Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Od kdy musí člověk hrát nebo sledovat jen jeden žánr? Just sayin'
  • Boj mě přišel hodně průměrnej (chvilku předtim jsem projel Bioshock 1-2 takze asi proto, vicemene je to porad to stejny dokola). Ale ten svet a pribeh je suprovej...
  • *7* No a co jako? Dobrá hra může být jakákoliv *6*
  • Spomenul si 4 hry s absolútne odlišným žánrovým zameraním.. Just sayin'
  • Kozy
    Musim říct že v Infinite jsem šel čistě za příběhem, samotný boj mě nebavil tolik jako v prvním Bioshocku a to je škoda.
  • GlaDOS
    A já si myslím, že byl dost dobrej.
  • ales.smutny
    Fiskální rok přesahuje do toho kalendářního :)
  • GlaDOS
    Popravdě já moc velké tržby nečekal. I přes tu reklamní kampaň tohle pořád není úplný mainstream, který by si většina hráčů koupila.
  • Viktor_H
    U Bioshocku bych čekal větší tržby...
  • přesně, a ještě pokud možno tak za 10 doláčů :) takže počítám tak za rok... ale já si počkám (mezitím budu dohrávat těch asi 15 her, co mám teď rozehranejch)
  • Ronox
    Přesně. Navíc HEALTH tomu dodali ještě větší grády. Pro někoho to možná bylo zklamání, ale mě to bavilo. Ten gameplay byl dokonalej a přestřelky byly zábavný.
  • Exactly !!
  • Jojo, biď poslední Bioshock byl moc přehypovanej a zas tak dobrej nebyl...
  • Potvrzuji. Hlavně Max mi udělal děsnou radost. Byl to gameplay jako před lety u dema prvního dílu. Zpomalování stále fungovalo, optimalizace se povedla, dabér zůstal, příběh to mělo, občas přišel fajn zvrat a závěr v hale? To nebyla třešnička, ale třešňový sad!
  • firebug
    Pro Borderlands 2 se ještě plánují nějaká DLC? Už toho vyšlo strašlivě hodně a já se pořád nemohu dočkat dne, kdy vyjde GOTY edice s veškerým obsahem...
  • XorxoxTalarius
    VGChartz nezohlednuje digitalni distribuci, plus navic se tam nedozvis o vsech prodejnach ale jenom nekterych retezcich. Schvalne si najdi treba Mafii 2. To co tam uvidis je silne podhodnoceno :)
  • Za mě jak Borderlands 2, tak Bioshock nebo Max Payne jsou dobrý hry a přeju jim pěkný prodeje. Rozhodně lepší než například AC3 nebo CoD...
  • Rhulad
    Popravdě jedna hra nudnější než druhá (NBA jsem nehrál), ale prodeje mají slušné to se musí uznat.
  • Bajošok vyšel letos, tak ho můžou počítat za uplynulý rok? Navíc podle VGchartz má jenom kolem 2 milionů zatím prodáno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit