Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on si nechce uvedomit, ze keby vyvojari pocuvali kazdeho jedneho midnighta, tak by tu hru a) nikdy nedokoncili, b) bola by ako ta torta co ju piekli macicka so psikom
  • Oni od vás potřebují pouze hlášení technických chyb a bugů - postavička se na tomhle místě zasekne, támhle problikávají textury.. Pochop že kdyby si nechali mluvit do designu od stovky lidí, jak by to asi dopadlo ta hra jako celek. Říkám ti, že jste jen laboratorní krysy které jim zadarmo pomůžou vychytat technické nedokonalosti. Když jim napíšeš nějaký nápad tak ti maximálně poděkují, hodí ti smajlíka nebo na facebooku ti dají palec. Ale je dobře že to lidi kupují a zadarmo to pro ně testují, já si pak aspoň na konci budu moct koupit odladěnou hru a nebudu mít ten prvotní dojem zkažený nějakými chybami.
  • Carmamrdon
    MickeyMutant tě solidně setřel dobrým argumentem, ale ty se tu rozčiluješ a kopeš kolem sebe jak nějaký Veskoslav. *7*
  • MidnighT91
    Ty seš taky blbej. Od čeho asi ten betatest je? Aby se zjistilo jaké funkce fungují správně a co se tam lidem nelíbí... Kdyby se AAA hrám dopřál stejnej betatesting od hráču jako hrám v early access tak hra tak zmrvená jako Battlefield 4 nemůže nikdy dojít na pulty...
  • MidnighT91
    Vidím že lidem se pravda nelíbí, ale nějak postrádají argumenty proč...
  • Ty naivko a ty si myslíš, že jim když si tu hru zaplatíš tak si můžeš diktovat co tam chceš a co ne? Sni dál. On je to slušnej byznys, nechat platit lidi kteří by se rádi sebevyjádřili tím že do hry přispějí vlastním nápadem. Ale většina těch vývojářů už to má nalajnovaný, mají sami tolik věcí který do hry nestihnou/nemůžou dát, že je to štve. Všichni kdo si koupí early access tak slouží v podstatě jen jako alpha/beta testeři zadarmo. A marketing taky slušně pořešený.
  • MidnighT91
    A pointa? Zaplatíš si mizerný 2kila za hru a ještě si nadiktuješ co tam chceš a co ne. Nějak nevidím co tím chtěl básník říct? Demo je sice zdarma, ale taky je ti k hovnu psát dopis do studia že tahle funkce se ti na té hře nelíbí, protože sis nezaplatil za to právo kecat do vývoje. Nehledě na to že výsledná hra je pak totožná s tím co jsi měl v demu bez ohledu na jakékoli ohlasy...
  • Obecně mi tenhle model nevadí, ale má hodně vedlejších rizik.

    Např. je zde prostor pro zdiskreditování herního průmyslu podle toho, kolik her early access nikdy neopustí (autoři se na ně vykašlou, zkrachujou atd.).

    Z toho vyplývá, že je zde i dost prostoru pro případné podvody, kdy hráč nikdy nedostane, co bylo slíbeno.

    Jinak se mi to taky líbí. Na KS jsem zafinancoval dvě hry a zatím nelituju.
  • MickeyMutant
    Demo je zdarma, early access je placený.
  • MidnighT91
    Já nechápu co může lidem na early access modelu vadit. Stejně tak Kickstarter, člověk se aktivně podílí na vývoji hry co ho zaujme, může si diktovat co se mu líbí a co chce do hry přidat a zahrajete si dlouho předtím než ta hra vůbec výjde. Podle mě naprosto skvělá záležitost. Vy radši budete čekat 20 let na novej Half Life bez vědomí jestli se na něm vůbec pracuje a hlavně jestli to čekání vůbec bude stát za to???
  • Vojta_Ilavsky
    Ani se nedivím. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit