Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj.
    V ruinách Skeldalu po rozhovore so starostom sa mal na 6 poschodí v bočnej chodbe nachádzať teleport - ale mne sa neobjavil a nemôžem ísť z veže von. Je to Bug, alebo som niečo prehliadol???
  • Ahojte ako sa vyliečiť s otravi.Na magovi v lavom hornom rohu zelena slza.pri pohybe straca život
  • kterou z tebou vyjmenovanych her si zahrajes taky na mobilu? prober se
  • Nechci vypadat jako rejpal... ale v dobe her jako Witcher 3, Dragon age, Divinity Original Sin, Mass Effect a dale chystajici se Deus Ex, atd... vydat hru s tak archaickym technickym zpracovanim je dost velka ostuda. A to rikam jako clovek co zacinal hrat pred 30 lety na 8bitovkach a projel si hrami jako Start trail, dungeon master, Albion, Stonekeep, Baldury, IceWindy, planeScape, a mnoho dalsich. Ano, pred alespon 10 lety by ta grafika a animace byly zkousnutelne, dnes uz to vypada az prilis umele. Divam se na chudy obrazek mesta, ktery budi tak neprirozene "nezivy" dojem, ze bych ho snad ani nemel chut prozkoumavat. Podle me Jindra Rohlik stavi hlavne na tom, ze to je komplet Cesky a tak si to dost lidi koupi.

    Vim ze Rohlikuv tym byl maly a je to nizkorozpoctovka. Ale i tak. Meli bych se spise snazit vytvorit hry, které by alespon trochu konkurovat sousednimu CD Projektu v Polsku. Tato hra ale spise vypada jako z minuleho stoleti.
  • Vlezl jsem do dračích útrob. Hned na prvního nepřítele neplatí žádný útok co s tím?
    • pockat az vyleze z "ulity" :)
  • Zdraviiiiiim, Jak se dostat pres meduzu.resp. jak vubec sebrat ty svitici plody?
    • Jo taaaak myslela jsem ze musim sebrat ty rostlinky...tam jsou jiny plody. Takze caaajk :)))
  • Zdravim. Chtel jsem se poradit. Muze mi nekdo prozradit kam mam dat to ozubene kolo? Diky
    • do veze skeldalu v prizemi, je jakoby pod tim pedestalem, pokud tam mas pedestal, nezazvonil si nahore na ten velkej zvon
      • Diky. No na ten sem nezvonil.
  • ondra1975
    Tak jsem 7 mágů dohrál do konce. Dovolím si napsat, že jako sice dobrá hra, ale podle mého názoru byly původní Brány Skeldalu lepší.
  • Nazdar ludia, v ladovych stenach sa neviem pohnut, ako otvorit tie mreze? hoci co tam davam tak mi pise : dobry napad spatny predmet,,jak to mam spravit?
    • to zatim nepotrebujes pouzit, na to prijdes v pozdejsi fazi k cemu slouzi ten ohen :) ted si tam jen kuli tem obrum ve skale :)
      • ahaa, tak diky :) a kam by som sa mal vybrat teraz?:D
        • zalezi kde jsi, bud do bazin nebo na lod nebo do vody nebo do draka :)
  • Nazdar mam problem dostat sa do mesta z kosti vobec netusim co tam vedie viem ze sa tam ide z labyryntu aj ma. Odokrytu tu çast mapy ale neviem sa tam nijako teleportnut a uz som zufaly poradi niekto ? Najlepsie s obrazkom alwbo nejako vysvetlit diky moc
    • V diskuzi na Steamu se da najit mapa labyrintu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit