farmící boty ve WOWku. To bylo zlo
    • nejhorší bylo vstoupit do BG a 3/4 "hráču" tam byli boti.
      • Jojo, nebo jen tak stáli v básce a čekali na honory *1* Alterac Valley *1*
  • jack
    Zajimala by mne psychologie lidí, co si takového Bota koupi.... To přeci nemohou mít ze hry zadny zazitek a jen se bavi skodolibe tim, ze ostatni poctive prevysuji....
    • Tilwaen
      Odpověděl sis sám. Je jim zážitkem to, že jsou za málo námahy lepší než ostatní.
      • Jack1947
        Overwatch nic takového neplatí maximálně mají nějakou kartu ... Hots nechápu už vůbec bizt tam jsou výsledné skore takže cheaty se asi vyplatí *7*
  • TheGGG
    to chce zase vylodění v normandii a táhnout na Reich...
    • ?!? .. cože
  • KrPa
    Nekdy se az divim, jak tihle hackeri/koumaci umi udelat lepsi AI, nez vyrobce her s 20 letou zkusenosti *1*
    • To s tim ovsem nema nic spolecneho. Vytvareji AI ktere reaguje na AI a v podstate nic neumi a je postaveno na vylepsenem modelu AI ze hry, na ktere praktikovali reverse engineering, diky cemuz bylo velice jednoduche bota vytvorit. Sami tudiz zadne prevelike AI nevytvorili takze tvuj prispevek je uplne mimo.
      • Wáu. Koukám že tu máme dalšího "Ajťáka" co o tom hodně ví že ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit