Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AC sériu mám rád ale tenhle trailer fakt stojí za starou bačkoru :D. Mněly skončit u toho výborného gameplaye a nedělat další hype. *3*
  • Mato1987
    Ty si môj človek *14*
  • Vogon
    Nikdy nepochopím, jak tohle může být jedna z nejprodávanějších herních sérií. Už od prvního dílu to má rozbitou hratelnost(nikdo se ji neobtěžoval opravit), nulovou AI, špatný stealth systém, neoriginální příběh a navíc to děckám vymývá mozky, pomocí těch hovadin co hra vydává za historická fakta. Kdyby alespoň tu grafiku vylepšovali, ale ono to vypadá úplně stejně jako první díl.
  • Není nad renomované psychology na games. Well played, mr.
  • Fakta? Já bych tě tipoval tak na 10 let, možná trochu víc. Usuzuji z tvého projevu, který je vážně silně infantilní. A vážně pochybuji, že by sis tu hru koupil a "neupirátil", koneckonců to jsme přeci dělali skoro všichni v tvém věku ;)
  • Morraw
    Tak Americká revoluce bylo také silné téma a všichni víme, jak to dopadlo. Ale tak snad se to zde povede.
  • Veskoslav
    No pokud půjdou podle reálií, tak v Paříži v té době to bylo jeden velký masakr, ke každý udával, zabijel každého. A je jedno, jestli zastánci republiky, krále nebo prostě jenom tak z nudy. Ale pravda, že k AC se to nehodí, chci spíše vidět, jak to zaobalí do té revoluce.
  • Morraw
    No sérii AC mám rád. Ale tady mi vadí jak se Unity prezentuje. Ze začátku to vypadalo jako návrat ke kořenům a teď pustí video plné masakru. O tom přece AC není. Jasně, když se třeba mezi misema nudím, tak jdu a zabiju pár vojáku nebo nechám na sebe poštvat celé město, ale při plnění misí jde především o to splnit je jako správný assassin. Stejně jako v Hitmanovi.
    I tak se ale na hru těším a coop to může parádně oživit.
  • To byla ukázka na nové Želví ninja ?
  • Jednoznačně oni, přijdou o peníze.
  • BoB.2
    Teť kdo je na tom hůř oni nebo ty?
  • Už dávno, sem na jejich black listu. A oni na mém.
  • takto to mám presne aj ja, kým neprejdem hru a chcem vidieť tie animácie :D
  • BoB.2
    Jasně v Ubisoftu si tě už škrtli.
  • BoB.2
    Zrovna dvě zbraně kterým se úplně vyhejbám.
  • Co to třepeš, trailer mě má snad navnadit ne? A to se těžce nepovedlo, ty hňupe.
  • Škoda, první pohledy na Unity vypadaly více než slibně, poslední trailery naopak ukazují již tradiční tvář UBI, tedy dort ala pejsek a kočička, dáme tam všechno a pro jistotu toho tam dáme ještě víc.
  • Hrál jsi to? Že ne? Tak to nehodnoť!!!
  • Kokotina, trapný, ubohý a music k zblití. Nehrál bych to ani kdyby mi za to zaplatili. To už raději piškvorky.
  • Mato1987
    A prečo by som vám to nedoprial, to je rovnako hlúpe tvrdenie ako keby som gamblerovi odoprel hrať sa na výherných automatoch. Mne to nevadí a gambler aj tak príde o prachy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit