Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ano Jindra Rohlík, pamatuji si ho alias Skeldal, a pro mně alias Knedlík! :D Vím o koho jde, vím, že psal o hrách, dokonce recenzoval pár akčních legend v Gamepagei! TO jsem se tenkrát nasmál, Aliééns versus e Prédáátor! :D :D :D Bráný Skeldalu nejsou špica, ale je to stará česká pařba v jeho podání s jeho jménem, kdo by si to nepamatoval?! :D :)
  • Nevite, nechysta se rohlik vydat nejaky patch treba na to krkolomne ovladani? Sice jsem ted dohral ROA1, kde louc se zapalovala na 4-5 kroku, ale nejak nemam chut si toto v nejblizsi dobe zopakovat. Navic jsem videl v gamesplay a dialogy me prisly ubijejici. To uz snad radeji zadne jako Grimrocku. Hadanky a tahove souboje me lakaji, ale to mi prijde malo na to, abych svuj cas obetoval na toto.
  • Ten verdikt s rohlíky a houskami? Není to trochu laciné? Jindřich navíc v rozhovoru tvrdil, že se jmenuje Skeldal (nevím zda tp byl vtip).
  • bukrr
    Mezi slepými jednooký králem....? *2*
  • To vypovídá o kvalitě té ceny...tohle vyhraje za příběh který je špatný.

    To to mohli rovnou dát kamionů. To si na nic nehraje.
  • MickeyMutant
    Tak to si rád poslechnu. Čekám kvadraturu kruhu.
  • O tomhle se zajímavě mluvilo v dnešním podcastu.
  • MickeyMutant
    7. 3. 2016: "Jednou ze zmíněných slabin je příběh... krkolomné vyprávění... neohrabaný text... dialogy skřípou - pocit, že je psalo mé čtrnáctileté já…" Aleš Smutný v recenzi

    15. 2 2017: "Největším zklamáním... je příběh… dialogy až parodicky amatérské… agresivně špatné rozhovory..." Václav Pecháček v recenzi

    10. 2. 2017: Brány Skeldalu 3 – vítěz ankety Česká hra roku za nejlepší příběh (v porotě kromě jiných i Aleš Smutný a Václav Pecháček)

    Jak to tedy je s příběhem? Je opravdu tím nejlepším českým videoherním za celý rok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit