Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    DSII dostalo a deset a Bloodborne ne? To bych rád pochopil, protože vedle týhle hry působí Dark Souls II jako parodie na souls hry.
    • maros.goc
      pretože je to už v podstate tretíkrát to isté za sebou ...
      • Malleth
        Naopak DSII je velká recyklace jedničky. BB je hodně odlišný už jen zasazením a změnama který z něj vyplívaj
        • To, ze kazde druhe slovo kazdej vety nie je "soul" ale "blood" zase az tak velka zmena nie je ;-)
  • Grafika postav je velice dobrá. To samé animace.

    Bohužel následují je již horší až vyloženě špatné:
    Hadrový panáci, monstrum velké jako dům a na zemi se válí po kontaktu s hráčem jako hadr.
    Ošklivé textury ostatních objektů. Asi PS4 více neumí a 30FPS je moc zatěžující...

    Obrázek z bloodborne: http://bit.ly/1BsAMcY
    A ze staré modifikové PC hry: http://bit.ly/1FXrifF (skyrim)

    Rozdíl je ihned vidět a zoufalost konzole se znovu dokazuje. Přitom ty lepší textury dnes umí každé PC s kartou 2GB+
    • A přesto jsem u Bloodborne vydržel déle, jak u Skyrimu...
  • Gordar
    Game of the Year
  • Mart9
    Kouknul jsem na to gameplay video z dema v článku. Chodí po městě a soupeře zabíjí na dvě tři rány, vypadá to docela jednoduše a stále stejně. Pak se objeví boss a už vim, jak bych u toho byl naštvanej. Ne, že by bylo těžké ho zabít (možná je), ale ten souboj totiř dělá těžký špatná kamera a nepřehlednost, což jsou věci, které prostě neovlivníš. Navíc pohled ze třetí osoby tomu nedává takovou tu atmosféru, v podstatě se u toho nedá bát, když vidíš všude kolem sebe.
    • Keyz
      Je to stejné jako v Dark Souls. Jakmile zjistíš co platí na danou potvoru tak to dáš velice lehce.

      Když jsem díval na krátký úsek ze hry, tak tam nějaký mistr zničil bosse a skoro mu nebral HP, protože se hráč dostal tak blízko, že ten boss ho nemohl zasáhnou. Pouze jedním útokem a tomu vždy uskočil a poté se ihned nacpal zase pod jeho nohy.
  • Zrovna jsem dal prvního bosse a zatím po všech stránkách výborná hra.
  • Inak ja si rad pockam na pc verziu, myslim ze to by bolo aj najrozumnejsie vyuzit to na platformu v ktorej by sa to dalo pekne vysperkovat do skutocnej kvality ktora bola vyspevovana v hype , reklamach a videach pred vydanim.... o pripadnych modoch ani nehovorim.skoda no ale ej ako sa hovori nic nie je nemozne .
    • Už jsi někdy viděl hru, kterou zafinancovalo Sony, aby vyšla na PC ? Zkus trošku přemýšlet třeba... *1*
  • Nechapu, co se libi hracum na hre, kde se pri smrti respawnuji nepratele? A jeste vice nechapu, co se jim libi na casto zjevovanem napisu "You died". Me smrt ve hre evokuje me selhani, ze jsem neco udelal spatne. Hral jsem oba dily Dark Souls a caste umirani a respawn nepratel me hrozne stvalo. Kdyz k tomu jeste pridam hrozne ovladani (prenos z konzole na PC), tak vlastne neni o co stat. I kdyz si rikam, ze neco na te hre byt musi, kdyz pro ni hodne lidi takto horuje...
    • "Nechápu, " <- a přesně tady mohl tvůj komentář skončit.. *3*
    • Vám všem Call of duty playerum nedochází, že to je hra pro lidi, kteří chtějí mít radost z nějakého progresu ve hře, který si hráči zasloužíš tím, že jsou trpěliví...
    • Drakersss
      Máš to umět :D *7*
  • Jinak petice se docela rozrůsta. Včera 15K, dneska 25K
    https://www.change.org/p/from-software-release-bloodborne-for-the-personalized-computing-platform
    • Drakersss
      Tak když se tak rozrůstá bude aspoň více lidí štvát tahle správa :) https://twitter.com/That_Kid_Chris/status/580755180536401920
    • Tohle je plakání na špatném hrobě Bloodborne patří Sony a ne From soft.
      • maros.goc
        a čo keď patrí Sony? z predaja na PC by mali určité peniaze tak či tak :) samozrejme, šli by tak proti sebe, ale zase koľko PCčkárov si si kvôli tejto hre kúpilo PS4? nemyslím si, že je to až také vysoké číslo ...ked uz tak, mohli by povolit aby na PC vyslo ale aspon Demons Souls, kvôli tejto hre si už PS3 dnes nekúpi fakt nikto
    • yenda1
      Nesmysl.
  • Kozy
    Určitě stojí za to zmínit, že po DSII se ani Bloodborne nevyhnul downgradu: https://www.youtube.com/watch?v=yn6-pxyjlWg

    Teď vážně, pro mě byl Bloodborne console seller a vyplatilo se to. Parádní level design a atmosféra. Zrovna jsem zkoušel Chalice Dungeon, to se opravdu povedlo, další hodiny kvalitní zábavy. Zatim jsem nenašel žádný mínus. Skvělý, že už první boss je těžší než všichni v DSII.
    • Sr_Lobo
      To si ze mě děláš rektum?! Na Nightmare Creatures sem uz skoro zapomel *8* To je namet na retro gamesplay jako noha *5*
    • maros.goc
      však jasné, Bloodborne vyzerá dosť priemerne, slabo proti tomu čo ukazovali ale holt, to je tak keď hra vychádza na konzoly, najprv hype, grafický premakané ukážky pred publikom, a potom sa ide znova do štúdia a začne sa orezávať aby hra bola schopná celú tú hru držať ale aspoň na 30 fps :D
      • MickeyMutant
        Že tys na to video ani nemrk?
  • Jack1947
    9/10? Jenom, 10/10 by bylo adekvátní má to vše podstatné temnou atmosféru, (londýna) 30fps lock (propady i pod) a otravně dlouhé loadingy... aha to by bylo asi mínus no. Naštěstí tam nejsou pruhy... *4*

    LOl, zapoměl jsem že tu je hodně fanboys... tak dáme dneska rekord? nebo se budeme držet stranou. *4*
    • skyrim 10/10 hotline miami 10/10 Bloodborune 9/10 ????
      to si games.cz za tymto fakt stoji ?
      • Naprosto s tebou souhlasím, nechápu jak se vůbec Bloodborne mohlo k těmto hrám přiblížit.
        • tvoj ubohy nazor ospravedlnuje fakt ze si bloodbourne nehral...
          skyrim je koncentrovana nuda ktoru som len s velkym sebazaprenim presiel(teda aspon hlavny pribeh)
          bloodbourne je klenot herneho priemyslu...
          • ironičtějši bych to nemohl napsat *1* gj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit