Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • abych to rozvedl, tak tu máme další fantasy s elfama a příšernou stylizací ala Diablo apod. vymaž mozky,čím víc barev, tak tím lépe, příběh je opravdu k smíchu, dabing vůbec nesedí do dialogů a navíc to namluvili v garáži - budíš vše odpuštěno, to máme u každé druhé hry, ale neodpustitelné je, že hra podvádí a to tím, že sprasili totálně combat, řekl bych, že se to může zařadit na úroveň Skyrimu a bojovat o nejhorší combat ever. Za mě tak 3/10 Pan Poláček byl ještě mírný.
    • Spis to bude tim ze jsi nesikovnej, a ne ze zprasili combat :)
  • Katastrofální hra, takovou sračku jsem letos ještě nehrál. Bože ještě, že máme Japonce.
  • Miserius
    Blábláblá, blá bláblá 5 je MÁLO!! blááááá blááá Dark Souls 2 blááá blá blááá úplatek, blábláblá zdechněte bláblááá blá blá blááá mam jedinej pravdu!

    Blá blá bláá, nikdo nevěří anonymum co píšou pořád stejný veci s ruznyma nickama *3*
    • Mart9
      Tak každý má právo na svůj názor. Pokud jich má více, má i více nicků *1*
    • Ono psát o DS s touhle hrou je urážka pro FromSoftware, jelikož to je srovnávat jako Nissan 370Z a nějákou fábku
      • Omlouvám se za tu fábku, nevhodné přirovnaní, je to přece francouzská hra, čili bych tu fábku vyměnil za Peugota 205
    • zabudol si si dat rano tabletku ze ano?
      • God-of-War
        Píše pravdu, ale ty se tu asi moc dlouho nepohybuješ.
  • Docela je me tech francouzu co to delali lito, udelali dobrou hru a většina recenzentu která bezne dava 8/10 hram kde se na monitoru melou 4 pixely jim podkopne zidli, ale jak jsme rikal, nastesti hraci mají svůj rozum (velke prekvapeni) a prodeje budou zrejme v poradku:)
    • Ja osobne bych tomu nedal ani 4/10, ale to je tvuj nazor. Kazdopadne se vydavatele sami pohrbili marketingem. Snazili se hru propagovat a srovnávat skrze "popularni" dark souls , prestoze je to naprosto jina hra. Z toho potom prameni tyto diskuze. Tahle hra je je naprosto neco jineho nez DS a tudiz take zaujme naprosto jinou cast herni populace.
  • Takže tu jsou fanoušci Dark Souls a Bound by Flame *1* Osobně se teda přikláním k druhé možnosti.
    • A ještě se tady tím chlub... demence
      • Pardón že jsem vás urazil i když zbytečný příspěvek ke zbytečnému příspěvku pravda.
      • Další fanboy DS? *7*
        • a co? Jako, že mě baví nějaká hra, tak jsem fanboy? Co je to za zpyčenou úvahu. Co tebe baví? Pochlub se, ať se ti můžu vysmát do ksichtu.
          • Abych řekl, tak ve Witcherovi je trošku více monster... *7*
            • JJJ je sice trosku pako, ale s téma kotoulama v prologu me rozesmal, mno, je to tak..ma pravdu:)
            • Ano a ty monstra ignorují klima, že ano? Proto se i v druhé kapitole setkáme s nekkery v hornaté oblasti. Takže to máme nekker, harpyje, pavouci, chrlič, a pak nějaký ten miniboss jako krabopavouk nebo jak se to jmenovalo, promiň, ale to je katastrofa, navíc jsem s Geraltem za prolog udělal víc kotoulů než v Souls trilogii dohromady..
          • Abych popravdě řekl, tak mezi mé oblíbené RPG patřili vždy Gothic, KOTOR a Witcher.... Co s tím?
            • Tak se běž kutálet s Geraltem a zabíjet pořád dokola tři monstra...
  • jedna z mala her kde mají hraci svůj rozum a na rozdil od zapšklých recenzentu se jim Bound by Flame libi. U vetsiny recenzi na tuhle hru nasleduje diskuze kde valna většina hracu nesouhlasi.
    Jedine minus bych videl v delce hry, jinak to je ok a recenzenti tentokrát prohravaji na plne care:)
  • Lotr
    Nu recenzent patří mezi ty kterým tahle hra nesedla. Já naopak patřím k těm kterým ano.
    A říkám že jde o skvělé příběhové RPG.
    Bojový systém - není ideální. Viděl jsem lepší. Ale je funkční. Má svá pravidla a za chyby se trestá.
    Obtížnost - ideální. Hrál jsem na obtížnost "Hawk". Nepřátelé vydrží hodně. Ale umíráte zde jen díky vlastním chybám.
    UI - nevím co hrál recenzent za verzi ale neviděl jsem jedinou chybu u NPC. To že se parťáci umírají stylem kamikadze. Nu v rozhovoru stačí prostě neklikat na možnost aby byli agresivnější. Chyba UI nebo recenzenta? A mimochodem jde jim rozkazovat.
    Mapa - ano skutečně je obtížné poznat kde jste. A kam za úkolem. Co na tom že mapa barevně rozlišuje kde jste (na jaké úrovni). Prostě se v tom špatně orientuje. Pokud jste barvoslepý nebo jednoduše lehce nechápavý.
    Lokace - je o příběhové RPG ze staré školy. Nejde o openworld RPG. Ale jistě lokace jsou malé.
    A poslední věc. Příběh. Za život jsem přečetl neskutečné množství knih. Spolupracoval jsem s několika portály týkající-se fantasy. Hrál jsem všechny legendární RPG na PC. Od BG po Gothic.
    A tedy myslím že jsem oprávněný říct "recenzent je hlupák".
    Příběh je dobrý. Dialogy jsou skvělé. Sarkastické poznámky hlavního hrdiny jsou výborné. Pokud se milý recenzent pídil potom proč zmrzliny útočí. Nu pak by mohl číst dialogy. Což mne vede k tomu že toto je jedno z mála RPG kde to co řeknete skutečně něco ovlivní.
    • Me prisel pribeh a jeho podani naprosto k smichu, a to , že jsi hral a cetl stovky knih. Jako imho mnozstvi lidi na tomhle foru te neopravnuje urazet recenzenta. Tvuj nazor je stejne platny jako jeho, dokonce mozna jeste mene, jelikož tu nejsi recenzent, ale pouhy komentator.
    • "Pokud se milý recenzent pídil potom proč zmrzliny útočí. Nu pak by mohl číst dialogy."

      Můžeš nám "zabeďněncům" to tedy více rozvést?
      • Lotr
        Je to zmíněno v "lidské" lince. V démonické ne...nebo spíš zběžně. Protože? Nu protože démonovi je to šumák. Nezáleží mu na "malicherných důvodech" jde mu jen o jedno.
        A jejich důvody nejsou příliš originální. Pokud se mám vyhnout spoilerům tak jde o tohle.
        Zpočátku bylo nekromantů víc. Díky boji o moc došlo k několika úmrtím a oslabením zbývajících. To mělo za následek dvě věci. Koalici dvou nekromantů a spojení ostatních proti nim. A tehdy došlo k jediné porážce armády zmrzlin. Což všechny vyděsilo a vyústilo ve zradu a zbavení moci jednoho nekromanta a spojení ostatních proti lidem.
        Prostě klasika alá "zabijme je dřív než oni zničí nás"
        Nic originálního ale dostačujícího.
    • MickeyMutant
      Jak ti máme věřit, že příběh je dobrý a dialogy jsou skvělé, když jedním dechem dodáváš, že jsi spolupracoval s několika portály, které se věnují fantasy?

      Ještě jedna věc. To "neskutečné množství knih", které jsi v životě přečetl, muselo být v otřesných překladech.
      • Lotr
        To je snadné. Zahraj si to.

        Několik určitě. Nakonec několik jsem také překládal.
        Nu zatímco si budu lektorsky mnout bradku...popřemýšlíme...co může být můj obor. Obor ve kterém se dostanu k velkému množství knih. Obor ve kterém mne kontaktují redaktoři fantasy webů.
        Hmmm jaký to jen může být obor. Uhádneš to?
        Hele prcku já chápu že jako internetový hrdina nemáš rád když má někdo zajímavou práci. Ale to je tvůj problém.

        PS: píšu na mobilu :*
        • Přestaň se tu mastit.
        • MickeyMutant
          Obor, obor. Hmm... Že by literární samohana? Tu najdeš v každé fantasy redakci na patře hned naproti sekce obsedantní grafomanie.
          • Lotr
            Omlouvám se co jsi říkal? Právě se sebeukájím nad tím jak jsem skvělý.
        • Můžeš mi říct tvoje nejoblíbenější knižní fantasy? Podle tvého příspěvku typuji Eragon či Harry Potter :DDD
          • Lotr
            Ale samozřejmě mohu.
            Malazská kniha padlých. Skutečné veledílo. Asi to nejlepší co kdy bylo ve fantasy napsáno.
            • Lotr
              Ale no tak. Oba víme že ti kteří o fantasy moc nevědí píši Hru o trůny. Malaz je pro masu věc neznámá.
              Pokud jsi si všiml psal jsem že příběh je dobrý. Není skvělý ale je dobrý. V rámci herních RPG nevybočuje z průměru.
              To co ho dělá dobrým je linka demon vs člověk a fakt že se postavy nechovají jako retardované děti. Světe div se jednají logicky.
              Úžasnou ukázkou je postava kapitána vaší kumpanie. Na otázky typu "co myslíš - co máme dělat" odpovídá vždy v duchu "zdrháme vole".
              Depresivní atmosféra naprosté porážky byla skutečně vykreslena skvěle.
            • Ono je také velice jednoduché napsat to nejlepší v daném žánru, no dobrá, pokud jsi tedy četl Malaz, tak ti tenhle "příběh" musí připadat na úrovni čtyřlístku jako mně.
        • Jeste rekni, ze si Honza Kanturek ty macho.
    • Recenzent si zmylil zameranie hry a hlada v nej daco co hra naschval neponuka.
      Hra je ciste akcne RPG co ponuka jednoduchost, vodi ludi za rucicku, ziadne zlozite a komplexne veci kde sa je nutno zamyslat... odreagovacka.
      Recenzent ziavne cakal a aj hru recenzoval, ako keby mala byt postavena na Advanced Dungeons & Dragons pravidlach.
      • Přesně tak. To by Diablo muselo dostat -10.
  • Příběh aspoň nějaký a dialogy. Z Dark souls se můžete zbláznit a tam není dialog ani jeden a příběh to nevidělo ani z rychlíku.
    • Pribeh v DS prave ze je, ale musis si ho objevit peclivym pozorovanim a zkoumanim prostredi, mit schopnostsi dat jedna a jedna dohromady, nevypravi se primitivne pomoci cutscen ani dialogu. DS je hra pro zkusenejsi a premyslivejsi hrace, nikoliv pro mlade ramby, tem vetsina obsahu unikne.
    • No podle mě si spíše z rychlíku ty viděl Dark Souls, jelikož tam samozřejmě příběh je a dokonce je lepší než v téhle "hře". Bavím se teď spíše o geniální jedničce, kde je příběh rozvětven na spousty legend a přiběhů o herním světě, je tam tolik informaci, že to v žádné jiné hře nenajdeme. Chápu, že takovým hlupcům jako ty chybí narace,
      • Hrál jsem "souls" všechny tři. Hra je to unikátní, ale příběhu (a jeho vyprávění) tam bohužel dle mého názoru v porovnání s Flames je minimum. Tak to vidím já. *7*
        • Tak to vidíš ŠPATNĚ!!!!!!!!!!!!
    • Baldur52
      Jsem si jist, že "aspoň nějaký příběh" a přítomnost dialogů recenzent ve svém hodnocení zohlednil. ;)
  • Po hodině a půl jsem to odinstaloval. Celá ta zápletka a rozhovory byly tak absurdní, že jsem se u nich až styděl. A jestli mám jen vymlátit několik map nepřátel, udělám to radši někde, kde v tom uvidím smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit