Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda!!! Bohužel ATi mohu jenom přikyvovat a koukat jak to dobře vypadá jako u Batmana.
    • Největší legrace je simulace fyziky přes grafiku, když už takhle je i na highend kartách nedostatek výkonu pro pořádné rozlišení+kvalitní vyhlazování a to jsou na cestě 3K,4K a 8K monitory. O to víc, když člověku dojde že má 6ti+ jádro, ale vzhledem k dnešní optimalizaci využije ve hře 2, v lepším případě čtyři. A zbylý nadpočet se dloupe v nose. Pak to dopadne tak, že si stejně musíte dokoupit ještě druhou kartu nebo hrát s nížším frameratem. Spíš by mne zajímalo, kdypak už konečně začne nvidia implementovat tu slibovanou optimalizovanou cpu verzi nebo kdy odemkne kombinaci amd+nvidia na physx. Dokud se tak nestane, tak se neprosadí. Jediný důvod proč ve hrách vůbec je, je kvůli zaplacení nvidia vývojářů v rámci TWIMTBP. Takže je jasně vidět, že většina vývojářů na fyziku s prominutím s*e, jinak by si licencovala nejaký jiný engine. Škoda, že Intel v hrách nevidí asi moc budoucnost, jinak by asi lil do Havocu větší peníze a Bullet také není amd moc protlačovaná, ač by se jim hodila do krámu.
    • Bohužel pro nás, hráče... :(
      • stači si vyberať z rozumom
        • O tom nemluvim. Mluvim o tom, že by se to dalo rozvinout mnohem víc a prostě využít ten potenciál na víc, než létející papírky a nějaký plachty. Jenže to vzhledem ke konkurenci nejde. Vybírat můžeme, ale hry nám to asi lepší neudělá.... Jako hráči teď doplácíme na to, jakej je mezi Nvidií a AMD vztah.
  • gimmick
  • Keyz
    Tak jako,když si kupuji grafickou kartu tak se dívám na nějaký poměr cena/výkon a pak hlučnost taktování atd...Většinou to vychází tak,že pak jsou dvě karty AMD a Nvidia které jsou na to podobně.Když pak Nvidia navíc nabízí PhysX tak je volba jasná.
    • Cosi
      A k tomu 3D, takhle jsem si vybral i já.
  • Nevim, PhysX je výborná věc, ale to, že ji má vlastně jen Nvidia se to zabíjí. PhysX by mohl být mocný nástroj, který by mohl posunout i hratelnost, právě díky pokročilé fyzice. Jenže nikdo to nebude samozřejmě implementovat tak, aby si to nezahrál někdo s grafikou od AMD, protože by přišel o zákazníky. Takhle to asi zůstane vždycky jen takovým pozlátkem, bohužel.
    • "mohl posunout i hratelnost, právě díky pokročilé fyzice" aj keby zapracovali fyziku do hratelnosti, kolko ludi by si to bolo schopnych pustit? aj tieto "pozlatka" su neskutocnym zrutom vykonu.
      • nemyslim ze by to bol najlepsi napad, ale kto vie..
        • Ono by vše asi bylo dnes jinak. Vývoj by šel rychle kupředu, optimalizace by taky byla určitě jinde. Neumim si představit, že se vývojáři nějak extra trápí s optimalizací atd. když vědi, že si to prostě celkem velká část trhu ani nepustí. Kdyby to bylo jinak, nepřipadal bych si při tom videu jako bychom byli v roce vydání Mirrors Edge. Od té doby tu fakt neni nějak velký posun. Určitě by ale byl, kdyby to nebyla takhle exkluzivní záležitost...
      • Právě kdyby se to neomezovalo na karty od Nvidie, tak by si to dneska pustil snad každej, prozože by to bylo prakticky v každé grafické kartě a dokonce by to nemuselo být ani volitelné) vypínatelné, ale prostě natvrdo zasazené do hry....
  • Shenkster
    Vypadá to fakt moc pěkně, ale stejně to budu mít vypnuté (kvůli výkonu *4* )
  • Robotron3
    Rozhodně to za to stojí, je to viditelný pokrok v interaktivitě prostředí hry a reálnější fyzice. Nestojí to snad jedině pro toho, kdo na to nemá hardware (jako že já taky ne :)
  • Rozhodně to zato nestojí, je to spíš k smíchu.
    • *1* však si mínusujte nVidioti třeba až do zbláznění, ale jestli chcete vidět skutečnou fyziku tak zhlídněte toto http://www.youtube.com/watch?v=iwT8XM0AUPM&feature=g-hist , a ne tu ubohost s NVIDIA PhysX *7*
      • Magister_Peditum
        Skutečná fyzika? Je to stejné jako PhysX, jen je to ještě víc přeplácané. *15*
        • OMG nevím proč řešite video. je to trailer na mod.když už někdo chce dělat supermana pres fyziku tak ať si zahraje ten mod a nekrafe tu o plechu co letí ze střechy .vy PROFICI.
      • Tak to je pěkné scifi. Je to hodně filmové a skrásnými zpomalenými záběry. Oh pardon, ono to není zpomalené, to jen někdo naprogramoval, že kovová střecha plachtí vzduchem a pomaličku padá k zemi. Je to stejně nedokonalé jako PhysX. Obojí má ještě hódně daleko do nějaké dsimulace fyziky.
        • rancor1223
          PhysX dobře dělá různé látky. Vlajky, oblečení a tak, tam nemám moc konkurence. Ta "voda" ale třeba je fakt hrozná. Fyzika předmětů taktéž příšerná, i když zdaleka ne tak jako v Crysis, viz. ty lítající plechy.
    • To že ti to nezvládne PC to ještě nemusís odsuzovat...
    • K smichu su AMD karty :D
      • Gojira
        Jasné :D:D Asi se neřídíš cena/výkon co?
        • Cena/vykon? napr. vykonovo rovnake karty: GeForce GTX 670 stoji rovnako ako AMD HD 7970 ... neviem co myslis pod pojmom cena/vykon
        • rancor1223
          Já se řídím zkušenostmi a ty mi říkají: "Už nikdy na ATI/AMD nesáhni!"
          • Ono to není zas tak o čipu jako spíš o výrobci karty. Tak, ono výkonem jsou na tom AMD i nVidia skoro stejně(tedy pokud nepatříš k hyper high-end hráčům, tam Kelper ničí každou AMD kartu), spolehlivostí čipu jsou také tak nějak na stejno, důležitější je už výrobce karty samotné, ale tam se dá spolehnout na všechny kromě Gigabytu, to je zatím ten nejhorší šunt, který mi kdy přišel do ruky, nejsmutnější je na tom to, že i tak je tady Gigabyte jeden z nejvíce prodávaných... *7*

            Proto mi zkušenosti říkají: AMD nebo nVidia? To je fuk, hlavně když to nebude gigabajt!! *15* Ale je pravda, že mam více v oblibě nvidii, zrovna kvůli physx a taky ten jejich performance boost nikdy neuškodí
            • rancor1223
              Ale ano, je to o čipu. Výrobce karty je jen třešnička na dortu. A zrovna takový Gigabyte patří k tomu lepšímu, spolu s Asusem a MSI. Stačí nekupovat referenční modely. Mě se všechny ATI(AMD karty co jsem kdy měl (nebo někdo z příbuzenstva) pod*laly, všechny do jedné. Kvalita ovladačů, byť pomalu stoupá, po pořád příšerná. Promiň, ale já bych AMD/ATI nechtěl ani zadarmo.
            • Leonidasss
              Tak to je hodně subjektivní názor, já s GIGABYTE zase nikdy problém neměl a vše mi od nich šlapalo jak hodinky, samozřejmě s čipem Nvidia :)
      • jj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit