Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar, kde se dá pořídit jídlo něco jsem našel v úvodní krypte, ale ve městě bych očekával že se dá něco pořídit v hospodě, a Le akorát ta baba žvaní
    • ondra1975
      .
    • Zkus druhou stranu hospody
    • Je tam kramek s jidlem,,na jihu mesta :)
  • Ahoj,

    potřebuju poradit v lokaci Bouřné město, jsem se dostal k budově uprostřed, ale nemůžu se dostat k sedící postavě v budově. Podle skutečného vidění mi to píše: "Nemůžeš-li do něj vsoupit, polož mu to do cesty". Zkoušel jsem hodit před postavu Mluvící masku a bouřkové rukavice, ale nevím zda mi něco nechybí nebo je řešení úplně jiné?

    Díky
    • Mam stejny problem...pomuze nekdo?
      • Borci, no já jsem tam docela skejsnul dlouho, než jsem na to přišel. Spoilovat vám nechci, ale musíte přijít na kouzlo, kterým uvnitř za mřížemi spustíte jednu z těch 4 plošinek, kterými se otevírají jednotlivé dveře. Dlouho jsem hledal, co s tou maskou, ale ta se použije až na toho ferdu uvnitř :) no jak na to přijedete, tak je to dost logické řešení :)
        • To mi teda nepřijde jako moc logické řešení :)
    • Zvednout mrize, to je magie *4*
  • Mam docela problém, přihledání mágů mi zemřela hlavní postava a bohužel se mi to přeuložilo autosavem. A ted nemuzu naverbovat zbylé členy protože moje postava tam něco říká.
    Poraďte mi co s tim. Vážně se mi nechce začínat odznova.

    Dik
  • Vsadil bych snad i vlastní boty, že v první lokaci v těch kryptách mám najít toho mága co tam "zmizel". A tuším, že to bude "Pes". Teprve pak bych se měl vydat ven do města. Tak doufám, že ho najdu. :) Ovšem všiml jsem si při procházení chodeb, že ty tajný tlačítka co jsou ve zdi, ty světlejší cihličky, ty nejsou při běžném procházení chodeb vždy vidět. Někdy jsou schované za výklenkem. Vidím je až když třeba jdu zpátky. No takže mi nezbyde než to hrát celý znova, abych měl čistou mapu, a na každým políčku se otočit doleva i doprava, ujistit se jestli ve zdi není ta tajná cihlička. To bude pakárna.
    • Tak jsem toho "Psa" konečně našel. :) Sice mne to hned logicky napadlo, kde bude a co mám udělat, ale nevěřil jsem, že to bude fungovat. :) Tak jsem ještě chvíli bloudil po chodbách a pak jsem se vrátil to přeci jen zkusit. Fakt mne to mile překvapilo. Není to zas tak těžký. Stačí použít rozum. :)
      • Mimochodem překvapilo mne, že začínám hru jen v trenýrkách, nebo co to mám na sobě. Ale při nalezení "Psa" vyjde z rozhovoru najevo, že ve spoďárech má být on a né já. Není to bug/záměna? :)
    • kdo od tohohle ocekava ze ho to bude "vodit za nosik" at nestahuje :) tlacitka jsou nic oproti tomu co bude v pozdejsich fazich hry ;)
      • ondra1975
        Nestraš. Doufám, že mi všude pomůže kouzlo skutečného vidění. *3*
  • Ahoj, muze mi nekdo poradit, jak se dostanu v bazine pro modre diamanty, ktere mam umistit do lebek?
    • Kousek za místem kde stavíš můstek z klád je strom skrze který prosvítá teleport, ten rozsekáš a máš to *3*
  • Uvítal bych, kdyby třeba ještě než opustím nějakou oblast, tak by mi hra naznačila, jestli jsem ho už prošel kompletně, nebo jestli tam mám ještě nedodělanou práci, neobjevenou tajnou chodbičku, atd. Jsem si vzpomněl na starou hru Doom, tam se procentuélně hodnotilo, jak jsem byl úspěšný, včetně "secret". :)
  • Všiml jsem si, že v dialogech mi hra tak trošku napovídá. Třeba v tom, že mám přijít znovu se psem. Nebo s vyšším charismem. Je to červeně. To je v pořádku nebo je to chyba hry? Zatím netuším, že nějaký pes ve hře je, pravděpodobně se jedná o další postavu, kterou jsem zatím nenašel.
  • V jedničce jsem používal trik, že jsem generoval postavu znovu a znovu tak dlouho, dokud neměla celkem vysoké vlastnosti ve všech bodech. Je to o náhodě a mám pocit, že to lze uplatnit i zde ve trojce. :) Taky jsem v jedničce zpočátku neplýtval získanými bonusy, nejdřív jsem si za peníze nechal ve městě vytrénovat postavy na maximum co to šlo a pak jsem teprve přidával bonusy. Možná to půjde uplatnit i ve trojce. Ale zajímá mne prosím, jestli lze trénovat charisma. Pokud ne, asi to chce při generování postavy nastavit charisma na maximum. Třeba se mi pak bude lépe nakupovat.
    • Charisma je možné trénovat u barda za peníz. Dostaneš se na 30 charismy za cca 750 goldů tuším :)
  • Hraji to na PC. Jelikož mám integrovanou grafárnu, hraji to v nízké kvalitě, ale nepoznal jsem rozdíl od vysoké. Rozlišení mám 1920x1200. V čem spočívá rozdíl? Nebo lepší nevědět? :) Grafárnu si kdyžtak klidně koupím.
  • Ahoj, mám zásek v kryptě 3. patro. Mám dva mágy za mnou je zbořený most. Je zdě několikero výsuvných zásuvek ze zdi. Ať zkouším jakékoliv kombinace nedostanu se ven poradíte ? Předem díky.
    • urcite mas u sebe prkna z rakve :) nebo si je najdi v jedne ze zasuvek, kdyz nevis muzes pouzit to kouzlo videni od Psa
      • děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit