Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slo je zabit jednou vetou, pokud jsi nasel "killphrase".
  • Lima
    V Human Revolution bylo velmi snadné zabít bossy (i na nejvyšší obtížnost), i když jste upřednostňovali stealth postup, jenže museli jste znát správný postup. Stačil jeden EMP granát (ale není nutnost) a jeden taser, nic víc. Trik byl v tom, hodit po bossovi ten EMP (v případě prvního, u ostatních bossů jste ani EMP granát nepotřebovali), rychle k němu přistoupit a cca 8 - 10 headshotů taserem. Ale jak píšu, nutno mířit na hlavu, jinak to nemá účinek. Ve všech případech, u všech bossů, se chlapci nejpozději u 10 - 12ého headshotu poroučeli k zemi a přitom ani nestačili reagovat, protože "taser", že jo. Kdybyste to chtěli vidět na vlastní oči, odkážu vás na má videa:
    https://www.youtube.com/watch?v=g0Rr1iCFPx8
    https://www.youtube.com/channel/UCuJayzxfHo3ZOaFtf4zifpg/videos
  • Vy jste vsichni desny lamy. Odpovezte mi na otazku. V cem byli bossove v prvnim dile jini, nez v HR? Prosim strucne
  • reakce na MickeyMutant
  • *1* Proč ale omlouváš svojí neschopnost tím, že chceš aby vše bylo ideální a bylo to blbě pro všechny?

    HR: Stačilo mít 10mm pistol a mířit na hlavu. Šlo to i řadou dalších způsobů. Navíc body do něčeho co nepoužiješ.... Bodů bylo hodně a měl jsi na konci body navíc. Stačilo zvednou armor. I bez toho to šlo.

    To samé v AP...

    Představa, že potkáš šílence s kulometem který chce zabít a vezmeš si židličku. Sedneš si, dáš si nohu přes nohu. Vedle někdo postaví na čaj a začne debata.... Tam mu vysvětlíš, že je špatné aby tě zabil a pak se zabije sám, dopiješ čas a odejdeš. *1* Tomu věřím. Tak by to bylo. Stačí udělat boj tak, aby i ten kdo nemá nic v bojí to udělá s nějako snahou a jinde by zase měl výhodu. Ale aby vše bylo řešitelné stejně je tak hloupé. Jak to napsal max.

    U každého Levelu je jasé co tam bude. Zbraň, šachta a NPC které lze ukecat.....
  • Prvni boss jde "zabit" zakladnim omracovadlem a to tak, ze se prakticky nedostane k jakykoliv akci. A v dobe kdy jsem byl u druhyho bosse uz jsem mel tolik praxisu, ze i kdyz jsem hral stylem stealth/hack, jsem nevedel kam s nimi, takze jsem je mel i v bojovych augmentacich, aby jen tak nelezely ladem.
  • oni tu hru delaji podle nejakeho mustru boj/kecani/stealth a tomu jsou nejspíš prizspusobeny i levely: tunel a vedle šachta. pusobi to strašne uměle. uměle pusobi i hlavni hrdina ktery je desny metrouš a navic ošklivej. ale marketing a slavne jmeno udela svoje
  • V eusovi byly vzdy velice silne granaty. Pokud bys je nevyplytval, pak s nimi tyto souboje sly zvladnout hladce. Ono je rozdil mit skilly na specializaci a rozdil mit inventar pro kazdou situaci. A to druhe zrejme nikdo nepochopil.
  • Je neco spatne se mnou? Vzdyt v prvnim Deusovi jste take chte nechte museli bojovat s bossy a museli jste je zabit. Procpak je to trnem v oku? Bosdove v Human revolution jdou zabit snadno. Vzdy nejakou vychytavkou v dane mape. Jelikoz jsou to augmentovani zoldaci, vzdy ve spojeni s EMP. Uz jej hraji potreti a uzivam si ty bosse.
  • MickeyMutant
    V Human Revolution jsem se před souboji s bossy musel vracet ke starším savům a zbytečně vylepšovat bojové augmentace, co jsem pak už v průběhu hry nikdy nehodlal využít. S mým plížilem jsem jinak neměl šanci. Ještě horší to bylo v Alpha Protocolu blahé paměti, kde jsem dokonce musel pro bossácký souboj na jachtě na netu hledat, jak se zapíná nesmrtelnost. Tam to fakt nešlo vyřešit jinak.
  • Jednou z mála slabin původní verze jinak skvělé Deus Ex: Human Revolution byly souboje s bossy. Ty jste museli v přímé konfrontaci zabít, což bylo, pokud jste hráli třeba ukecaného tichošlápka jako já, poněkud obtížné a hlavně proti celkovému stylu hry

    To je taková hovadina...

    Tohle je prostě příklad toho, jak chtějí mít vše řešitelné tak, aby co nejméně zatížili lidi. Prostě vše musí jít řešit tak, jak lidi hrají. To není věrohodné. To je hloupé a špatné.

    Kdyby to udělal dobře a uvěřitelně, tak ten kdo jede kecání, se vykecá z některých věcí a ten kdo to nejede bude muset více zapnout dovednosti a mozek aby to vyřešil. Jinde zase kecání nebude fungovat. Prostě tak jak tomu je běžně.
    Jako ukecat bose který je rozhodnutý vás zabít je tak trapné. Tak trapné. Proč to musí být ideální? To je opravu jen proto aby to co nejméně urazilo. Pak tomu světu nikdo neuvěří, protože by to tak prostě nebylo. Někdo kdo chce zabít by bojoval nehledě na vaše kecy a modré oči.....

    Trapné....Prostě některé situace by se musely řešit nějak. Kdyby to promysleli, tak by všechny styly hraní měli podobných situací podobně. Pak by tomu člověk věřil. Ale brečet, že nejde nějaký šílenec s kulometem ukecat a musím tedy bojovat je trapný nářek. Fakt trapný....Také jsem to hrál na stealth a pak bojové zaměření a nepodělal jsem z toho. Vždy jsem to vyřešil a nikdy by mě nenapadlo brečet na fóru, protože vše nebylo možné hrát mít stylem a musel jsem se tedy více snažit....To je prostě vtip a zoufalost. *16*
  • Still
    Dohraju to několikrát a pokaždé jinak... *14*
  • Jestli budou bossové stejný zm*di jako v Human Revolution, tak je stejně smrt nemine :D
    Ale jo, tu možnost dost vítám ... přeci jen to zapadá do stylu hry, tak ať si hráč sám vybere.
  • Pěkný...... Ale mnohem víc očekávám mód Revision. A celej ten vyvojarskej tým mi začíná lézt krkem, protože ten mód měl vyjít už někdy v dubnu 2015 a pořád to odkládají s polovicatejma argumentama. Nechci malovat čerta na zeď, ale aby nakonec nebyl HDTP+NEW VISION+GMDX lepší než celej slavnej Revision, s kterym se moří snad 10let. Je hezký, že to dělají zadarmo......ale představení Škody 120 by v roce 1995 bylo taky už passe
  • x_ander
    Já v Deus Ex vždycky okecával všecko, co šlo. Takže já tu možnost uvítám a myslím, že sám nebudu.
  • del0
    A Warren by je za to určitě pochválil.

    "I used to get into arguments at Origin with Richard Garriott and other people. They just believed that if you created content, every single player should see it. Because why go to the effort of creating content if everybody isn't going to see it because it's so expensive. I just saw that as completely wrong. You want players seeing different stuff and talking about the different stuff they saw."

    - Warren Spector -
  • Radsej takto, ako keby mali davat iba veci, ktore vyuziju vsetci ludia. Okremt toho, kedy bol DX designovany ako masovka? Aj IW, ktora mala k tomu najblizsie, tak bola dost vzdialena od mainstreamu, kedze stale ponukala dost moznosti rieseni situacii.
  • jakubc
    Možná to platí pro fanoušky jiných her, ale mnozí hráči původního dílu se rádi zamyslí a naloží s danou postavou tak, jak uznají za vhodné.
  • BoB.2
    "ukecat"Je od nich pěkný jak se piplaj s věcí co využije jenom minimum lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit